صفحه 174 از 181 نخستنخست ... 74124164165166167168169170171172173174175176177178179180181 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,731 تا 1,740 , از مجموع 1806

موضوع: هزینه های زندگی

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : هزینه های زندگی

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman2592 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من پذیرشم از دانشگاه ottawa اومده و فادی که به من دادن 20 هزار دلار هست! که باید با این فاند توییشن فی دانشگاه رو هم پرداخت کنم علاوه بر هزینه های زندگی. به نظر شما شدنیه با این مقدار فاند؟
    اگر بورس دیگری به شما نداده اند شهریه تون به تنهایی حداقل 15-20 هزار دلاره (بسته به رشته). قطعا این فاند به تنهایی کافی نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman2592 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من پذیرشم از دانشگاه ottawa اومده و فادی که به من دادن 20 هزار دلار هست! که باید با این فاند توییشن فی دانشگاه رو هم پرداخت کنم علاوه بر هزینه های زندگی. به نظر شما شدنیه با این مقدار فاند؟
    سلام من یه چیزی در قسمت پرداخت tuition fee دانشگاه Ottawa دیدم که در مواردی شهریه دانشجویان International به شهریه داشنجویان کانادایی تغییر میدن حتما با دانشگاه صحبت کنید ببینید جریان چیه شاید شما هم از این دست باشید البته برای دکترا هستش ولی اگر ارشد هم پذیرش دارید حتما بپرسید شاید شامل حال شما هم بشه ولی اگر در هر صورت گفتن شهریه دانشجوی اینترنشال باید پرداخت کنید صحبت جناب ghlobe صحیح هستش البته در هر صورت به دانشگاه ایمیل بزنید و بپرسید
    اینم لینکش برای تغییر شهریه اینترنشنال به شهریه کانادایی دنشجویان دکترا امسال :
    http://www.uottawa.ca/university-fee...-fees-intl-phd

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ATU,insurance management

حالا اگه بپرسم که دو فرزند دارم و کلگری میخوام زندگی دانشجویی مختصر داشته باشم یه حداقل هزینه چقدر میتونه باشه؟فاند دانشگاه چقدر جواب میده و اینکه جدای از دانشگاه کار کنم چطور؟اخه معمولا هزینه زندگی وقتی میگن یا برای یه نفر هست یا یه زوج من دو فرزند یک ساله دارم و میخوام یه براورد تقریبس انجام بدم.

Junior Member

سلام, میخواستم ببنیم هزینه دانشگاه ( و زندگی) به طور متوسط برای کسی که از روش Peq میخواد بره کبک چقدره؟ و اینکه اجازه کار هم داره؟

سلام وقت بخیر ببخشید میخاستم ببینم جزییات هزینه زندگی در ونکورر کانادا چقدر میشه ؟؟شامل تمامه هزینه های رفت و امد و مسکن و خورد و خوراک و اینتذنت و موبایل و گردش و تفریح ؟!؟من ویزا تحصیلی دارم میخام ببینم حداقل هزینه ها چقدره ؟؟؟؟ممنون

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط tadaei نمایش پست ها
    حالا اگه بپرسم که دو فرزند دارم و کلگری میخوام زندگی دانشجویی مختصر داشته باشم یه حداقل هزینه چقدر میتونه باشه؟فاند دانشگاه چقدر جواب میده و اینکه جدای از دانشگاه کار کنم چطور؟اخه معمولا هزینه زندگی وقتی میگن یا برای یه نفر هست یا یه زوج من دو فرزند یک ساله دارم و میخوام یه براورد تقریبس انجام بدم.
    فاند دانشگاه در کلگری فقط کفاف زندگی یک نفر رو میده. با دو فرزند حداقل شما باید ۱۵۰۰ دلار در ماه برای چند ماه اول از جیب بخورید (این چند ماه رو دقیقا نمیدونم چون بعد از یه مدتی دولت کانادا برای هر فرزند حدود ۵۰۰ تا ۶۰۰ دلار به شما میدهد.) رو کار پاره وقت چندان حساب باز نکنید. اولا بیشتر از ۲۰ ساعت اجازه کار در هفته رو ندارید ثانیا برای یک دانشجو راحت نیست
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

