صفحه 15 از 27 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 269

موضوع: همفکری در زمینه مشكل تغيير تاريخ بليت هاي قطری

Member
    رشته و دانشگاه
    electronic

پیش فرض پاسخ : همفکری در زمینه گرانی بلیت، تغییر قیمت و ....

من هم این پنجشنبه صبح می تونم بیام البته به شرطی که مسئولشون پنجشنبه ها در دفتر باشه

من هم اين 5شنبه هستم

Junior Member ajaj آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mreza.84 نمایش پست ها
    در خصوص وکیل هم زمانبر هست و هم هزینه . راستش من خودم در خصوص چند مورد از وکیل نتیجه ندیدم. فکر کنم خودمون هماهنگتر باشیم و با تعداد قابل توجه و روی مشتری مداری قطری مانور بدیم زودتر به نتیجه برسیم.

منم هر روزی باشه میام ولی ترجیحا پنجشنبه باشه بهتر هست چرا که اکثر دوستان راحتتر میتونند آخر هفته برنامه ریزی کنند.
    من هم 5 شنبه و هم شنبه ها میتونم بیام . تاریخ بلیط من واسه آخر اردیبهشت هستش .
    "دمی با غم بسر بردن ، جهان یکسر نمی ارزد" --------- "به می بفروش دلق ما کزین بیشتر نمی ارزد"

ApplyAbroad Hero Eissa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق - مخابرات

یکی از دوستان زنگ بزنه ببینه هستن، بریم. یه ساعت بگید که با هم اونجا باشیم. مثلا 10:30.
    مصاحبه اول:2010/02/08 ،ف کبک:2010/05/27 ،مصاحبه دوم:2010/12/05 ،ف فدرال:2010/12/06
    انتقال به پاریس:2013/02/28 ،آپدیت:2013/05/22 ،دریافت توسط پاریس: 2013/05/27
    مدیکال:2013/06/27 ،دریافت توسط پاریس: 2013/07/08 ،پاس ریکوئست:2013/09/18 ،لندینگ در مونترآل: 2013/11/06

Junior Member ajaj آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Eissa نمایش پست ها
    یکی از دوستان زنگ بزنه ببینه هستن، بریم. یه ساعت بگید که با هم اونجا باشیم. مثلا 10:30.
    من پرس و جو کردم ، ظاهرا مسولش خانم زجاجی هستش و مدیر مربوطه آقای پاشا
    این جور که معلومه 5 شنبه ها فقط تا ظهر کار میکنن و تق ولقه و همه (به خصوص آقای پاشا) حضور ندارن
    شنبه و یکشنبه بهترین روزه ، فقط یکی از دوستان (ترجیحا خانم) باید از زیر زبون خانم زجاجی یا همکارای دیگشون ، آمار حضور آقای پاشا رو برای این دو روز بکشه بیرون.
    من برای شنبه و یکشنبه هم آماده رفتن هستم.
    "دمی با غم بسر بردن ، جهان یکسر نمی ارزد" --------- "به می بفروش دلق ما کزین بیشتر نمی ارزد"

فك نكنم بشه از قبل مشخص كرد كه اين جناب پاشا هستند يا نه. ميريم فوقش نيست
    پس يكشنبه 22 ارديبهشت ساعت 10 و نيم خوبه؟

Senior Member sebas آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechatronics

من هفته ديگه کلا تهران نيستم.

همين پنجشنبه براي من خيلي خوب بود. حالا جمع هر تصميمي بگيره، همونه. حالا يا پنجشنبه ميشه و منم ميام يا يکشنبه و دوستان به نيابت من اونجا مختاريد هر کاري صلاح ديديد بکنيد.
    سي اس کيو : 05 دسامبر 2010..فايل فدرال: 06 دسامبر 2010..آپديت از پاريس: 21 مي 2013..رسيد آپديت: 28 مي 2013..مديکال: 26 اگوست 2013..رسيد مديکال: 03 سپتامبر 2013..پاس ريکويست: 04 دسامبر 2013

