صفحه 81 از 181 نخستنخست ... 31717273747576777879808182838485868788899091131 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 801 تا 810 , از مجموع 1806

موضوع: هزینه های زندگی

پیش فرض پاسخ : هزینه های زندگی

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    نه الان سرچ کردم مثل اینکه نمیشه. لینک زیر هم تمام قوانین و لیست فروشگاه هایی که از این قانون تبعیت می کنند رو نوشته:
    http://www.retailcouncil.org/advocac...racy02_eng.asp
    آره دیگه پایین تر نمیشه. صداشو نباید در بیاری

نقل قول نوشته اصلی توسط Pedarbozorg نمایش پست ها
    کلن توی کانادا قانون «عدم قطعیت» همه جا صادقه
    مخصوصن توی بانکها. هر چیزی که از بانک اول شنیدید، اگر به شعبه دوم یا آفیسر دوم مراجعه کنید توضیحاتی میشنوید که با نفر اول کاملن متفاوت خاهد بود.
    راه حلش هم اینه که یا خودتون ته و توی قضیه را در بیارید یا اینکه یک آفیسر پیدا کنید که به همه چم و خم ماجراهای بانکی آشنا باشه
    ما توی کلگری اوایل راه اول را می رفتیم. یعنی اول کلی وقت می ذاشتیم و با سعی و خطا بهترین روش را برای کارهای بانکی پیدا می کردیم ولی الان دیگه یک اکانت منیجر توووووووووپ پیدا کردیم که اطلاعاتش واقعن دسته اوله. حتی هر حرفی هم که می زنه بخشنامه اش یا نامه قانونش را نشونم می ده
    بزرگوار شما با بانکداری اونجا سر و گله زدی، راهی بنظرتون وجود نداره که یکی که هنوز وارد خاک کانادا نشده بتونه مدارک شناسایی شو بفرسته کانادا توسط فامیلی که اونجا داره برایش یه حساب بانکی ای باز کنند که Swift Code داشته باشه و بشه پول به آن حساب حواله کرد و یه Debit Card هم روش گرفت که آدم از این داستان های گرفتن مانی اور و بانک درفت برای هر تراکنش خُرد راحت بشود ؟

شرمنده این سوال جاش اینجا نبود ولی این تاپیک در دید رس همه با تجربه ها هست، گفتم مطرح کنم شاید راه حلی باشد برای این موضوع.

ApplyAbroad Hero Pedarbozorg آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Lightmoon نمایش پست ها
    بزرگوار شما با بانکداری اونجا سر و گله زدی، راهی بنظرتون وجود نداره که یکی که هنوز وارد خاک کانادا نشده بتونه مدارک شناسایی شو بفرسته کانادا توسط فامیلی که اونجا داره برایش یه حساب بانکی ای باز کنند که Swift Code داشته باشه و بشه پول به آن حساب حواله کرد و یه Debit Card هم روش گرفت که آدم از این داستان های گرفتن مانی اور و بانک درفت برای هر تراکنش خُرد راحت بشود ؟

شرمنده این سوال جاش اینجا نبود ولی این تاپیک در دید رس همه با تجربه ها هست، گفتم مطرح کنم شاید راه حلی باشد برای این موضوع.
    بستگی داره. یعنی اگه فکر کنید که شما مدارکتون را برای من پست کنید و من پاشم برم بانک براتون حساب باز کنم و ... باید بگم که نه خیر متاسفانه نمی شه
    ولی با توجه به شرایط شخص شما، استاتوستون توی کانادا و ... ، می شه وکیل بگیرید و وکیلتون این کار را براتون انجام بده. البته باز هم بستگی به شرایط خود شما هم داره.

درضمن. مشکل اصلی را بگید شاید بشه راه حل های دیگه پیدا کرد. شما هزینه های خردتون چیه که براش دارید مانی اردر یا درفت می گیرید؟

دوستان درود

من به صورت پناهندگی تا چند ماه دیگه وارد تورنتو خواهم شد.(ترکیه زندگی میکنم) من یک سری سوال داشتم اجازه دارم اینجا بپرسم؟

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط MOHAMMADRIZA نمایش پست ها
    دوستان درود

من به صورت پناهندگی تا چند ماه دیگه وارد تورنتو خواهم شد.(ترکیه زندگی میکنم) من یک سری سوال داشتم اجازه دارم اینجا بپرسم؟
    سوالاتتون رو با در نظر گرفتن مرتبط بودنشون تو انجمن هاي مختلف كانادا مي تونيد بپرسيد. چرا كه نه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Urban Planning

