صفحه 23 از 27 نخستنخست ... 131415161718192021222324252627 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 269

موضوع: همفکری در زمینه مشكل تغيير تاريخ بليت هاي قطری

Senior Member

پیش فرض پاسخ : همفکری در زمینه گرانی بلیت، تغییر قیمت و ....

نقل قول نوشته اصلی توسط qazal_S نمایش پست ها
    شما فقط حساب کنید ضرر تا چه حد. من برای خرید بلیط 2000 دلار فروختم به نرخ 2050 تومان الان دلار 3550 تومانه. اون روز بلیط سه نفرمون شد 4.500.000 و امروز نگاه کردم در همان روز (24 می) همان سه نفر میشود 15.800.000 از قدیم گفتن هم پیاز را خوردیم، هم شلاغ را خوردیم و هم پول را دادیم. خدا وکیلی آقای کوشا خیلی نامردی اگه اینها را میخونی و بیتفاوت رد میشی. اگر نسیب خودت بشه باز نوش جونت امیدوارم نگذاری از ماها اینجوری کنده بشه بره تو جیب قطر ایرلاین.
    میدونید مشکل از کجاست ؟
    از خودمون

نگاه کنید همین کامنت زیری که وقتی شرح ماوقع رو کسی عنوان میکنه فوری میزننش این در و اون در که حق به فلانی میدید و ......
    حالا این آقا یا این شرکت از گلوش پایین بره یا نره کار ما حل میشه.؟
    همون موقع که همه ما جو گیر شدیم رفتیم بلیط گرفتیم باید فکر اینجاشو میکردیم. همین الان باز توی این فروم هی میگن بدو برو تا دیر نشده بلیط بگیر ممکنه 2 ، 3 حتی 300 برابر بشه. ضرر میکنید و ................

ولی واقعا خرید بی برنامه بلیط کار درستیه؟ من خودم پولم رو 6 ماه ریختم توی جیب شرکت قطر ایرلاین (حتی صادر کننده بلیط هم آشنا بود و تاکید کرد که تغییر تاریخ با وجود افزایش قیمت دلار شاملش نمیشه ولی آخرش براحتی ضد زیر حرفش) ولی اگر همون موقع همون پول رو به دلاری که نرخ تبدیلش (اونهم آزادش) کمتر از 2500 بود تبدیل میکردم
    الان ضرر کمتری میکردم.
    بهرصورت کاریه که شده و به نظر من با توحه به اختیاری که بهشون داده شده از ظرف هواپیمایی کشوری، من امیدی به نتیجه رسیدن این کار ندارم.
    فقط به دوستانی که میخوان الان بلیط بگیرن فقط توصیه میکنن ، به جوی که در این فروم و فرومهای مختلف ایجاد میشه توجهی نکنند اگر میخوان با نرخ تبدیل هواپیمایی ها بلیط بخرند برند دلارشون رو بخرند. هر وقت خواستند و ویزاشون اومد فقط کافیه یک تبدیل ساده انجام بدند.
    تا زمانی که پول دستتون باشه اونها خدمت گذارند وقتی که رفت دیگه رفته و ما میشیم خدمت گذارشون.

Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط daniel_b نمایش پست ها
    میدونید مشکل از کجاست ؟
    از خودمون

نگاه کنید همین کامنت زیری که وقتی شرح ماوقع رو کسی عنوان میکنه فوری میزننش این در و اون در که حق به فلانی میدید و ......
    حالا این آقا یا این شرکت از گلوش پایین بره یا نره کار ما حل میشه.؟
    همون موقع که همه ما جو گیر شدیم رفتیم بلیط گرفتیم باید فکر اینجاشو میکردیم. همین الان باز توی این فروم هی میگن بدو برو تا دیر نشده بلیط بگیر ممکنه 2 ، 3 حتی 300 برابر بشه. ضرر میکنید و ................

