صفحه 14 از 27 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 269

موضوع: همفکری در زمینه مشكل تغيير تاريخ بليت هاي قطری

پیش فرض پاسخ : همفکری در زمینه گرانی بلیت، تغییر قیمت و ....

نقل قول نوشته اصلی توسط mreza.84 نمایش پست ها
    بنظر من هم اول باید یه براورد از تعداد نفرات داشته باشیم تا برای برنامه های بعدی هماهنگ تر جلو بریم
    بهتره که زیاد باشیم اما اگه تهدید اصلی ارائه یه گزارش منفی از قطری به خبرگزاریها یا مجلات تخصصی داخلی باشه؛ تعداد اهمیتش کم میشه

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Eissa نمایش پست ها
    اینم یه جواب دیگه از قطری:

Dear Mr..*******,
    We sincerely apologies for any inconvenience caused.
    We wish to inform you that, we at Privilege Club are not authorized for the booking, confirmation, cancellation, baggage allowance, seat preference & availability of Revenue (Paid) tickets. Hence, we would appreciate if you could contact your local Qatar Airways office for the same.
    May we request you to kindly click on the below mentioned link and select your nearest Qatar Airways office:
    http://www.qatarairways.com/global/en/contact-us.page
    We thank you for your understanding and co-operation in this regard.
    Should you require and further assistance, please do not hesitate to contact us.
    Sincerely,
    Privilege Club Team
    www.qmiles.com
    Important Information:
    Please update your contact details today to help us serve you better. To update your details, log in to your account and click on "Update Profile" to make the necessary changes.
    این مشابه جوابی بود که برای من اسفند ماه فرستادند. متاسفانه مشکل از اینجاست که هواپیمایی کشوری این اختیار رو به شرکتهای خارجی داده
    در اصل قصورشون در واریز مبلغ دلاری به حساب شرکتهای خارجی رو مردم دارند میدن.
    حتی من با دفتر مرکزیشون صحبت کردم ولی دستم به جایی نرسید وحتی بهشون گفتم که میخوام مبلغ بلیط رو به دلار بدم و توی بلیط هم دلار درج کنید که دیگه مشکلی نباشه که اونهم رد کردند و گفتند براشون ممکن نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط xman نمایش پست ها
    به نظر من اول باید دید چند نفر هستیم و اگه بیشتر از بیست نفر شدیم میتونیم نفری دویست هزار تومن یا بیشتر روی هم بزاریم و کار رو به یه وکیل خوب که در زمینه های مشابه این مشکل تجربه موفق دعاوی داشته
    بسپاریم
    دوستان اگه موافق یا مخالف اینایده هستین نظر بدین....
    آقا من نظرم رو یه بار دیگه تکرار میکنم لطفا هر کی موافق یا مخالف وکیل گرفتن هست نظرشو بزاره
    ضمنا به این فکر نکنید که ما پول میزاریم و بقیه که مشارکت نداشتن سودشو میبرن ....
    First interview : APR 2011 , Second interview : FEB 2012, FFN : April2012 , Update Req. : Apr 2013
    Medical : 25 Nov. 2013 , Inprocess : 1 Apr. 2014 , DM : 7 Apr. 2014 , PR : 9 Apr. 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط xman نمایش پست ها
    آقا من نظرم رو یه بار دیگه تکرار میکنم لطفا هر کی موافق یا مخالف وکیل گرفتن هست نظرشو بزاره
    ضمنا به این فکر نکنید که ما پول میزاریم و بقیه که مشارکت نداشتن سودشو میبرن ....
    خيلي از دوستان تاريخ بليطشون نزديكه و لذا به وكيل قد نميده. در ضمن براي گرفتن وكيل هم بايد يه هماهنگي حضوري انجام بشه. اينجوري پايه ها هم مشخص ميشن

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد کامپیوتر -نرم افزار_20جولای 2010 فایل نامبر

این جواب ایمیل منو که امیدوارم یک چیزی بشه
    Dear Mr. Nadali,

Thank you for your email dated 24 April 2013.
    You are kindly requested to refer to Qatar Airways issuing office that is most convenient to you who will be in a better position to reply to your request.
    Thank you for your attention.

