صفحه 10 از 27 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 269

موضوع: همفکری در زمینه مشكل تغيير تاريخ بليت هاي قطری

Senior Member sebas آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechatronics

پیش فرض پاسخ : همفکری در زمینه گرانی بلیت، تغییر قیمت و ....

نقل قول نوشته اصلی توسط Eissa نمایش پست ها
    من باز هم به دفتر تهران زنگ زدم. میگن که طبق همون دستورالعمل کذایی باید مابهی التفاوت رو بپردازیم. ولی میگه که میتونید از جای دیگه خارج از ایران تاریخ رو عوض کنید.
    در ضمن یکطرفه و دوطرفه بودن بلیط هم مهمه.

به نظر من شما هم به دفتر قطری زنگ بزنید. ازشون بخواید که تقاضای تغییر تاریخ ما رو بفرستن به یه دفتر خارج از ایران. رضایتمندی مشتری رو گوشزد بشید. به مسافت اشاره کنید. به اینکه در آینده خانواده ها و خود ما دیگه از این سرویس استفاده نخواهیم کرد. طرز برخورد هواپیمایی های دیگه رو هم بگید. به پتیشن هم اشاره کنید و بگید که اگر KPI دفترتون براتون مهمه یه کاری باید انجام بدید.
    02122019906

شکایت از طریق ایمیل هم بکنید.
    support@qatarairways.zendesk.com
    سایت زیر رو هم در نظر داشته باشید:
    http://www.qatarairways.com/global/en/tell-us.page

پتیشن رو هم آماده کنیم.

یه روز هم همگی بریم دفترشون.

بازم تحقیق بکنیم آیا صد در صد میشه خارج از ایران تاریخ رو عوض کرد؟

به امید خبرهای خوب
    خوب فرض رو بر اين بزاريم که نتونستيم از ايران عوض کنيم و مجبور شديم خارج از ايران اين کار رو بکنيم. آيا براي تغيير تاريخ بليط بايد خودمون هم حضور داشته باشيم؟؟ يا هر کسي بره و شماره رفرنس رو بده براش عوض مي کنند؟

اين هم معضليه.
    سي اس کيو : 05 دسامبر 2010..فايل فدرال: 06 دسامبر 2010..آپديت از پاريس: 21 مي 2013..رسيد آپديت: 28 مي 2013..مديکال: 26 اگوست 2013..رسيد مديکال: 03 سپتامبر 2013..پاس ريکويست: 04 دسامبر 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط sebas نمایش پست ها
    خوب فرض رو بر اين بزاريم که نتونستيم از ايران عوض کنيم و مجبور شديم خارج از ايران اين کار رو بکنيم. آيا براي تغيير تاريخ بليط بايد خودمون هم حضور داشته باشيم؟؟ يا هر کسي بره و شماره رفرنس رو بده براش عوض مي کنند؟

اين هم معضليه.
    من از قطري ايران سوال كردم گفت ما تو ايران با كپي پاسپورت شخص غايب تاريخ بليطو عوض ميكنيم اما خبر از خارجه نداشت

Junior Member

من باز هم به دفتر تهران زنگ زدم. میگن که طبق همون دستورالعمل کذایی باید مابهی التفاوت رو بپردازیم. ولی میگه که میتونید از جای دیگه خارج از ایران تاریخ رو عوض کنید.
    در ضمن یکطرفه و دوطرفه بودن بلیط هم مهمه.

به نظر من شما هم به دفتر قطری زنگ بزنید. ازشون بخواید که تقاضای تغییر تاریخ ما رو بفرستن به یه دفتر خارج از ایران. رضایتمندی مشتری رو گوشزد بشید. به مسافت اشاره کنید. به اینکه در آینده خانواده ها و خود ما دیگه از این سرویس استفاده نخواهیم کرد. طرز برخورد هواپیمایی های دیگه رو هم بگید. به پتیشن هم اشاره کنید و بگید که اگر KPI دفترتون براتون مهمه یه کاری باید انجام بدید.
    02122019906

شکایت از طریق ایمیل هم بکنید.
    support@qatarairways.zendesk.com
    سایت زیر رو هم در نظر داشته باشید:
    http://www.qatarairways.com/global/en/tell-us.page

پتیشن رو هم آماده کنیم.

یه روز هم همگی بریم دفترشون.

بازم تحقیق بکنیم آیا صد در صد میشه خارج از ایران تاریخ رو عوض کرد؟

به امید خبرهای خوب
    سلام به دوستهای خوبم
    من مدرک مدیر فنی بند الف که همون صدور بلیط رو دارم با توجه به سابقه کاری که در این زمینه دارم میگم هر ایرلاینی برای خودش قوانین مجزا داره و روزی که برای شما بلیط صادر میشه شرایط کنسلی و تغییر تاریخ توی بلیط درج میشه و اگرم درج نشه شما میتونید ازشون بخواهید تا شرایط بهتون بگن .
    من فکر میکنم تنها راه تحریم خرید از ایر لاین باشه و یا دقت در خرید بلیط در غیر این صورت کاری نمیتونید بکنید.
    قوانین ایرلاین برای همه دنیا یکی(البته تا جایی که من میدونم)
    موفق و موید باشید

رشته و دانشگاه
    Mechatronics

دوست عزیزمون moh_jal پیگیری کردن و به نتایج خوبی رسیدن. ایشون فعلا در سفر هستن و احتمال بسیار زیاد از دفتر قطری در دوحه هم پیگیری کنن. منتظر شنیدن خبرهای خوب از طرف ایشون هستم.
    و در کل به ایشون گفتن که اگر کلاس بلیط Q باشه و در همون کلاس بلیط گیر بیاد، لزومی به پرداخت پول در اولین تغییر تاریخ وجود نداره.
    ایشون به دنبال کسب اطلاعات بیشتر هستن و به محض گرفتن دریافت اطلاعات ، با سایر دوستان در میون میذارن.