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    دوستان، ما امروز رفتیم والمارت و یه بسته گردو گرفتیم. روی لیبل زده بود 3 دلار اما برای ما 5 دلار حساب کرد. من رفتم کاستومر سرویس و گفتم که قضیه اینجوری هست، خانومه هم زنگ زد به یه نفر که چک کنه اما اون یه نفر گفت که قیمت 5 دلار هست و نه 3 دلار!! من هم بهش گفتم بریم بهت نشون بدم که لیبل زده 3دلار. خانومه هم گفت که اینجا رو همینطوری بزارم و بیام؟ خلاصه اینکه نه اومد که لیبل رو ببینه و نه قبول میکرد من هم گفتم که اصلا نمیخوامش.
    حالا میخواستم بدونم در اینجور مواقع استفتاء چیه و چه جوری میشه ادعا کرد و اون جنس رو رایگان گرفت؟ (واقعا حیف شد میتونستیم شکار خوبی بزنیما!!)
    من یادمه که دفعه قبل هم همین مسئله پیش اومده بود و اسپری آف برای پشه خریده بودید
    چون بار قبلی اختلاف چند سنت بود قبول کرد؟

من توی یک انجمن دیگه سوال پرسیدم و گفتم پناهنده هستم ولی متاسفانه جواب های بدی گرفتم.

متاسفانه به زبان انگلیسی مسلط نیستم .
    2 سوال دارم
    1.چقدر طول میکشه به اندازه ایی مسلط بشم که بتونم اونجا کار کنم؟(البته این مطمئنا یک مقدار بی ربط بود)
    2.هزینه زندگی ساده به اضافه اجاره یک واحد کوچک برای یک مجرد چقدره؟چون من به عنوان پناهنده شناخته شدم به محض ورود یک چک به مبلغردوهزار دلار به من میدن و ماهیانه حدود 700 دلار.میخواستم بدونم با این پول میشه تا موقعه ایی که امکان کار کردن رو پیدا کنم میشه زنده موند؟
    بازم تشکر.

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

من توی یک انجمن دیگه سوال پرسیدم و گفتم پناهنده هستم ولی متاسفانه جواب های بدی گرفتم.

2 سوال دارم
    1.چقدر طول میکشه به اندازه ایی مسلط بشم که بتونم اونجا کار کنم؟(البته این مطمئنا یک مقدار بی ربط بود)
    2.هزینه زندگی ساده به اضافه اجاره یک واحد کوچک برای یک مجرد چقدره؟چون من به عنوان پناهنده شناخته شدم به محض ورود یک چک به مبلغردوهزار دلار به من میدن و ماهیانه حدود 700 دلار.میخواستم بدونم با این پول میشه تا موقعه ایی که امکان کار کردن رو پیدا کنم میشه زنده موند؟
    بازم تشکر.
    مسلط شدن به زبان انگلیسی به خودتون بستگی داره ... یه بازه بین ۶ ماه تا بینهایت سال!
    بله میشه با اون مقدار پول زنده موند....ولی فکر میکنم باید اتاق اجاره کنید.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

2 سوال دارم
    بازم تشکر.
    سلام
    دوست من چرا جواب بد گرفتی! ما هدفمون کمک هستش
    این بستگی به خودت داره اما زبان اصولا فاکتور مهمی خواهد بود برای ارتباط و .....
    2.اینم بستگی به خودت داره بستگی به ایالت هم داره اما 700 که گفتی خوبه دوست من نگران نباش
    شما مطمئنا سختی زیاد کشیدی پس میتونی
    موفق باشی
    عصارا بکش از زیر مغز این چلاق ها

Senior Member s30min آواتار ها

2 سوال دارم
    بازم تشکر.

اینجا بیزنیس های ایرانی هستند که شاید بتونید کار سطح پایین با حقوق ساعتی 10 دلار پیدا کنید ...البته خوب این کارها هم رقابتی هست به هر حال...ولی اگه یه مهارتی بلد باشید مثل پیتزا پزی یا بنایی و نقاشی و قصابی احتمال کار پیدا کردنتون بیشتر میشه... روزهای اول سعی کنید محله ایرانی ها رو پیدا کنید و برید حضوری دم مغازه ها و صحبت کنید و خوب لباس بپوشید و از موضع ضعف برخورد نکنید که اینجا بازار سواستفاده از تازه واردین به خصوص پناهنده ها خیلی گرمه

در نهایت اینکه اگر شما اقدام کردید و کارتون درست شده که هیچ... ولی اگر میخواید تازه شروع کنید سر زندگیتون ریسک نکنید ...واقعا ارزش نداره.... اتفاقی یه بار داستان یه پناهنده که چه جوری اومده بود کانادا شنیدم که بیشتر شبیه فیلم های ترسناک هالیود بود از سوار شدن به قایق بادی در یونان و فرار از دست مرزبان ها و پاره کردن پاسپورت در فرودگاه ورفتن به زندان به علت ورود غیرقاونی در کانادا تا الان که چندین سال گذشته و هنوز یه کارگر ساده روزمزد بود که یه روز کار داشت یه روز نداشت...
    لندینگ در تورنتو July 2012
    Thank God

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)