صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 61

موضوع: معرفی ، آشنایی و کمک به بچه هایی که می خوان برای 2014 فنلاند اپلای کنن

پیش فرض پاسخ : معرفی ، آشنایی و کمک به بچه هایی که می خوان برای 2014 فنلاند اپلای کنن

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezame نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز
    الانم بعضي از دانشگاه هاي فنلاند پولي شده، شما هزينه زندگي در فنلاند هم بايد در نظر بگيري، بين ٤٥٠ تا ٧٠٠ يورو هر ماه كه بستگي به شهر داره
    شما چون ديپلم رياضي نداري بهترين كار اينه كه به دانشگاه ايميل بزني و بپرسي كه بايد چي كار كني ، به حرفاي موسسه ها اعتماد و اكتفا نكن.
    بهتره كه خودت اقدام كني و پول مفت به موسسه ها ندي ، همين سايت خييييلي ميتونه كمكت كنه. خودت اقدام كني احتمال پذيرشت هم بالاتره
    موفق باشي
    ممنون . من به رشته خودم هم بی علاقه نیستم فقط یکم فکر کردم گفتم شاید برق بازارش اونجا بیشتره ؟ ایا رشته های پزشکی هم داره ؟ واینکه کدوم دانشگاه ها پولی شده ؟ برام دانشگاه مهم نیست بر من مهمه من اونجا درسمو تموم کنم بعدش ویزای اقامت بگیرم چون اگر اینجا بخونم برای اقامت سابقه کار میخوان که الافیه .. بعد میشه ادرس دانشگاه هایی که اوکی هستن برای رشته های پزشکی رو بدی . بد بختی من سربازی و ایلتزه که دوسال برام اب میخوره ... به نظرتون تا دوسال دیگه پولی میشه با توجه به اینکه سوئد دوسال قبلش اعلام کردن ؟

پیش فرض پاسخ : معرفی ، آشنایی و کمک به بچه هایی که می خوان برای 2014 فنلاند اپلای کنن

اقا اینجا همه صحبتای برای ریاضی فیزیکاس ما تجربیا شانسی داریم ؟؟؟ چه رشته هایی هست ؟ بدون مدرک زبانم میشه رفت اونجا یاد گرفت ؟ اقا یک سوال ما پذیرفته شدیم مثلا بعد از دوترم پولی شد اونوقت باید از تمر بعدی پول بدیم یا تا اخر دوره ... ؟؟؟

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadnobody نمایش پست ها
    اقا اینجا همه صحبتای برای ریاضی فیزیکاس ما تجربیا شانسی داریم ؟؟؟ چه رشته هایی هست ؟ بدون مدرک زبانم میشه رفت اونجا یاد گرفت ؟ اقا یک سوال ما پذیرفته شدیم مثلا بعد از دوترم پولی شد اونوقت باید از تمر بعدی پول بدیم یا تا اخر دوره ... ؟؟؟
    تاپیک ادامه تحصیل در مقطع لیسانس رو مطالعه کنید "کلش" رو و مطمئن باشید سوالی براتون نمیمونه.

Junior Member

سلام کسی از رشته نوازندگی در فنلاند اطلاعاتی داره؟یا آشنایی دارید که این رشته رو اونجا بخونه؟

ApplyAbroad Superstar

سلام بچه ها من برای پوزیشن دکتری دانشگاه اولو اپلای کردم انشاله تا سه هفته دیگه جواب میاد اگر + بود خوشحال میشم با دوستان دیگری هم که جواب + گرفتن آشنا و در ادامه راه باهم در ارتباط باشیم ویزا و ....
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Member
    رشته و دانشگاه
    M.A-Architecture

سلام.منم قصد دارم برای دانشگاههای تمپر و آلتو رشته معماری اقدام کنم.البته الان به شدت دارم زبان میخونم.امیدوارم بعد از عید بتونم نمره ایلتس خوبی رو بگیرم
    رشته معماری
    معدل لیسانس 16.20 معدل فوق لیسانس 17.80 ( دانشگاه ازاد)
    1 مقاله isi یه همایش ملی داخلی و یک کنفرانس بین المللی داخلی و یک مقاله علمی پژوهشی داخلی و یک مقاله در حال بررسی isi
    امیدوارم بتونم با پروپوزالم یه استاد گیر بیارم چون پوزیشن های رشتم زیاد اتفاق نمیوفته.

Junior Member

سلام

من لیسانس گرافیک با معدل 18.30 هستم میخواستم بدونم با اینکه مدرک زبان ندارم واسه 2014 برای دانشگاه aalto در مقطع فوق لیسانس می تونم پذیرش بگیرم ؟
    آیا تا 6 ماه دیگه میشه آیلتس ارائه کرد ؟

لطفا راهنمایی کنید با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi3d نمایش پست ها
    سلام

من لیسانس گرافیک با معدل 18.30 هستم میخواستم بدونم با اینکه مدرک زبان ندارم واسه 2014 برای دانشگاه aalto در مقطع فوق لیسانس می تونم پذیرش بگیرم ؟
    آیا تا 6 ماه دیگه میشه آیلتس ارائه کرد ؟

لطفا راهنمایی کنید با تشکر
    خیر متاسفانه ! حداکثر تا 31 ژانویه ، البته اگر همه مدارک شما ارسال بشه و فقط زبان مونده باشه ،
    2-3 هفته دیگه وقت میدن !

نقل قول نوشته اصلی توسط trombone نمایش پست ها
    سلام کسی از رشته نوازندگی در فنلاند اطلاعاتی داره؟یا آشنایی دارید که این رشته رو اونجا بخونه؟
    فنلاند یکی از معتبرترین آکادمی های دنیا تو ضمینه ی هنر رو داره به اسم سیبلیوس آکادمی که خود من هم دارم خودمو واسه ی امتحانش که ماه آپریله آماده میکنم داییم اونجا دانشجوه

ApplyAbroad Superstar

سلام
    بچه ها چند سوال دارم:
    1- کیا امسال یعنی 2014 برای فنلاند رشته های مالی - بازرگانی اپلای کردن جهت هماهنگی های بعدی پیام خصوصی بدین اگر قسمت شد برای رفتن بتونیم بهم کمک کنیم
    2- من دارم برای دانشگاه ابو و دانشگاه واسا مدارک می فرستم مهر سفارت مونده و نمره زبان بنظر شما کپی کارنامه ایلتس بفرستم کافی هست
    3- کسانی که اطلاعات دارند لطفا در مورد اینده این دورشته اطلاعات بدهند:
    Master's Programme in Information and Knowledge Management - Åbo Akademi University
    Master's Degree Programme in Finance - University of Vaasa
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)