صفحه 53 از 181 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263103153 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 1806

موضوع: هزینه های زندگی

پیش فرض پاسخ : هزینه های زندگی

با سلام
    می خواستم بدونم هزینه زندگی به طور کلی برای یک نفر مجرد که می خواد دانشجوی دکترا بشه برای شهرهای کبک سیتی و مونترال چه قدر هست؟؟؟
    یعنی هزینه زندگی برای یک دانشجو که یک استودیو یا یک آپارتمان 1 خوابه در اطراف دانشگاه لاوال یا مونترال ، به همراه هزینه زندگی دانشجویی چقدر در میاد در هر شهر؟؟؟؟

Senior Member sebas آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechatronics

من اين سوال رو جاي ديگه پرسيدم. فکر کنم هم به اينجا مربوطه هم اينکه اين فروم فعال تره.

آيا زن و شوهر با داشتن PR مي تونن همزمان با درس خوندن در دانشگاه هاي مونترال و در دوره MEng وام بگيرن؟ ميزان وام حدودا چقدر ميشه؟
    آيا ميزان وام در صورت همزمان بودن تحصيل دونفر از اعضاي يک خانواده محدود نميشه؟
    سي اس کيو : 05 دسامبر 2010..فايل فدرال: 06 دسامبر 2010..آپديت از پاريس: 21 مي 2013..رسيد آپديت: 28 مي 2013..مديکال: 26 اگوست 2013..رسيد مديکال: 03 سپتامبر 2013..پاس ريکويست: 04 دسامبر 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط sebas نمایش پست ها
    من اين سوال رو جاي ديگه پرسيدم. فکر کنم هم به اينجا مربوطه هم اينکه اين فروم فعال تره.

آيا زن و شوهر با داشتن PR مي تونن همزمان با درس خوندن در دانشگاه هاي مونترال و در دوره MEng وام بگيرن؟ ميزان وام حدودا چقدر ميشه؟
    آيا ميزان وام در صورت همزمان بودن تحصيل دونفر از اعضاي يک خانواده محدود نميشه؟
    داشتن pr مشکلی ایجاد نمی‌کنه
    توی BC‌که برای دوره‌های مستر و phd و رشته‌های تمام وقت که وامشون کاملن هزینه‌ی زندگی و تحصیل رو پوشش می‌ده
    حتی برای رشته‌های پاره وقت هم وام می‌دن که هزینه‌ی تحصیل رو کاور می‌کنه، ولی هزینه‌ی زندگی رو نه
    اما اینکه حالا حتی یه کانادایی هم باید چه شرایطی داشته باشه که وام بهش تعلق بگیره من اطلاع خاصی ندارم

اینجا رو مطالعه کنید،
    http://www.afe.gouv.qc.ca/en/index.asp
    ویرایش توسط .:HoDa:. : November 4th, 2012 در ساعت 12:00 PM

Senior Member sebas آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechatronics

نقل قول نوشته اصلی توسط .:HoDa:. نمایش پست ها
    داشتن pr مشکلی ایجاد نمی‌کنه
    توی BC‌که برای دوره‌های مستر و phd و رشته‌های تمام وقت که وامشون کاملن هزینه‌ی زندگی و تحصیل رو پوشش می‌ده
    حتی برای رشته‌های پاره وقت هم وام می‌دن که هزینه‌ی تحصیل رو کاور می‌کنه، ولی هزینه‌ی زندگی رو نه
    اما اینکه حالا حتی یه کانادایی هم باید چه شرایطی داشته باشه که وام بهش تعلق بگیره من اطلاع خاصی ندارم

اینجا رو مطالعه کنید،
    http://www.afe.gouv.qc.ca/en/index.asp
    مرسي Hoda جان از اطلاعاتت.

در اصل سوال من جهت اين بود که بدونم وقتي زن و شوهر همزمان درس مي خونن، جفتشون مي تونن همزمان وام بگيرن يا به يکي ميدن به اون يکي نميدن. يا به هر دو ميدن و با مقدار کمتر مثلا.

