صفحه 55 از 181 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465105155 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 1806

موضوع: هزینه های زندگی

Member maraljoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : هزینه های زندگی

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    ....... اصلا برای چی باید رستوران رفت وقتی هزار جور تفریح دیگه وجود داره؟). .
    لطفا چند تا تفریح رو نام ببرین ، من هنوز دقیقا نمیدونم مردمان اینطرف کره زمین آخر هفته ها و تعطیلات رو چطور میگذرونن، ممنون

Senior Member s30min آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط maraljoon نمایش پست ها
    لطفا چند تا تفریح رو نام ببرین ، من هنوز دقیقا نمیدونم مردمان اینطرف کره زمین آخر هفته ها و تعطیلات رو چطور میگذرونن، ممنون

سوال خوبیه!!!من از چندتا کانادایی پرسیدم سن بالاهاشون یکشنبه میرن کلیسا! سن پاییناشون میرن بار! و توصیه اشون به من که اهل هیچکدوم نیستم این بود که برو اسکیت رو یخ یاد بگیر!! به جز اینا من هیچ تفریح دیگه ای برای زمستون سراغ ندارم و خوشحال میشم دوستان قدیمی تر راهنمایی کنند
    لندینگ در تورنتو July 2012
    Thank God

Senior Member

تعجب کردم این رو میگید، مگه هر بار رستوران رفتن یه جای تقریبا متوسط بیشتر از 15 - 20 دلار میشه (البته برای یک نفر)...البته نه اینکه من خودم با دل قرص هر روز میرم رستورانا ولی اگه آدم درآمد ثابت تقریبا خوبی داشته باشه میتونه هفته ای دو سه بارو بره رستوران

این یک زندگی دانشجویی نیست. بخصوص موارد مربوط به رستوران رفتن و مهمونی و کادو (من که سالهاست اینجا کار میکنم و بنظر خودم زندگی نسبتا مرفهی هم دارم ماهی یکبار هم بزحمت رستوران میرم. اصلا برای چی باید رستوران رفت وقتی هزار جور تفریح دیگه وجود داره؟). تاکسی هم اینجا بسیار گرونه فراموشش کنید. در ضمن هزینه مسافرت و تفریح که حتما پیش میاد رو از قلم انداختید. با حذف تمام آن هزینه ها پولی که برای TA+RA بگیرید برای زندگی و شهریه کافیه ولی معمولا پس انداز چندانی تهش نمیمونه.
    Culture lives in everything we do

نقل قول نوشته اصلی توسط mina7 نمایش پست ها
    تعجب کردم این رو میگید، مگه هر بار رستوران رفتن یه جای تقریبا متوسط بیشتر از 15 - 20 دلار میشه (البته برای یک نفر)...البته نه اینکه من خودم با دل قرص هر روز میرم رستورانا ولی اگه آدم درآمد ثابت تقریبا خوبی داشته باشه میتونه هفته ای دو سه بارو بره رستوران
    مینا جان دوستمون که اول سوال رو پرسیدن گفتن رستوران متوسط!!9-10 بار در ماه می خوان برن و رستوران خوب و نه لوکس رو هر هفته...قیمت رستوران خوب دیگه از 25-30 دلار شروع میشه...مگه دیل های خوبی پیدا کنید...

مثلا اینجا رو ببینید:
    http://www.groupon.com/browse/greate...rants-and-bars
    Thank God

نقل قول نوشته اصلی توسط s30min نمایش پست ها
    مینا جان دوستمون که اول سوال رو پرسیدن گفتن رستوران متوسط!!9-10 بار در ماه می خوان برن و رستوران خوب و نه لوکس رو هر هفته...قیمت رستوران خوب دیگه از 25-30 دلار شروع میشه...مگه دیل های خوبی پیدا کنید...

مثلا اینجا رو ببینید:
    http://www.groupon.com/browse/greate...rants-and-bars
    این چه سایت خوبی بود!!
    من که توش عضو شدم و کتگوری‌های مورد علاقه‌م رو دادم تا دیل‌هاش رو برام ایمیل کنه!
    به نظرم با استفاده از همین دیل‌ها و کوپون‌های مختلف می‌شه خیلی از هزینه‌های جانبی رو کم کرد، فقط باید گوش‌بزنگ بود تا هر کدوم که بدردمون می‌خوره رو پیدا کنیم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mina7 نمایش پست ها
    یکی از چیزهایی که آدم از کانادایی ها یاد میگیره اینه که بیست دلار کلی پوله و نباید بیخودی هدرش داد، حتی وقتی سالی صدهزار دلار هم درآمد داشته باشید. سه بار رستوران فرضا صد دلار در هفته در بیاد میشه سالی پنج هزار دلار که پول قسط یک ماشین خوب یا هزینه کل چندین مسافرت عالی است.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط maraljoon نمایش پست ها
    من خودم به مسافرت و گردش علاقه زیادی دارم و زمستانها هم جاهای زیادی برای رفتن هست. همون هزینه ده بار رستوران در ماه رو صرفه جویی کنید هزینه چند تا سفر حسابی در سال ازش درمیاد!

من خودم به مسافرت و گردش علاقه زیادی دارم و زمستانها هم جاهای زیادی برای رفتن هست. همون هزینه ده بار رستوران در ماه رو صرفه جویی کنید هزینه چند تا سفر حسابی در سال ازش درمیاد!
    خوش به حالتون که این همه مرخصی دارید، من که هر کس میبینم حداکثر شرکت بهش سه هفته مرخصی بده تازه اونم ما که برای سال های اول ترجیح میدیم برای ایران مصرفش کنیم...برای دو روز آخر هفته بجز نایاگرا چه پیشنهادی دارید؟
    Thank God

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط s30min نمایش پست ها
    خوش به حالتون که این همه مرخصی دارید، من که هر کس میبینم حداکثر شرکت بهش سه هفته مرخصی بده تازه اونم ما که برای سال های اول ترجیح میدیم برای ایران مصرفش کنیم...برای دو روز آخر هفته بجز نایاگرا چه پیشنهادی دارید؟
    نه ما هم مسافرتهای طولانی تر رو همون تعطیلات میریم ولی در آخر هفته ها در تابستانها که پارکهای مختلف و جاهای hiking و مزرعه ها و جاهای دیدنی دیگر بخصوص در مناطق تورنتو و اتاوا زیاد است و در زمستانها هم بیشتر جاهای سرپوشیده. مثلا همون نیاگارا که گفتید یک هتل با waterpark سرپوشیده هست بنام great wolf lodge که زمستان هم میشه رفت. سایتهایی مثل attractions ontario و نظیر اون را چک کنید یا مثلا گوگل سرچ برای Ontario winter attractions بزنید موارد خوبی ممکنست پیدا کنید. همینطور مسافرتهای کوتاه دو یا سه روزه به مونتریال و کبک سیتی ، ونظیر آن.

ApplyAbroad Guru

در ضمن در زمستان اسلایدینگ و اسکیت در جاهای مختلف تورننو و اسکی در blue mountain و چندین پیست دیگر امکان پذیر است.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)