صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 61

موضوع: معرفی ، آشنایی و کمک به بچه هایی که می خوان برای 2014 فنلاند اپلای کنن

Senior Member

پیش فرض پاسخ : معرفی ، آشنایی و کمک به بچه هایی که می خوان برای 2014 فنلاند اپلای کنن

نقل قول نوشته اصلی توسط faridcboy نمایش پست ها
    بعله دانشگاه ها اونطوريه
    ولي برا ليسانس دانشگاه ها كلاس انگليسي ندارند
    من منظورم پلي تكنيك ها بودن.وقت اپلاي شون هم از دوم تا چهاردهم سپتامبره.و كلاس هاي محدود در رشته هاي محدود انگليسي دارند
    دوستان لطفا هرکسی راجع به وضعیت شهریه تو فنلاند اطلاعات جدید یافت اینجا به اشتراک بذاره

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معرفی ، آشنایی و کمک به بچه هایی که می خوان برای 2014 فنلاند اپلای کنن

سلام ، دوستان من مدرکمه لیسانسمو تا بهمن و آیلتس رو تا اسفند میگیرم ،می خوام رشته MBA بخونم ، میشه راهنمایی کنین دقیقا باید کی دست بکار شم و چیکار بکنم ؟

Junior Member

با سلام
    دوستان چرا انقدر کم در مورد پذيرش مقطع دکتري در فنلاند بحث شده؟
    کسي هست به من راهنمايي بده؟
    ميشه فاند بگيريم؟

Junior Member linker آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mreza65 نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان چرا انقدر کم در مورد پذيرش مقطع دکتري در فنلاند بحث شده؟
    کسي هست به من راهنمايي بده؟
    ميشه فاند بگيريم؟
    سلام
    فکر کنم جای مناسبی سوالتون بیان نکردین لطفا به روزمه و مشخصات تحصیلیتون هم اشاره کنید...
    دوست عزیز بنده اطلاعات محدود هست در این باره ولی این میدونم تحصیل در مقطع دکترا در فنلاند ظاهرا شغل حساب میشه و حتما هم حقوق کافی داره ....باز هم ار افراد با تجربه تر کمک بخواین...

سپاس

Junior Member linker آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr_AAN نمایش پست ها
    سلام ، دوستان من مدرکمه لیسانسمو تا بهمن و آیلتس رو تا اسفند میگیرم ،می خوام رشته MBA بخونم ، میشه راهنمایی کنین دقیقا باید کی دست بکار شم و چیکار بکنم ؟
    به نظرم اول بهتر شما در فروم مدیریت نتیایج پذیرش بچه ها رو ببنید بعد با توجه به معدل و... برای کشور مد نظرتون اقدام کنید امسال بنده در همین فروم شخصی دید با معدل 19 و یک ISI نتونستن در یکی از شاخه های مدیریت پذیرش بگیره برای فنلاند .یکی هم میبینه با فاند از کانادا برای MBA با معدل 15 گرفته...

سلام
    من چطوری می تونم لیست دانشگاه هایی رو که رشته مد نظرم رو تو فنلاند ارائه می کننند پیدا کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parnianemahtab نمایش پست ها
    سلام
    من چطوری می تونم لیست دانشگاه هایی رو که رشته مد نظرم رو تو فنلاند ارائه می کننند پیدا کنم؟
    شما باید به صورت جداگانه وارد وبسایت هر دانشگاه بشید و اونجا در قسمت Programs یا Studies, وارد بخش Graduate Studies بشید و حالا دیگه با توجه که میخواین Master بخونین یا PhD٬ رشته های مورد نظرتونو ببینید

Junior Member

سلام.
    من تک تک شون رو چک کردم.
    خیلی کم فاند پیدا میشه متاسفانه.
    اگه پیدا شد بگین لطفا!
    لیسانس نرم افزار با 16 ارشد فیزیک ذرات با 15. دنبال فاند فاینانس

دوستان فنلاند الان 2 تا دانشگاه پولي داره (oulu ,LUT) كه هر دوتاي اين دانشگاه ها به همه فول فاند ميدن براي شهريه سال اول و مثلا براي oulu اگر 45 واحد پاس كنين براي سال دوم هم تمديد ميشه اين فاند.من خودم از هر دوتاي اين دانشگاه ها اين فاند رو گرفتم امسال و طبق صحبت هايي كه با بچه هايي كه الان اونجا هستن و خود دانشگاه داشتم پاس كردن اين تعداد واحد راحته تو فنلاند،كلا كه براي تمديد اقامتتون تو سال دوم بايد 40 واحد پاس كنين حالا اينجا 5 واحد بيشترهالبته اين تعداد واحد براي LUT بيشتره.البته همه اينهايي كه گفتم براي master هستند،راجع به دكتري اطلاعي ندارم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط iran88 نمایش پست ها
    دوستان فنلاند الان 2 تا دانشگاه پولي داره (oulu ,LUT) كه هر دوتاي اين دانشگاه ها به همه فول فاند ميدن براي شهريه سال اول و مثلا براي oulu اگر 45 واحد پاس كنين براي سال دوم هم تمديد ميشه اين فاند.من خودم از هر دوتاي اين دانشگاه ها اين فاند رو گرفتم امسال و طبق صحبت هايي كه با بچه هايي كه الان اونجا هستن و خود دانشگاه داشتم پاس كردن اين تعداد واحد راحته تو فنلاند،كلا كه براي تمديد اقامتتون تو سال دوم بايد 40 واحد پاس كنين حالا اينجا 5 واحد بيشترهالبته اين تعداد واحد براي LUT بيشتره.البته همه اينهايي كه گفتم براي master هستند،راجع به دكتري اطلاعي ندارم
    دوست گرامی سلام.
    من متوجه نشدم اگه پولی هستش شرط خاصی برای فول فاند گرفتن داره یا همون پذیرش گرفتن مساوی با فول فاند هست؟
    ممنون میشم اگه جواب بدید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)