نقل قول نوشته اصلی توسط Azadehkheradm نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر ببخشید میخاستم ببینم جزییات هزینه زندگی در ونکورر کانادا چقدر میشه ؟؟شامل تمامه هزینه های رفت و امد و مسکن و خورد و خوراک و اینتذنت و موبایل و گردش و تفریح ؟!؟من ویزا تحصیلی دارم میخام ببینم حداقل هزینه ها چقدره ؟؟؟؟ممنون
    هزینه مسکن بستگی به محل داره و اینکه هم خونه ای داشته باشید یا نه ، حداقل حدود پانصد دلار، خورد و خوراک هم بستگی به سبک زندگی تون داره ولی فکر میکنم حداقل سیصد دلار،اینترنت خانگی و موبایل هم بستگی به پلنی که انتخاب می‌کنید داره هردو با هم حداقل شصت دلاری میشه ، رفت و آمد با تاکسی خیلی گرون هست، مثلا یک مسیر پانزده دقیقه ای حدود سی دلار ولی حمل و نقل عمومی هزینه اش خیلی کمتره

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    فاند دانشگاه در کلگری فقط کفاف زندگی یک نفر رو میده. با دو فرزند حداقل شما باید ۱۵۰۰ دلار در ماه برای چند ماه اول از جیب بخورید (این چند ماه رو دقیقا نمیدونم چون بعد از یه مدتی دولت کانادا برای هر فرزند حدود ۵۰۰ تا ۶۰۰ دلار به شما میدهد.) رو کار پاره وقت چندان حساب باز نکنید. اولا بیشتر از ۲۰ ساعت اجازه کار در هفته رو ندارید ثانیا برای یک دانشجو راحت نیست
    تا جایی که خاطرم میاد دانشجویان بین المللی باید 18 ماه در کانادا زندگی کرده باشند تا بتونند پولی را که دولت برای بچه ها میده رو بگیرند.

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    فکر میکنم کمک هزینه دولت برای خانواده های کم درآمد حدود پانصد دلار باشه برای بچه اول و برای بچه دوم حدود صد دلار کمتر،اگر در آمد هم داشته باشند به نسبت کمتر کمک هزینه میدن مثلا همون پانصد دلار برای بچه اول میشه چهارصد دلار

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    فکر میکنم کمک هزینه دولت برای خانواده های کم درآمد حدود پانصد دلار باشه برای بچه اول و برای بچه دوم حدود صد دلار کمتر،اگر در آمد هم داشته باشند به نسبت کمتر کمک هزینه میدن مثلا همون پانصد دلار برای بچه اول میشه چهارصد دلار
    البته با همان توضیح که جناب ghlobe فرمودند در یک سال و نیم اول کمک هزینه ای پرداخت نمیشود. پس از این مدت برای افراد با سطح درامدی کم بر اساس فرمهای مالیاتی برقرار میشود اما باید توجه داشت هزینه های خود بچه به دلار هم مبالغ قابل توجهی است و نمی توان این پول را به عنوان بخشی از هزینه های اقامت دانشجو و خانواده روی آن حساب کرد. هزینه شیر خشک و پوشک و لباس و ... ماهانه تا خرید کارسیت و بوستر و تخت و تشک و... اولیه.
    ازاین جهت این توضیح را ضروری دانستم که برخی دوستان ممکن است با تبدیل این مبالغ به ریال و مقایسه با ریال و هزینه ها در ایران تصور امکان درآمدزایی از این مساله یا حتی استفاده از آن برای تامین سایر هزینه ها با صرفه جویی در هزینه کودک را داشته باشند. هزینه های کودک و به ویژه نوزاد می تواند به دلار به همان نسبت قابل توجه باشد که این مبلغ را باید به عنوان هزینه های همین بخش و حداکثر هزینه های آتی وی (مهدکودک، کلاسهای تابستان و ...) در نظر گرفت.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)