صفحه 2 از 27 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 269

موضوع: همفکری در زمینه مشكل تغيير تاريخ بليت هاي قطری

Senior Member sebas آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechatronics

پیش فرض پاسخ : همفکری راجع به گرانی بلیط، تغییر قیمت و ....

سلام
    من براي هر اقدام اعتراضي اعلام آمادگي ميكنم.

لطفا براي پيگيري ها بهم پيغام بديد

با pearson هم براي نوشتن نامه موافقم
    سي اس کيو : 05 دسامبر 2010..فايل فدرال: 06 دسامبر 2010..آپديت از پاريس: 21 مي 2013..رسيد آپديت: 28 مي 2013..مديکال: 26 اگوست 2013..رسيد مديکال: 03 سپتامبر 2013..پاس ريکويست: 04 دسامبر 2013

Junior Member

سلام
    من لینک زیر رو بیدا کردم.
    http://www.aaco.org/Qatar_Airways
    مدیر قطریم mr. akbar al baker هست. فکر کنم توییتشم https://twitter.com/qatarairways/sta...57037234216960
    بهتر اینه که یک نامه تهیه کنیم و برای مدیرانش بفرستیم

Member
    رشته و دانشگاه
    مخابرات

حیف از پولی که ریخته میشه توی جیب این قطری. دوستمون تازه فقط تا لندن با قطری اومدن. وقتی تا مونترال با قطری بیاین تازه به عمق فاجعه پی می برین و در تمام طول سفر فقط هندی و پاکستانی می بینین و بوی تند ادویه راه به راه هم از هر طرف صدای گریه بچه میاد. صندلیاش هم اصلا راحت نیست حالا دیگه رفتارای زشتشون توی فرودگاه با ایرانیا بماند طرف توی صف رسما قیافش تروریست بود کسی کاریش نداشت بعد به من بیچاره که رسید تا پاسپورتم رو دیدن زده ایران انگار که همین الان دختر بن لادن رو گرفتن. من که اگر بلیط قطری رو مجانی بهم بدن یک پولی هم سرش بدن حاضر نیستم دیگه با این ایرلاین سفر برم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    ببینید تنها راهی که نخواید پول زور به این قطری بدید نخریدن بلیط قطری هست!!!
    من یه بار با قطری اومدم تا لندن و بقیه با ارکانادا واسه تمام عمرم بس هست و هرگز دیگه قطری نمیگیرم چون هم گرونه و هم صندلیهاش کشنده.

همونطوریکه قبلا هم گفتم اگر روزی برگردم ایران و ریس جمهور بشم قطر رو به عنوان مستعمره اشغال می کنم
    Montreal, QC: app.filed December 1, 2011.file transfer January 31, 2012. in process February 24, 2012. Medical done November 3, 2011 ext 1 year.Landing Fee June 15, 2012. CSQ August 2, 2012. Passport request January 3, 2013.

نقل قول نوشته اصلی توسط mojdeh_k نمایش پست ها
    حیف از پولی که ریخته میشه توی جیب این قطری. دوستمون تازه فقط تا لندن با قطری اومدن. وقتی تا مونترال با قطری بیاین تازه به عمق فاجعه پی می برین و در تمام طول سفر فقط هندی و پاکستانی می بینین و بوی تند ادویه راه به راه هم از هر طرف صدای گریه بچه میاد. صندلیاش هم اصلا راحت نیست حالا دیگه رفتارای زشتشون توی فرودگاه با ایرانیا بماند طرف توی صف رسما قیافش تروریست بود کسی کاریش نداشت بعد به من بیچاره که رسید تا پاسپورتم رو دیدن زده ایران انگار که همین الان دختر بن لادن رو گرفتن. من که اگر بلیط قطری رو مجانی بهم بدن یک پولی هم سرش بدن حاضر نیستم دیگه با این ایرلاین سفر برم.
    سلام بر دوستان
    بنده از لوفت انزا بلیط خریدم و اونطور که دوست عزیزم عیسی گفتن برای تغییر زمان پرواز فقط باید 15 دلار بدم . فقط موندم شماها که ماشالله شرایط قطری و لوفت انزا رو خبر داشتین ، چرا همون اولش از لوفت انزا نخریدین ؟ واقعا تعجب میکنم . من خودم رو لااقل در این مورد خیلی خوش شانس می بینم که بی اطلاع از همه جا از قطری نخریدم .
    ولی امیدوارم که مشکل شماها خیلی زود حل بشه ، چون واقعا پول مفت و حرومه که قطری میخواد بگیره .
    ببخشید فضولی کردم . با ارزوی موفقیت .
    تاریخ سی اس کیو : 16 اوت 2010 ، فایل نامبر فدرال: 24 نوامبر 2010 ، رشته : فوق مخابرات 6 امتیازی ، اپدیت : 22 می 2013 ، رسیدن اپدیت به پاریس :24 جون 2013، دریافت مدیکال : 9 آگوست 2013، دریافت مدیکال توسط پاریس : 20 آگوست 2013

ApplyAbroad Hero Eissa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق - مخابرات

جواب قطری به شکایت من:

Dear Mr. B,
    Thank you for your email dated 23 April 2013.
    You are kindly requested to refer to Qatar Airways issuing office who will be in a better position to reply to your request.
    Thank you for your attention.