ولی واقعا خرید بی برنامه بلیط کار درستیه؟ من خودم پولم رو 6 ماه ریختم توی جیب شرکت قطر ایرلاین (حتی صادر کننده بلیط هم آشنا بود و تاکید کرد که تغییر تاریخ با وجود افزایش قیمت دلار شاملش نمیشه ولی آخرش براحتی ضد زیر حرفش) ولی اگر همون موقع همون پول رو به دلاری که نرخ تبدیلش (اونهم آزادش) کمتر از 2500 بود تبدیل میکردم
    الان ضرر کمتری میکردم.
    بهرصورت کاریه که شده و به نظر من با توحه به اختیاری که بهشون داده شده از ظرف هواپیمایی کشوری، من امیدی به نتیجه رسیدن این کار ندارم.
    فقط به دوستانی که میخوان الان بلیط بگیرن فقط توصیه میکنن ، به جوی که در این فروم و فرومهای مختلف ایجاد میشه توجهی نکنند اگر میخوان با نرخ تبدیل هواپیمایی ها بلیط بخرند برند دلارشون رو بخرند. هر وقت خواستند و ویزاشون اومد فقط کافیه یک تبدیل ساده انجام بدند.
    تا زمانی که پول دستتون باشه اونها خدمت گذارند وقتی که رفت دیگه رفته و ما میشیم خدمت گذارشون.
    دوست عزیز نظر شما کاملا محترمه اما شخص من زمانی بلیط خریدم که بسیاری از دوستان همدوره ای من پاس ریکوئست شده بودند و هیچکس پیشبینی نمیکرد که یکباره آنکارا همه چیو متوقف کنه.
    همین الان هم مثلا نرخ همین قطر ایرلاین برای 20 جولای 3 هفته پیش کمتراز 10 میلیون برای خانواده ما میشد و الان شده بیش از 11 میلیون تومان. و همان 3 هفته پیش برای 25 می میشد 12 میلیون و الان بیش از 15 میلیون میشه و بعضی تاریخها تا 19 میلیون هم رسیده. تازه این در حالیه که هنوز هم همین قطر از همه ارزونتر به نظر میاد (البته در بعضی تاریخها ترکیش باهاش رقابت میکنه) یعنی بدون درنظر گرفتن تغییر نرخ ارز فقط به دلیل نزدیک شدن به تاریخ پرواز اختلاف قیمت چشمگیر داریم. اینکه دوستان و خود شما پیش بینی کردند اسمش آینده نگریه نه اینکه خرید بی برنامه. شما با آمار اومدن آپدیتها و مدیکالها و پاس ریکوئستها از پاریس چقدر احتمال میدی یکباره روند متوقف بشه. من که هنوزم ترجیح میدم فکر کنم با برنامه نسبتا مشخص پیش میرن و با یک بازه زمانی مطمئن بلیط بخرم 2-3 میلیون تومان برای بسیاری از ماها خیلیه.
    در ضمن کارمند فروش آزانس همان موقع به من و بسیاری ها گفته بود که اگر بخواهید تغییر بدید به نرخ روز باید مابه التفاوت بدید. ولی ما داریم سعی میکنیم اگر بتونیم این چند میلیون ضرر را ندیم. دلیل دلخوشیمون هم بی برنامه بودن ایرانه اگه جای دیگه بود وقتی بهمون گفته بودن و اتمام حجت کرده بودن همه چیز تمام بود. ولی از اونجایی که اینجا همه چیز درهمه امیدواریم شایذ بشه تیری در تاریکی پولی زنده کنیم.
    صدور فایل نامبر کبک: 1 اکتبر 2009مصاحبه دمشق: 23 مارس 2010
    صدور فایل نامبر فدرال: 24 مارس 2010 دریافت آپدیت از پاریس: 27 مارس 2013

دریافت مدیکال از پاریس: 10 می 2013 , پاس ریکوست: 13 آگوست. تاریخ بلیط به مونترال 15 سپتامبر اگه بهش برسیم

دوستان
    کاش بلیط ها رو پس ندین یکی از دوستان اینجا گفته بود باهاش تماس گرفتم و گفتن اگر می خواد بلیطش رو open کنه . این کار بهتر از پس دادنه .. شاید تا زمان ویزا و نهایی کردن بلیط به یک نتیجه برسیم
    File No:22-10-09
    CSQ:29/04/2010 & File No FEDERAL :02/05/2010
    update Paris :08/04/2013 medical: 29/04/2013
    medical recived: 13/05/2013/pass request : 30 June

ApplyAbroad Hero Eissa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق - مخابرات

ممنون از دوستانی که وقت گذاشتن و رفتن دفتر قطری

واقعا جای تشکر داره این حرکت. حداقل میدونیم که تلاشمون رو کردیم تا تغییری ایجاد کنید. مهم اینه که کاری انجام دادیم و مثل خیلیای دیگه دست رو دست نذاشتیم و بی خیال نبودیم.