PR رو هم واسه اين گفتم که واجد شرايط وام گرفتن مي شوم.
    ویرایش توسط sebas : November 4th, 2012 در ساعت 01:50 PM
    سي اس کيو : 05 دسامبر 2010..فايل فدرال: 06 دسامبر 2010..آپديت از پاريس: 21 مي 2013..رسيد آپديت: 28 مي 2013..مديکال: 26 اگوست 2013..رسيد مديکال: 03 سپتامبر 2013..پاس ريکويست: 04 دسامبر 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط sebas نمایش پست ها
    مرسي Hoda جان از اطلاعاتت.

در اصل سوال من جهت اين بود که بدونم وقتي زن و شوهر همزمان درس مي خونن، جفتشون مي تونن همزمان وام بگيرن يا به يکي ميدن به اون يکي نميدن. يا به هر دو ميدن و با مقدار کمتر مثلا.
    فکر نمی‌کنم ایرادی داشته باشه
    چون زن و شوهر سابقه‌ی اعتباریشون جداست (به شرطی که حساب بانکی جوینت نداشته باشن)
    البته من چون خودم اطلاعات دست اول ندارم نمی‌تونم 100٪ بهتون بگم، ولی تا اونجا که می‌دونم، نباید مشکلی باشه

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Engineering - Senior Software Developer

نقل قول نوشته اصلی توسط .:HoDa:. نمایش پست ها
    فکر نمی‌کنم ایرادی داشته باشه
    چون زن و شوهر سابقه‌ی اعتباریشون جداست (به شرطی که حساب بانکی جوینت نداشته باشن)
    البته من چون خودم اطلاعات دست اول ندارم نمی‌تونم 100٪ بهتون بگم، ولی تا اونجا که می‌دونم، نباید مشکلی باشه
    دوست عزیز با این نکته ای که شما فرمودین یه سوال برام ایجاد شد و اون اینکه آیا اگه مقدار دلاری که با خود میبریم زیاد باشه مثلا چیزی حول و حوش 70 80 هزار تا، آیا بهتره همشو در یه حساب جوین با همسرمون داشته باشیم یا به این دلیلی که شما فرمودین و برای سوابق اعتباری مستقل بهتره علاوه بر یه حساب جوین شده، هر کدوم مستقلا هم حساب باز کنیم برای اعتبارات و وامها و مزایای آینده؟ ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Jill نمایش پست ها
    دوست عزیز با این نکته ای که شما فرمودین یه سوال برام ایجاد شد و اون اینکه آیا اگه مقدار دلاری که با خود میبریم زیاد باشه مثلا چیزی حول و حوش 70 80 هزار تا، آیا بهتره همشو در یه حساب جوین با همسرمون داشته باشیم یا به این دلیلی که شما فرمودین و برای سوابق اعتباری مستقل بهتره علاوه بر یه حساب جوین شده، هر کدوم مستقلا هم حساب باز کنیم برای اعتبارات و وامها و مزایای آینده؟ ممنون
    من اطلاع دقیق ندارم، اما از کسایی که خارج زندگی کردن پرسیدم، همه شون میگفتن بهتره جساب جدا باز کنید که هر کدوم جدا اعتبار داشته باشد

دوستان برای کاهش هزینه های زندگی، سایت یا روشی بجز torrent برای دانلود مجانی کتابهای درسی می شناسید.
    سایتهای gigapedia و library.ru بسته شدند.

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaghaffari نمایش پست ها
    دوستان برای کاهش هزینه های زندگی، سایت یا روشی بجز torrent برای دانلود مجانی کتابهای درسی می شناسید.
    سایتهای gigapedia و library.ru بسته شدند.
    دوست عزیز، اینطوری که دوستامون گفتن کلا باید بیخیال تورنت و دانلود از سایتهای بدون کپی رایت بشیم. اما خیلیها از جمله اغلب دانشگاه های کانادا توصیه می کنند که از کتابهای دسته دو بقیه استفاده کنید
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Senior Member amin25m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering/University of Alberta

با سلام
    برای زندگی با شرایط زیر برای دو نفر، چه مقدار هزینه ماهیانه نیاز است؟
    شرایط:

1) شهر ادمونتون
    2) بدون ماشین
    3) بازگشت به ایران هر سال یک بار
    4) خونه تک خوابه یا دو خوابه جمع و جور

ممنون
    اگر یک روز هیچ مشکلی سر راهم نبود، میفهمم که راه را اشتباه رفته ام . . .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)