صفحه 173 از 181 نخستنخست ... 73123163164165166167168169170171172173174175176177178179180181 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,721 تا 1,730 , از مجموع 1806

موضوع: هزینه های زندگی

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

پیش فرض پاسخ : هزینه های زندگی

نقل قول نوشته اصلی توسط dpicollege نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز بهش میگم شما می تونین در تهران اصفهان و شیراز زندگی کنی با N تومن هزینه و می تونین یه جا داشته باشین N تومن در وسط شهر
    والا به نظر من حتی جواب شما هم کامل نیست. در این صورت زنجان، قزوین، کرج، همدان و ... را بهتره ذکر کنید.
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط dpicollege نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوالی داشتم که ممنون میشم جواب بدین حداقل هزینه زندگی الان در ماه چند دلار هست. برای اینکه آدم زنده بمونه و یه سقفی هم بالا سرش باشه. ببخشید سوال کلیشه ای میپرسم
    شما برو اینجا و 2 تا شهر توی کانادا یا هرجای دیگه تو دنیا رو بزن با هم قیاس کن... کشورها با تورم بالا مثل ایران رو هم قیاس نکن چون اعداد به سرعت در حال تغییر هستن. به راحتی بهتون متوسطی از خیلی از هزینه ها میده
    https://www.numbeo.com/cost-of-living/comparison.jsp
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

Junior Member

سلام،

از دوستان کسی هست که بتونه راهنمایی کنه هزینه ماهیانه زندگی دانشجویی (شامل اجاره یک سوییت مستقل) در شهر Fredericton کانادا، به طور معمول چقدره (برای یک نفر)؟

سپاس فراوان

نقل قول نوشته اصلی توسط Babakc نمایش پست ها
    سلام،

از دوستان کسی هست که بتونه راهنمایی کنه هزینه ماهیانه زندگی دانشجویی (شامل اجاره یک سوییت مستقل) در شهر Fredericton کانادا، به طور معمول چقدره (برای یک نفر)؟

سپاس فراوان
    این لینک یک دید کلی به شما میده
    https://www.numbeo.com/cost-of-livin...ForMobile=true
    ولی در کل به سبک زندگی و میزان صرفه جویی هم بستگی داره

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط Babakc نمایش پست ها
    سلام،

سپاس فراوان
    سلام دوست خوبم
    بهترین راهش (در کنار فرمایش دوست خوبمون برای معرفی اون لینک معتبر) این هست که یکی دو تا دانشجوی ایرانی پیدا کنین توی دانشگاه نیوبرانزویک و ازشون بپرسین که هر ماه تقریبا هزینه زندگی چقدره. بهشون ایمیل بزنین و تو یکی دو جمله سوال کنین (چون معمولا دانشجو هزار تا کار ریخته سرش مخصوصا توی ترمهای اول و به ایمیلهای کوتاه تر یا ایمیل هایی که توشون خیلی واضح و کوتاه سوال پرسیده میشه زودتر جواب میدن) که هزینه اجاره خونه توی نزدیک دانشگاه، غذا در صورت صرفه جویی کردن چقدره، تکس رو میتونین از اینترنت پیدا کنین، هزینه ترنسپورتیشن ندارین چون bus pass میگیرین اول ترم و یه پولی بابتش میدین (فقط برای داخل شهر) و قیمتهای مواد غذایی هم (بدون تکس) همه جای کانادا تقریبا یکسانه.
    این تماس با دانشجوهای ایرانی رو حتما برقرار کنین چون حتما بهتون جواب میدن. ما هر هفته حداقل دو تا ایمیل با همین مضمون میگیریم و اگه جوابشو بلد نباشیم یا شک داشته باشیم توی دپارتمان به هم فوروارد میکنیم. فقط سوالها رو شفاف بنویسین و هزار تا سوال توی یه ایمیل نپرسین که طرف کلا منصرف نشه از جواب دادن.

دومیش
    لینکی هست که دارم براتون میذارم
    هر دانشگاهی ازین لینکها داره که اطلاعاتش (میانگینش) میتونه قابل استفاده باشه.
    http://www.unb.ca/exchange/incoming/cost.html

سومیش اینه که توی فیسبوک یا کانال های دانشجوهای این شهر عضو بشین.
    اگه سوال های شفاف بپرسین بهتون واقعا کمک میکنن.

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

سلام وقت بخیر ببخشید من میخام خونه اجاره کنم تو ونکوور کانادا به نظر شما از همین ایران اجاره کنم یا برم اونجا ؟؟ من ویزا تحصیلی دارم و میخام برا تحصیل برم فقط نمیدونم از همین ایران پیدا کنم یا از همون جا ؟؟!!! هزینه یه اتاق چقدر میشه ؟؟و اگه بخام پیدا کنم باید از تو چ سایتی خونه پیدا کنم ؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط Azadehkheradm نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر ببخشید من میخام خونه اجاره کنم تو ونکوور کانادا به نظر شما از همین ایران اجاره کنم یا برم اونجا ؟؟ من ویزا تحصیلی دارم و میخام برا تحصیل برم فقط نمیدونم از همین ایران پیدا کنم یا از همون جا ؟؟!!! هزینه یه اتاق چقدر میشه ؟؟و اگه بخام پیدا کنم باید از تو چ سایتی خونه پیدا کنم ؟!
    بهترین کار اینه که یک محل موقت حداکثر یک ماهه پیدا کنید و بعد از آمدن به کانادا دنبال یک جای دایمی باشید.در محیط دانشگاهی همیشه کسانی هستن که مثل شما دنبال هم خونه میگردن تا در هزینه ها صرفه جویی بشه

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط Azadehkheradm نمایش پست ها
    منم دنبال یه اتاق توی ونکوور هستم، میتونید از این سایت جستجو کنید: https://vancouver.craigslist.ca/sear...labilityMode=0
    البته حواستون به scam ها باشه.
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

سلام.خدا بهتون رحم کنه.دارید می رید به گرانترین شهر کانادا. البته اگر دانشگاه شما خوابگاه دانشجویی به صرفه می دهد حتما استفاده کنید.
    قبل از اومدنتون از طریق سایت airbnb یک اتاق برای یک هفته بگیرید.
    بعد که مستقر شدید از طریق سایت Kijiji به دنبال یک اتاق باشید.

سلام دوستان.
    من پذیرشم از دانشگاه ottawa اومده و فادی که به من دادن 20 هزار دلار هست! که باید با این فاند توییشن فی دانشگاه رو هم پرداخت کنم علاوه بر هزینه های زندگی. به نظر شما شدنیه با این مقدار فاند؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)