Respectfully yours,

Mohammad Wassim Al Bezreh
    Officer Customer Care
    سی اس کیو:19 جولای 2010-فایل نامبر 20 جولای 2010 -انتقال به پاریس 28 وریه 2013----اپدیت :25 اپریل 2013- مدیکال:29 اگوست--ویزا:4 دسامبر-لندینگ -تصمیم نگرفتم الان برم یا بهار

Member
    رشته و دانشگاه
    electronic

سلام به همگی

من امروز با قطر صحبت کردم گفتن شما میتونی از اینجا بلیط رو تعویض کنی ولی اینجور که دوستان میگن یعنی اگه بلیط رو ببینه و بفهمه از آزانس تهیه شده بلیط رو تعویض نمیکنه؟

ApplyAbroad Hero Eissa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق - مخابرات

دوستان

وکیل هم خرج داره، هم نیاز به هماهنگی داره، هم ... مشکل اصلی ما جای دیگه ست و ....
    باید روی همین موضع مشتری مداری قطر ایرویز کار کنیم و اگر دوستان تونستن یه قراری بذاریم چند نفری بریم دفترشون.

به امید خبرهای خوب
    مصاحبه اول:2010/02/08 ،ف کبک:2010/05/27 ،مصاحبه دوم:2010/12/05 ،ف فدرال:2010/12/06
    انتقال به پاریس:2013/02/28 ،آپدیت:2013/05/22 ،دریافت توسط پاریس: 2013/05/27
    مدیکال:2013/06/27 ،دریافت توسط پاریس: 2013/07/08 ،پاس ریکوئست:2013/09/18 ،لندینگ در مونترآل: 2013/11/06

نقل قول نوشته اصلی توسط Eissa نمایش پست ها
    دوستان

وکیل هم خرج داره، هم نیاز به هماهنگی داره، هم ... مشکل اصلی ما جای دیگه ست و ....
    باید روی همین موضع مشتری مداری قطر ایرویز کار کنیم و اگر دوستان تونستن یه قراری بذاریم چند نفری بریم دفترشون.

به امید خبرهای خوب
    شما چند تا تاريخ براي قرار مشخص كن. هر كدام بهتر بود فيكسش كنيم و بريم دفتر

ApplyAbroad Hero Eissa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق - مخابرات

نقل قول نوشته اصلی توسط masihmasloob نمایش پست ها
    شما چند تا تاريخ براي قرار مشخص كن. هر كدام بهتر بود فيكسش كنيم و بريم دفتر
    من که پنجشنبه ها میتونم. دوستان دیگه چطور؟
    مصاحبه اول:2010/02/08 ،ف کبک:2010/05/27 ،مصاحبه دوم:2010/12/05 ،ف فدرال:2010/12/06
    انتقال به پاریس:2013/02/28 ،آپدیت:2013/05/22 ،دریافت توسط پاریس: 2013/05/27
    مدیکال:2013/06/27 ،دریافت توسط پاریس: 2013/07/08 ،پاس ریکوئست:2013/09/18 ،لندینگ در مونترآل: 2013/11/06

Junior Member

در خصوص وکیل هم زمانبر هست و هم هزینه . راستش من خودم در خصوص چند مورد از وکیل نتیجه ندیدم. فکر کنم خودمون هماهنگتر باشیم و با تعداد قابل توجه و روی مشتری مداری قطری مانور بدیم زودتر به نتیجه برسیم.

منم هر روزی باشه میام ولی ترجیحا پنجشنبه باشه بهتر هست چرا که اکثر دوستان راحتتر میتونند آخر هفته برنامه ریزی کنند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)