به امید خبرهای خوب
    جداي از اين بحثها، من قبلا که داستان افزايش نرخ تبديل دلار و ريال در ميون نبود، شنيده بودم که اگر در همون کلاسي که بليط خريدي، بتوني پيدا کني، براي تغيير تاريخ جريمه اي نميدي.
    البته براي همين کلاس Q

کلاي بليط من هم Q است و البته Semi-flexible
    سي اس کيو : 05 دسامبر 2010..فايل فدرال: 06 دسامبر 2010..آپديت از پاريس: 21 مي 2013..رسيد آپديت: 28 مي 2013..مديکال: 26 اگوست 2013..رسيد مديکال: 03 سپتامبر 2013..پاس ريکويست: 04 دسامبر 2013

رشته و دانشگاه
    Mechatronics

نقل قول نوشته اصلی توسط elinia777 نمایش پست ها
    سلام به دوستهای خوبم
    من مدرک مدیر فنی بند الف که همون صدور بلیط رو دارم با توجه به سابقه کاری که در این زمینه دارم میگم هر ایرلاینی برای خودش قوانین مجزا داره و روزی که برای شما بلیط صادر میشه شرایط کنسلی و تغییر تاریخ توی بلیط درج میشه و اگرم درج نشه شما میتونید ازشون بخواهید تا شرایط بهتون بگن .
    من فکر میکنم تنها راه تحریم خرید از ایر لاین باشه و یا دقت در خرید بلیط در غیر این صورت کاری نمیتونید بکنید.
    موفق و موید باشید
    البته اين رو بگم که اکثر دوستاني که اون موقع بليط خريدند چون احتمال مي دادند که ممکنه تاريخشون رو عوض کنند بنابراين به اين موضوع حساس بودند.

توي بليط من قانون زير رو نوشته. نظر تخصصيتون رو ميشه بگيد؟

برداشت من اينه که حق دريافت مابالتفاوت رو ندارند.

ENDORSEMENTS : B-CHARGE USD 50.00 FOR NO-SHOW & REFUND-ONE CHANGE FREE OF COST.SUBSEQUENT USD 30.00-

ApplyAbroad Hero Eissa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق - مخابرات

نقل قول نوشته اصلی توسط elinia777 نمایش پست ها
    سلام به دوستهای خوبم
    موفق و موید باشید
    دوست عزیز
    ممنون که در این بحث شرکت کردی. باید خدمتتون عرض کنم که در همون موقع خرید به من گفتن که یک بار تغییر زمان، مجانیست. پس هر جای کره ی زمین که بخوام تاریخ بلیطم رو عوض کنم باید مجانی باشه. غیر از اینه؟

خیلی ممنون میشم ما رو بیشتر کمک کنید.
    مصاحبه اول:2010/02/08 ،ف کبک:2010/05/27 ،مصاحبه دوم:2010/12/05 ،ف فدرال:2010/12/06
    انتقال به پاریس:2013/02/28 ،آپدیت:2013/05/22 ،دریافت توسط پاریس: 2013/05/27
    مدیکال:2013/06/27 ،دریافت توسط پاریس: 2013/07/08 ،پاس ریکوئست:2013/09/18 ،لندینگ در مونترآل: 2013/11/06

رشته و دانشگاه
    مهندسی برق - مخابرات

دوستان یه ایده ی جدید
    میخوام تو توییتر یه متن کوتاه در مورد مقایسه ی سه تا ایرلاین قطرایرویز، لوفتهانزا و ترکیش ایرویز بذارم و به هر سه تا شون بفرستم.
    مثلا بگم که کدوم ایرلاین در تهران، هنگام تعویق تاریخ پرواز، پول اضافی از مشتری دریافت میکنه؟

نظرتون چیه؟
    مصاحبه اول:2010/02/08 ،ف کبک:2010/05/27 ،مصاحبه دوم:2010/12/05 ،ف فدرال:2010/12/06
    مدیکال:2013/06/27 ،دریافت توسط پاریس: 2013/07/08 ،پاس ریکوئست:2013/09/18 ،لندینگ در مونترآل: 2013/11/06

رشته و دانشگاه
    Mechatronics

دوستان یه ایده ی جدید
    میخوام تو توییتر یه متن کوتاه در مورد مقایسه ی سه تا ایرلاین قطرایرویز، لوفتهانزا و ترکیش ایرویز بذارم و به هر سه تا شون بفرستم.
    مثلا بگم که کدوم ایرلاین در تهران، هنگام تعویق تاریخ پرواز، پول اضافی از مشتری دریافت میکنه؟

نظرتون چیه؟
    فکر بسيار خوبيه. بايد دست رو نقطه ضعفشون که همانا خراب شدن سابقشون است گذاشت.

من هم reply و retweet خواهم کرد.

رشته و دانشگاه
    مهندسی برق - مخابرات

Which one put pressure on the customers to pay in order to change the flight date in Tehran-IRAN?
    @TurkishAirlines @qatarairways @lufthansa

نظرتون چیه؟؟؟

Junior Member ajaj آواتار ها

دوستان من هم بلیط قطری دارم و آماده برای اعتراض حضوری در محل دفتر
    در ضمن من تغییر بلیط رو هم از طریق دوستم در کانادا هم پیگیری کردم و به نتیجه ارزون قیمتی نرسیدم ، ضمن اینکه مدت زمان رزرو بلیط حداکثر یکسال از زمان پرداخت اون می باشه.
    "دمی با غم بسر بردن ، جهان یکسر نمی ارزد" --------- "به می بفروش دلق ما کزین بیشتر نمی ارزد"

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)