صفحه 22 از 27 نخستنخست ... 12131415161718192021222324252627 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 269

موضوع: همفکری در زمینه مشكل تغيير تاريخ بليت هاي قطری

پیش فرض پاسخ : همفکری در زمینه گرانی بلیت، تغییر قیمت و ....

نقل قول نوشته اصلی توسط xman نمایش پست ها
    خوب پس حتما آقای کوشا داره این یادداشتها رو میخونه :

آقای کوشا لطفا به من بگو آیا شرکت لوفتانزا الان داره بابت هر تغییر تاریخ ضرر میده؟؟؟؟؟؟؟؟
    و همينطور توركيش

نقل قول نوشته اصلی توسط masihmasloob نمایش پست ها
    يه نكته خيلي جالب اينكه ايشون( جناب آقاي كوشا) نه تنها applyabroad رو ميشناخت، كه ادعا كرد خودشم متقاضي مهاجرت به كبكبه

حتي پرسيدن كه مديكال ها تا چه ماهي اومده!!!

حتي پرسيدن كه مديكال ها تا چه ماهي اومده!!!
    در مورد لوفتانزا و ترکیش باهاشون صحبت کردین؟؟؟
    First interview : APR 2011 , Second interview : FEB 2012, FFN : April2012 , Update Req. : Apr 2013
    Medical : 25 Nov. 2013 , Inprocess : 1 Apr. 2014 , DM : 7 Apr. 2014 , PR : 9 Apr. 2014

Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر نرم افزار

سلام دوستان. من امروز رفتم دفتر قطر و با مدیر فروش بلیطشون حرف زدم. تمام همین چیزهایی که بچه ها به روایت از آقای کوشا میگویند را به من گفت. ولی یک نکته جالب اینکه بخشنامه هواپیمایی کشوری رو که میگه جریمه باید به نرخ دلار قدیم کم بشه (حدود 3 ماه پیش صادر شده) را میتونست به من بده که به آژانس نشون بدم. ولی وقتی اومدم بیرون یادم افتاد که اصلا اون بخشنامه ای که ادعا میکنند از هواپیمایی کشوری دارند تا در صورت تغییر با نرخ جدید حساب کنند را ندیدم. راستش مطمئن نیستم چنین بخشنامه ای اصلا وجود خارجی داره یا نه. لطفا دوستانی که مجددا برای پیگیری مراجعه میکنند این بخشنامه را بخواهند. اگر واقعا این بخشنامه باشه از طرف هواپیمایی کشوری که دیگه کاریش نمیشه کرد ولی اگر نباشه یعنی دارن سلیقه ایعمل میکنند. ظاهرا همین بخشنامه 3 ماه پیش هم پیرو اعتراضات و شکایات مردم و ایرلاینها صادر شده. شاید بشه کاری کرد.
    در مورد لوفتهانزا و ترکیش هم گفت که اونها دارند برای تبلیغات ضرر میدن و ما هم همین که مثل ایرآسیا و KLM نبستیم به واسطه پشتوانه مالی و سیاستهای دفتر قطر هست. و دائم تاکید میکرد که این تغییر قیمت هنگام تعویض بخشنامه هواپیمایی کشوری است و همه موظف به اجرا هستند.
    صدور فایل نامبر کبک: 1 اکتبر 2009مصاحبه دمشق: 23 مارس 2010
    صدور فایل نامبر فدرال: 24 مارس 2010 دریافت آپدیت از پاریس: 27 مارس 2013

دریافت مدیکال از پاریس: 10 می 2013 , پاس ریکوست: 13 آگوست. تاریخ بلیط به مونترال 15 سپتامبر اگه بهش برسیم

نقل قول نوشته اصلی توسط xman نمایش پست ها
    در مورد لوفتانزا و ترکیش باهاشون صحبت کردین؟؟؟
    گفت ايده اي نداره درباره لوفتانزا

