صفحه 2 از 181 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 1806

موضوع: هزینه های زندگی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Cost of living in Edmonton as mentioned in Alberta admission letter

خيلي ممنون از اطلاعات مفيدتان. مي شه بگيد كه Admission Letter شما كي به دستتان رسيده و چقدر طول كشيده تا برسد؟ ماله من پرسيدم گفتند 6 March فرستادند‘ ولي هنوز كه نرسيده :-[

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Cost of living in Edmonton as mentioned in Alberta admission letter

من پارسال همین موقع پذیرش گرفتم البته 2 ترم defer کردم به امسال! به نظر من شما یک هفته دیگه صبر کنید اگه به دستتون نرسید ازشون بخواید 2باره با پست اکسپرس DHL or ARAMEX or TNT براتون بفرستنشون. توصییه ام اینه که تو نیمه اول اردیبهشت برای ویزا اقدام کنید تا با خیال راحت به کاراتون برسید

حمید

Junior Member

خيلي ممنون از جوابتون. يك سوال ديگر. شما براي University Residance اقدام كرديد يا مي خواهيد off-campus خانه بگيريد؟ من براي University Residance دو هفته پيش اقدام كردم. ولي نمي دونم چقدر شانس خواهم داشت و اصلاً جوابش كي معلوم مي شه. مي ترسم اون off-campus offer ها هم تا اون موقع تمام بشوند. مي شه بگيد شما براي خانه چه كار مي كنيد؟

0hamed0
    Guest

به شما تو ایمیلی که واسه پذیرش فرستادن، اسکن admission letter رو هم دادن که بشه حداقل باش رفت وزارت علوم یا نه(واسه من که فقط تو یه خط تبریک گفته بودن و هیچی attach نشده بود)؟ من که در رابطه با خونه هنوز هیچکار نکردم هنوز ولی یه سوال مقدماتی: فکر می کنید on-campus ارزون تر در میاد یا off (با تعداد هم اتاقی یکسان)؟

Junior Member

نه واسه من هم تو امیل اول که فقط پذیرش بود و fund بعداً معلوم می شد. fund و نامه اصلی رو هم بعداً تو امیل بعد بهم یک usernameو pass دادن که باید در یک سایت دیگر login کرد تا Offer اش را دید. هیچوقت scan نبود. در مورد خونه هم فکر کنم بستگی به جاش دارد. تقریباً Off-campus هم اون قیمت ها و یا حتی پایین تر هم می شه پیدا کرد. راستش زیاد در این مورد هنوز ایده ندارم که اگر امکان جفتش باشد, کدوم بهتر است. چون از لحاظ قیمت و فاصله تا دانشگاه تو یک range می شه پیدا کرد. فقط شاید سروکله زدن با صاحبخانه و آدم های بیرون دانشگاه سخت تر باشد. Link های جستجو برای off-campus هم فکر کنم تو اون پست که راجع به معرفی دانشگاه بود قبلاً اومده باشد. ولی اینو هم نگاه کنید: http://www.uofaweb.ualberta.ca/resid...fm?nav01=39509

راستش من ازشون درخواست کردم Admission Letter و Letter of Financial Offer رو واسم Scan شدشو فرستادن، منم برای on-campus housing تو آلبرتا Apply کردم ولی هیچ ایده ای ندارم که چی می شه فعلا هم منتظر FGSR Letter هستم تا برای ویزا اقدام کنم !!!

من همش فکر می کنم اونجا قراره یه درسایی به من ارائه بدن و یه کارایی ازم بخوان که به عمرم هم نشنیدم و ندیدم !!! شما همچین احساسی ندارید ؟

راستی واسه چی نامه ها ی Admission رو باید ببرید وزارت علوم ؟
    The things you own end up owning you

Junior Member

گمون نکنم پیدا کردن جا اونقدرا هم سخت باشه بچه ها! سایتش البته خیلی در هم بر همه ولی فکر کنم ظرف 1 هفته اونجا بشه آپارتمان خوبی دست و پا کرد.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : هزینه های زندگی

من هم می خواستم در مورد هزینه زندگی در کلگری سوال کنم.
    با ماهی چقدر میشه یه زندگی معمولی داشت؟
    To be good and to do good

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenaghaei
    سلام یه سوال داشتم.تو کانادا با چه درآمدی میشه یه زندگی عادی داشت؟(دانشجویی)
    ساپورت مالی دانشگاههای کانادا آیا میتونه کاملا زندگی رو از لحاظ مالی ساپورت کنه؟
    طبق قوانین بعد ورود شما تا 6 ماه اجازه کار ندارید
    فقط برای هزینه های زندگی برای این که آمار دستتون بیاد حدودا ماهی 1000 دلار بسته به فاز فکریتون و ... معمولا باید حساب باز کنید تو تورنتو و مونترال و ونکور یه کم بیشتر
    ( الان پدرم اینا توریستی مونترال هستن ، از باب قیمت خدمتان فقط اینو عرض کنم که ورودی پارک شهر 300 دلار ، پیتزا 35 دلار و.....)
    گر نکوبی شیشه غم را به سنگ هفت رنگش میشود هفتاد رنگ

نقل قول نوشته اصلی توسط صابری
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenaghaei
    سلام یه سوال داشتم.تو کانادا با چه درآمدی میشه یه زندگی عادی داشت؟(دانشجویی)
    ساپورت مالی دانشگاههای کانادا آیا میتونه کاملا زندگی رو از لحاظ مالی ساپورت کنه؟
    طبق قوانین بعد ورود شما تا 6 ماه اجازه کار ندارید
    فقط برای هزینه های زندگی برای این که آمار دستتون بیاد حدودا ماهی 1000 دلار بسته به فاز فکریتون و ... معمولا باید حساب باز کنید تو تورنتو و مونترال و ونکور یه کم بیشتر
    ( الان پدرم اینا توریستی مونترال هستن ، از باب قیمت خدمتان فقط اینو عرض کنم که ورودی پارک شهر 300 دلار ، پیتزا 35 دلار و.....)
    اينکه وروديه پارک 300 دلار باشه خيلي عجيبه، آخه من تو يه سايت قيمت يه لپ تاپ ساده رو ديدم که 300 دلاره. درسته که مدل پائينه ولي مثله اينه که بگي طرف بچشو دوبار پارک نبره مي تونه ته لپ تاپ بازارو بخره!!!! ???
    http://www.futureshop.ca/catalog/pro...gon=&langid=EN

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)