صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 61

موضوع: معرفی ، آشنایی و کمک به بچه هایی که می خوان برای 2014 فنلاند اپلای کنن

Junior Member faridcboy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering - Tabriz University

پیش فرض معرفی ، آشنایی و کمک به بچه هایی که می خوان برای 2014 فنلاند اپلای کنن

دوستان سلام
    خيلي لازم ديديم كه اين تاپيك رو ايجاد كنم
    باتوجه به اينكه نتايج 2013 داره مياد اميدوارم بتونيم با همه ي كساني كه ميخان برا 2014 اپلاي كنم مشاوره و گفت و گو داشته باشيم

Senior Member

پیش فرض پاسخ : معرفی ، آشنایی و کمک به بچه هایی که می خوان برای 2014 فنلاند اپلای کنن

نقل قول نوشته اصلی توسط faridcboy نمایش پست ها
    دوستان سلام
    خيلي لازم ديديم كه اين تاپيك رو ايجاد كنم
    باتوجه به اينكه نتايج 2013 داره مياد اميدوارم بتونيم با همه ي كساني كه ميخان برا 2014 اپلاي كنم مشاوره و گفت و گو داشته باشيم
    واقعا کار عالی کردی ممنون.
    من میخام واسه 2014 TUT تو 3 تا رشته اپلای کنم
    رزومم:
    لیسانس مهندسی برق کنترل از دانشگاه دولتی بامعدل 15.3 4 ترم آخر 16.4
    ایلتس به امید خدا 6.5 میگیرم تا آذر
    1 TA
    2تا RA تحت نظر استاد دارم.
    2 تا توصیه نامه.
    امیدوارم بتونم پذیرشو بگیرم.
    دوستانی که پذیرش گرفتن امسال لطف کنن راجع به شانس من واسه
    Biomedical Engineering

Business and Technology

Machine Automation

نظرشونو بگن
    ممنون.

پیش فرض پاسخ : معرفی ، آشنایی و کمک به بچه هایی که می خوان برای 2014 فنلاند اپلای کنن

راسته که می گن از 2014 همه دانشگاه های فنلاند پولی می شه ؟؟؟

Member hazy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - University of Helsinki

نقل قول نوشته اصلی توسط ParisaMa نمایش پست ها
    راسته که می گن از 2014 همه دانشگاه های فنلاند پولی می شه ؟؟؟
    بعضی دانشگاهای فنلاند از چند سال پیش شروع کردن پولی شدن، اما من خبری نشنیدم که از 2014 همشون بخوان پولی شن. ولی ممکنه کم کم دانشگاهای بیشتری پولی شن.
    - You can't quit until you try -

من شنیدم که مردم فنلاند اعتراض کردن که چرا پول دولتشون داره واسه تحصیل خارجیا صرف می شه واسه همین مجلسشون تصویب کرده از 2014 پولی بشه

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ParisaMa نمایش پست ها
    من شنیدم که مردم فنلاند اعتراض کردن که چرا پول دولتشون داره واسه تحصیل خارجیا صرف می شه واسه همین مجلسشون تصویب کرده از 2014 پولی بشه
    یعنیاااا شانس ندارم مننننن(((
    واقعا این خبر شما منو یاد اقوی همساده انداخت)))))))

نقل قول نوشته اصلی توسط alikhani2011 نمایش پست ها
    یعنیاااا شانس ندارم مننننن(((
    واقعا این خبر شما منو یاد اقوی همساده انداخت)))))))
    والا منم نمی دونم فقط شنیدم . واسه همین اینجا مطرح کردم که اگه کسی اطلاعات دقیقی داره بگه

Senior Member

به نظر من به ضرر خودشونه و کیفیت دانشگاهاشون میاد پایین الان سوئد و دانمارک که پولی کردن دانشگاهاشون با کاهش شدید دانشجوی بین المللی و کاهش سطح علمی دانشگاهاشون مواجه شدن و خواهند شد. الان بار ترافیکی دانشجوهای بین المللی رو فنلاند و آلمان و نروژ هست که اگه شهریه ای شه مطمئنا دیگه این خبرا نخواهد بود..

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط alikhani2011 نمایش پست ها
    به نظر من به ضرر خودشونه و کیفیت دانشگاهاشون میاد پایین الان سوئد و دانمارک که پولی کردن دانشگاهاشون با کاهش شدید دانشجوی بین المللی و کاهش سطح علمی دانشگاهاشون مواجه شدن و خواهند شد. الان بار ترافیکی دانشجوهای بین المللی رو فنلاند و آلمان و نروژ هست که اگه شهریه ای شه مطمئنا دیگه این خبرا نخواهد بود..
    تا اونجا که من میدونم سوئد و دانمارک از بچه های اتحادیه اروپا و شایدم کشورهای همسود (مستعمرات انگلستان) شهریه نمی گیرد

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    تا اونجا که من میدونم سوئد و دانمارک از بچه های اتحادیه اروپا و شایدم کشورهای همسود (مستعمرات انگلستان) شهریه نمی گیرد
    منم منظورم دانشجوهای خارج از اتحادیه اروپاس
    امسال تو ی رشته از دانشگاهه TUM نزدیک به 2000 نفر اپلای کردن در صورتی که سالهای قبل ته آمار اپلای این رشته 200 300 نفر بوده .
    مطمئنا اگه شهریه داشت به 500 تا هم نمیرسید.

صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)