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط qazal_S نمایش پست ها
    سلام دوستان. من امروز رفتم دفتر قطر و با مدیر فروش بلیطشون حرف زدم. تمام همین چیزهایی که بچه ها به روایت از آقای کوشا میگویند را به من گفت. ولی یک نکته جالب اینکه بخشنامه هواپیمایی کشوری رو که میگه جریمه باید به نرخ دلار قدیم کم بشه (حدود 3 ماه پیش صادر شده) را میتونست به من بده که به آژانس نشون بدم. ولی وقتی اومدم بیرون یادم افتاد که اصلا اون بخشنامه ای که ادعا میکنند از هواپیمایی کشوری دارند تا در صورت تغییر با نرخ جدید حساب کنند را ندیدم. راستش مطمئن نیستم چنین بخشنامه ای اصلا وجود خارجی داره یا نه. لطفا دوستانی که مجددا برای پیگیری مراجعه میکنند این بخشنامه را بخواهند. اگر واقعا این بخشنامه باشه از طرف هواپیمایی کشوری که دیگه کاریش نمیشه کرد ولی اگر نباشه یعنی دارن سلیقه ایعمل میکنند. ظاهرا همین بخشنامه 3 ماه پیش هم پیرو اعتراضات و شکایات مردم و ایرلاینها صادر شده. شاید بشه کاری کرد.
    در مورد لوفتهانزا و ترکیش هم گفت که اونها دارند برای تبلیغات ضرر میدن و ما هم همین که مثل ایرآسیا و KLM نبستیم به واسطه پشتوانه مالی و سیاستهای دفتر قطر هست. و دائم تاکید میکرد که این تغییر قیمت هنگام تعویض بخشنامه هواپیمایی کشوری است و همه موظف به اجرا هستند.
    یادم هست همون روزایی که این اتفاق افتاده بود ، رئیس هواپیمایی کشوری بخاطر شکایت یک عده که مشکلی مشابه رو داشتند توی روزنامه های اینرو عنوان کرد که
    در زمینه فروش بلیط و تغییر نرخ بلیط شرکتها هوایی آزادند مطابق نظر خودشون و قوانینشون عمل کنند.
    در نتیجه لزومی نداره دنبال بخشنامه باشید.

يه چيزي گفت كه دهن ما رو بست
    گفت ايرلاين ها موقع پرواز مسافر، دلار بليط رو از هواپيمايي كشوري ميگيرن نه موقع خريد بليط توسط مسافر
    به نظرم اين ديگه بزرگترين دروغي هست که اين کلاهبردارها ميگن. زمان. خريد بليط مبلغي که پرداخت مي کنيم به حيابمون به ميزان دلار اضافه ميشه. يعني شما به اون مبلغ دلاري شارژ دارين و اين توي همه ايرلاينها و همه دنيا معتبره.. پس معني نداره شما الان بليط بخرين تا يک سال ديگه اعتبار داشته باشه چون اون مباغ همون موقع به حساب شما مسافر گذاشته ميشه و به همين شکل هم خودشون گفتن مي تونين هر وقت خواستين تغيير بدين مگه همه دنيا مثل ايرانه... و شايد اين کلاه برداري نمايندگي قطر تو ايرانه که اون موقع پول ما رو همون دلار رو به قطر نداده حالامي خواد از ما به زور بگيره. فکر کنم از دفتر اصلي قطر بايد پيگيري کنيم.کسي که بليط با ارزش دلاري ذکر شده دستشه شامل نبايد شامل تغيير قيمت بشع
    File No:22-10-09
    CSQ:29/04/2010 & File No FEDERAL :02/05/2010
    update Paris :08/04/2013 medical: 29/04/2013
    medical recived: 13/05/2013/pass request : 30 June

Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط daniel_b نمایش پست ها
    یادم هست همون روزایی که این اتفاق افتاده بود ، رئیس هواپیمایی کشوری بخاطر شکایت یک عده که مشکلی مشابه رو داشتند توی روزنامه های اینرو عنوان کرد که
    در زمینه فروش بلیط و تغییر نرخ بلیط شرکتها هوایی آزادند مطابق نظر خودشون و قوانینشون عمل کنند.
    در نتیجه لزومی نداره دنبال بخشنامه باشید.
    آخه به نظر میرسه با اعلام رسانه ای قانون تصویب نمیشه و اجراش همیشه منوط میشه به صدور بخشنامه.
    ویرایش توسط qazal_S : May 14th, 2013 در ساعت 09:21 PM

دریافت مدیکال از پاریس: 10 می 2013 , پاس ریکوست: 13 آگوست. تاریخ بلیط به مونترال 15 سپتامبر اگه بهش برسیم

مثل اینکه هممون باورمون شده که آقای کوشا و قاطر ایرلاین داره کار درست رو انجام میده و لوفتانزا و ترکیش دارن راه اشتباه رو میرن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اینجا همه چی وارونه ست !!!!!!!!!!!
    First interview : APR 2011 , Second interview : FEB 2012, FFN : April2012 , Update Req. : Apr 2013
    Medical : 25 Nov. 2013 , Inprocess : 1 Apr. 2014 , DM : 7 Apr. 2014 , PR : 9 Apr. 2014

Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر نرم افزار

شما فقط حساب کنید ضرر تا چه حد. من برای خرید بلیط 2000 دلار فروختم به نرخ 2050 تومان الان دلار 3550 تومانه. اون روز بلیط سه نفرمون شد 4.500.000 و امروز نگاه کردم در همان روز (24 می) همان سه نفر میشود 15.800.000 از قدیم گفتن هم پیاز را خوردیم، هم شلاغ را خوردیم و هم پول را دادیم. خدا وکیلی آقای کوشا خیلی نامردی اگه اینها را میخونی و بیتفاوت رد میشی. اگر نسیب خودت بشه باز نوش جونت امیدوارم نگذاری از ماها اینجوری کنده بشه بره تو جیب قطر ایرلاین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)