Respectfully yours,

Mohammad Wassim Al Bezreh
    Officer Customer Care
    The Completion Message of the Queue Item 2050603 : -------------------------------------------------------------------------------- The Completion Message of the Queue Item 2050604 : -------------------------------------------------------------------------------- The Completion Message of the Queue Item 2050290 : -------------------------------------------------------------------------------- The Completion Message of the Queue Item 2050303 : --------------------------------------------------------------------------------
    مصاحبه اول:2010/02/08 ،ف کبک:2010/05/27 ،مصاحبه دوم:2010/12/05 ،ف فدرال:2010/12/06
    انتقال به پاریس:2013/02/28 ،آپدیت:2013/05/22 ،دریافت توسط پاریس: 2013/05/27
    مدیکال:2013/06/27 ،دریافت توسط پاریس: 2013/07/08 ،پاس ریکوئست:2013/09/18 ،لندینگ در مونترآل: 2013/11/06

نقل قول نوشته اصلی توسط seul نمایش پست ها
    سلام بر دوستان
    بنده از لوفت انزا بلیط خریدم و اونطور که دوست عزیزم عیسی گفتن برای تغییر زمان پرواز فقط باید 15 دلار بدم . فقط موندم شماها که ماشالله شرایط قطری و لوفت انزا رو خبر داشتین ، چرا همون اولش از لوفت انزا نخریدین ؟ واقعا تعجب میکنم . من خودم رو لااقل در این مورد خیلی خوش شانس می بینم که بی اطلاع از همه جا از قطری نخریدم .
    ولی امیدوارم که مشکل شماها خیلی زود حل بشه ، چون واقعا پول مفت و حرومه که قطری میخواد بگیره .
    ببخشید فضولی کردم . با ارزوی موفقیت .
    اون موقع نمي دونستيم قطري مي خواهد اينكار رو كند بعد هم انتظار نداشتيم نرخ ارز 3 برابر شه

نقل قول نوشته اصلی توسط Eissa نمایش پست ها
    جواب قطری به شکایت من:

Dear Mr. B,
    You are kindly requested to refer to Qatar Airways issuing office who will be in a better position to reply to your request.

Respectfully yours,

Officer Customer Care
    The Completion Message of the Queue Item 2050603 : -------------------------------------------------------------------------------- The Completion Message of the Queue Item 2050604 : -------------------------------------------------------------------------------- The Completion Message of the Queue Item 2050290 : -------------------------------------------------------------------------------- The Completion Message of the Queue Item 2050303 : --------------------------------------------------------------------------------
    بايد بهشون بگيد كه اين مسئله فراتر از دفتر قطري در تهران هست
    دفتر قطري نمي خواد از خودش فلكسيبيليتي كه لوفت هانزا و توركيش نشون دادن رو نشون بده
    بعد توي RULE بليط نوشته نشده كه قيمت بليت با قيمت جديد محاسبه ميشه
    براي چي ارلاينز هاي ديگه اينكار رو مي تونند انجام بدند ولي قطري نمي تونه

Member
    رشته و دانشگاه
    electronic

نقل قول نوشته اصلی توسط Eissa نمایش پست ها
    جواب قطری به شکایت من:

Dear Mr. B,

Respectfully yours,

Officer Customer Care

عیسی جان برای من هم همچین جوابی رو فرستادن
    من پیگیر تماس تلفنی هستم - نتیجه رو اعلام میکنم

رشته و دانشگاه
    مهندسی برق - مخابرات

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    بايد بهشون بگيد كه اين مسئله فراتر از دفتر قطري در تهران هست
    دفتر قطري نمي خواد از خودش فلكسيبيليتي كه لوفت هانزا و توركيش نشون دادن رو نشون بده
    بعد توي RULE بليط نوشته نشده كه قيمت بليت با قيمت جديد محاسبه ميشه
    براي چي ارلاينز هاي ديگه اينكار رو مي تونند انجام بدند ولي قطري نمي تونه
    من ازش کانتکت پیونت خواستم که تماس بگیرم ولی فکر میکنم یه نامه باید تهیه کنیم و برای مقامات قطری بفرستیم. با این برخورد چطور انتظار دارن که مشتری دوباره از سرویسشون استفاده کنه؟؟؟
    در ضمن فکر میکنم دوستانی که موعد پروازشون نزدیکتره باید بیشتر تلاش کنن. متاسفانه تو این مورد 2 3 نفر از دوستان دارن پیگیری میکنن و بقیه وقتی به فکر میافتن که کار از کار گذشته.

به امید خبرهای خوب
    مصاحبه اول:2010/02/08 ،ف کبک:2010/05/27 ،مصاحبه دوم:2010/12/05 ،ف فدرال:2010/12/06
    مدیکال:2013/06/27 ،دریافت توسط پاریس: 2013/07/08 ،پاس ریکوئست:2013/09/18 ،لندینگ در مونترآل: 2013/11/06

رشته و دانشگاه
    مهندسی برق - مخابرات

E-commerce Support (Qatar Airways Support)
    Apr 27 14:17 (AST)
    Dear Mr. Bozorgmehr,
    Thank you for contacting Qatar Airways.
    With regards to your request, your booking can be changed if your fare restrictions permit. In your booking, it does. At this moment it is not possible to change your reservation on qatarairways.com.
    Please contact your local Tehran Qatar Airways office for your date changes. To find your nearest office, Log on to;
    http://www.qatarairways.com/global/en/contact-us.page

Thank you for taking the time to contact us. We look forward to welcoming you onboard one of our services soon.

Yours sincerely,
    Qatar Airways Support.
    World's 5-star Airline qatarairways.com

اینم یه جواب دیگه!
    من حاضرم برم ترکیه دفتر قطری و اونجا بلیطم رو عوض کنم ولی یه قرون پول اضافی به دفتر تهران ندم. دفتر تهران هم اگر آشنا گیر بیاریم میتونه این کار رو بکنه. همه جا پارتی بازی.
    دوستان راه حل دیگه ای سراغ دارن؟

به امید خبرهای خوب

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)