رشته و دانشگاه
    Mechatronics

Pearson عزيز،

لطفا از تجربت در صحبتهايي که با لوفتانزا داشتي و تونستي راضيشون کني در مورد نگرفتن هزينه اضافه، برامون بگو تا حضوري در دفتر قطري به نکات کليدي اشاره کنيم تا نکات حاشيه اي.
    سي اس کيو : 05 دسامبر 2010..فايل فدرال: 06 دسامبر 2010..آپديت از پاريس: 21 مي 2013..رسيد آپديت: 28 مي 2013..مديکال: 26 اگوست 2013..رسيد مديکال: 03 سپتامبر 2013..پاس ريکويست: 04 دسامبر 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط sebas نمایش پست ها
    Pearson عزيز،

لطفا از تجربت در صحبتهايي که با لوفتانزا داشتي و تونستي راضيشون کني در مورد نگرفتن هزينه اضافه، برامون بگو تا حضوري در دفتر قطري به نکات کليدي اشاره کنيم تا نکات حاشيه اي.
    يك كريير اروپايي با يك كريير جهان سومي اين جا هست كه فرقشون مشخص ميشه
    آدم هايي كه فقط به سود كوتاه مدت شون فكر مي كنند و كاستمر سرويس و رضايت مشتري براشون اهميتي ندارد
    خب اين تغيير ROE يك چيز استثنايي بود يعني هيچ جاي دنيا هميچين اتفاقي نيافتاده كه ارزش پول ملي يك كشور در عرض چندين ماه 300 درصد افت كند
    رييس بانك مركزيش هم بياد بگه هر كي دلار 2000 توماني بخره كلاه سرش رفته و از اين داستان ها . يعني گمراه كردن هرچي بيشتر مردم در حيني كه دارايي اشون رو دارند از دست ميدهند.
    قبول كردن لوفت هانزا و توركيش بر اساس قيمت دلاري بليت ها از قبل خريداري شده اين فرضيه رو اثبات كرد كه ارلاينز ها پول بليت ها رو به دلار كرده و از مملكت خارج كرده اند وگرنه هيچ وقت زير بار تغيير ارز نمي رفتند.
    ولي اين نكته رو خدمتتان بگم كه اون موقع هم در ترد پرواز به كانادا بحثش بود كه من ميگفتم خريد بليت زود هنگام مثل قماري مي مونه كه اگر شما سر همون تاريخ پرواز كنيد برد كرديد ولي اگر پرواز نكنيد ضرر ميكنيد ولي سود با ضررش قابل مقايسه نيست. در مواردي اين نسبت به 50 در مقابل 1 هم رسيد. كه كاملن اين قمار رو منطقي نشان مي داد.
    چند نفر هم اومدن گفتند اگر بليت ها گرون بشه كريير ها ميان ميگن بايد مالتفاوت بليت خريداري شده رو بديد كه من قبول نكردم و گفتم هيچ وقت ارلاينزي مثل لوفت هانزا اينكار رو نخواهند كرد.
    حالا اينكار رو نكرد هيچ قبول كرده قيمت بليت رو بر اساس قيمت دلاري قبليش مبنا قرار بده نه مثل قطري بر اساس ريال.
    كاري كه شما بايد بكنيد اين هست كه بگيد اگر همچين چيزي غير ممكن هست پس چه جوري اين دو ارلاينز اينكار رو انجام داده اند ولي شما نمي تونيد
    مگر مقررات ياتا و تيكيتينگ يكي نيست. پول بليطي كه من اكتبر سال پيش خريدم رو چي كار كرديد؟!‌ به ريال گذاشته بوديد كنار يا به دلار خارجش كرديد از ايران!

رشته و دانشگاه
    Mechatronics

متاسفانه بعد از يک هفته قطري به اعتراض من جوابي مشابه جوابهاي دوستان داد. يعني هيچي سرشون نميشه اين بي مغزها. هر چي بيشتر توضيح ميدي، کمتر مي فهمند.

Dear Mr. Sebas,
    Thank you for your email dated 28 April 2013.
    You are kindly requested to refer to Qatar Airways issuin office that is most convenient tp you who will be in a better position to reply to your request.
    Thank you for your attention.

Respectfully yours,

ولي من کم نياوردم و باز هم براشون نوشتم که اين جواب منطقي نيست و از سر باز کردنه و .....
    ببينم ايندفعه چه جوابي مي دهند. البته بعيد مي دونم مغزشون کار کنه اصلا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)