ولی واقعا جالبه. مگه میشه دلار رو هنگام پرواز بگیرن؟؟؟ مگه میشه قطری براش پرواز مونترال مهم نباشه؟؟؟؟ آقای کوشا حاضره این جمله رو مکتوب کنه تا برای قطری بفرستیم؟؟؟
    تنها چیزی که روشنه، اینه که برای قطری حداقل در دفتر تهران ، مشتری مهم نیست.

به نظرم بازم باید ادامه بدیم. رییس بالا سر آقای کوشا کیه؟ میشه پیداش کرد؟ مسایل مطرح شده از طرف ایشون رو با رییسش در میون میذاریم.

در ضمن آقای الباکر رو هم در نظر داشته باشید. حتما ایمیل داره ایشون. کسی کارت ویزیت آقای کوشا رو داره؟ روی اون ایمیلش هست، در نتیجه میشه یه جوری ایمیل رییسش رو هم پیدا کرد.

به امید خبرهای خوب
    مصاحبه اول:2010/02/08 ،ف کبک:2010/05/27 ،مصاحبه دوم:2010/12/05 ،ف فدرال:2010/12/06
    انتقال به پاریس:2013/02/28 ،آپدیت:2013/05/22 ،دریافت توسط پاریس: 2013/05/27
    مدیکال:2013/06/27 ،دریافت توسط پاریس: 2013/07/08 ،پاس ریکوئست:2013/09/18 ،لندینگ در مونترآل: 2013/11/06

رشته و دانشگاه
    مهندسی برق - مخابرات

دوستان

ما که خدا رو شکر داریم تو مملکت اسلامی زندگی میکنیم. یکی که انشای خوبی داره و قضیه رو میتوونه تمیز و نظیف به فارسی توضیج بده، کمک میکنه یه متن بنویسیم برای مراجع تقلید؟
    بابا نخندید! جدی میگم. توی اون متن باید منظورمون هواپیمایی کشوری و ایرلاینها باشن و اینکه حکم این کار چیه! معامله ای انجام شده و در اون معامله ذکر شده که یک بار تغییر زمان بلیط مجانیست. حالا دلار گرون شده و فروشنده میخواد که زیر این بند بزنه و میگه باید دوباره معامله از اول انجام بشه و به نرخ جدید دلار قیمت کالا محاسبه بشه. آیا حکمش چیست؟؟؟

به خدا جدی میگم. نامه میزنیم به مراجع و نظر میپرسیم و بعد میفرستیم هواپیمایی کشوری

به امید خبرهای خوب
    مصاحبه اول:2010/02/08 ،ف کبک:2010/05/27 ،مصاحبه دوم:2010/12/05 ،ف فدرال:2010/12/06
    مدیکال:2013/06/27 ،دریافت توسط پاریس: 2013/07/08 ،پاس ریکوئست:2013/09/18 ،لندینگ در مونترآل: 2013/11/06

نقل قول نوشته اصلی توسط Eissa نمایش پست ها
    دوستان

ما که خدا رو شکر داریم تو مملکت اسلامی زندگی میکنیم. یکی که انشای خوبی داره و قضیه رو میتوونه تمیز و نظیف به فارسی توضیج بده، کمک میکنه یه متن بنویسیم برای مراجع تقلید؟
    بابا نخندید! جدی میگم. توی اون متن باید منظورمون هواپیمایی کشوری و ایرلاینها باشن و اینکه حکم این کار چیه! معامله ای انجام شده و در اون معامله ذکر شده که یک بار تغییر زمان بلیط مجانیست. حالا دلار گرون شده و فروشنده میخواد که زیر این بند بزنه و میگه باید دوباره معامله از اول انجام بشه و به نرخ جدید دلار قیمت کالا محاسبه بشه. آیا حکمش چیست؟؟؟

به خدا جدی میگم. نامه میزنیم به مراجع و نظر میپرسیم و بعد میفرستیم هواپیمایی کشوری

به امید خبرهای خوب
    من هم با نظر شما موافقم
    خوشبختانه آیات عظام سایت هم دارن و ما میتونیم بهشون حتی ایمیل هم بزنیم
    First interview : APR 2011 , Second interview : FEB 2012, FFN : April2012 , Update Req. : Apr 2013
    Medical : 25 Nov. 2013 , Inprocess : 1 Apr. 2014 , DM : 7 Apr. 2014 , PR : 9 Apr. 2014

رشته و دانشگاه
    مهندسی برق - مخابرات

چنانچه خدمتی که ارزش آن به ارز خارجی قیمت گذاری شده است با معادل ریال فروخته میشود و در قرارداد آمده است که تغییر زمان ارایه ی خدمت از طرف مشتری در مرتبه ی اول شامل جریمه و وجه اضافی نخواهد شد ولی به سبب تغییر ارزش ارز خارجی، فروشنده، اقدام به مطالبه ی ما بهی التفاوت وجه ریالی قیمت خدمت در هنگام تغییر زمان ارایه خدمت مینماید، چه حکمی دارد؟ دوستان کمک کنن متن رو قابل درک تر کنیم بفرستیم برای مراجع. به امید خبرهای خوب

نقل قول نوشته اصلی توسط Eissa نمایش پست ها
    چنانچه خدمتی که ارزش آن به ارز خارجی قیمت گذاری شده است با معادل ریال فروخته میشود و در قرارداد آمده است که تغییر زمان ارایه ی خدمت از طرف مشتری در مرتبه ی اول شامل جریمه و وجه اضافی نخواهد شد ولی به سبب تغییر ارزش ارز خارجی، فروشنده، اقدام به مطالبه ی ما بهی التفاوت وجه ریالی قیمت خدمت در هنگام تغییر زمان ارایه خدمت مینماید، چه حکمی دارد؟ دوستان کمک کنن متن رو قابل درک تر کنیم بفرستیم برای مراجع. به امید خبرهای خوب
    فکر میکنم اگر بطور مشخص گفته بشه که این خدمت چیه بهتر باشه. هم برای کسی که ازش سوال میشه قابل درک تره و هم اگر جوابی داده بشه برای ایرلاین و هواپیمایی کشوری جای ابهامی باقی نمیذاره

رشته و دانشگاه
    مهندسی برق - مخابرات

چنانچه خدمتی (بلیط هواپیما) که ارزش آن به ارز خارجی قیمت گذاری شده است، با معادل ریال فروخته میشود و در قرارداد آمده است که تغییر زمان ارایه ی خدمت (پرواز هواپیما) از طرف مشتری در مرتبه ی اول شامل هیچ جریمه و وجه اضافی نخواهد شد، ولی به سبب تغییر ارزش ارز خارجی از 1226 تومان به 3600 تومان، فروشنده اقدام به مطالبه ی ما بهی التفاوت وجه ریالی قیمت خدمت (بلیط هواپیما) در هنگام تغییر زمان ارایه خدمت مینماید، چه حکمی دارد؟

دوستان،اگر میخواید تغییر بدید، خودتون اعمال کنید و رنگش رو عوض کنید. بقیه هم نظر بدن لطفا.

رشته و دانشگاه
    مهندسی برق - مخابرات

چنانچه خدمتی (بلیط هواپیما) که ارزش آن به ارز خارجی قیمت گذاری شده است، با معادل ریال فروخته میشود و در قرارداد آمده است که تغییر زمان ارایه ی خدمت (پرواز هواپیما) از طرف مشتری در مرتبه ی اول شامل هیچ جریمه و وجه اضافی نخواهد شد، ولی به سبب تغییر ارزش ارز خارجی از 1226 تومان به 3600 تومان، فروشنده اقدام به مطالبه ی ما بهی التفاوت وجه ریالی قیمت خدمت (بلیط هواپیما) در هنگام تغییر زمان ارایه خدمت مینماید، چه حکمی دارد؟ آیا فروشنده از نظر شرعی اجازه ی تغییر قرارداد را دارد؟ آیا این غش در معامله نیست؟

اگر دوستان نظری دارن بگن. من که دیگه عقلم قد نمیده. سریعتر بفرستیم براشون. شاید یه نتیجه ای گرفتیم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)