صفحه 25 از 27 نخستنخست ... 15161718192021222324252627 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 269

موضوع: همفکری در زمینه مشكل تغيير تاريخ بليت هاي قطری

Senior Member

پیش فرض پاسخ : همفکری در زمینه گرانی بلیت، تغییر قیمت و ....

نقل قول نوشته اصلی توسط ab_sarah نمایش پست ها
    جالب شد.جناب کوشا فرمودند ما پول اضافه از شما میگیریم چون پول شما تا زمان پرواز به قطری واریز نمیشه ولی الان که میخوایم پول رو پس بگیریم میگن تو حساب قطر هست و 2 هفته بلکه هم بیشتر طول میکشه پول به ما برگرده. بهترین کار اینه که همین دلیل مسخره رو ببریم خدمت کوشا خان ببینیم چه جوابی داره.
    من قصد دفاع از قطری رو ندارم ولی وقتی که عملکرد هواپیمایی کشوری و اختیاری رو که اونها به ایرلاینهای خارجی دادند رو میبینم، میشه گفت این حرف میتونه درست باشه که مبلغ دلاری بلیط تا زمان پرواز واریز نمیشه.
    طبق پیگیری که کردم این اختلاف قیمت شامل بلیطهای دو طرفه که یک طرفشون استفاده شده باشه نمیشه. که باز میتونه دلالت به این امر کنه.
    بهرصورت این ماها هستیم که باید هزینه این بی برنامگی و خرابکاریها رو بدیم.

Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط daniel_b نمایش پست ها
    در زمینه زمان برگشت پول مطمئنا مطلب خلاف واقع بهتون گفتند. من خودم از دفتر مرکزی کنسل کردم و فرداش مبلغش رو به حسابم واریز کردند. حتی اگر صبح برای کنسل کردن رفته بودم همون صبح مبلغ رو بهم میدادند. البته این پیشنهاد رو به منهم دادند که مبلغ پیششون بمونه که هروقت خواستم دوباره بلیط بگیرم فقط افزایش مبلغ رو پرداخت کنم. برای هر کنسلی هم 50 دلار به برخ 1200 تومن ازم کم کردند.
    شما احتمالا از خود دفتر قطر خریداری کردید. چون من ازشون پرسیدم گفتن حتما باید از خود آژانس بگیرید چون از آژانس گرفتید و طرف حسابتون اونها هستند.
    صدور فایل نامبر کبک: 1 اکتبر 2009مصاحبه دمشق: 23 مارس 2010
    صدور فایل نامبر فدرال: 24 مارس 2010 دریافت آپدیت از پاریس: 27 مارس 2013

دریافت مدیکال از پاریس: 10 می 2013 , پاس ریکوست: 13 آگوست. تاریخ بلیط به مونترال 15 سپتامبر اگه بهش برسیم

Member
    رشته و دانشگاه
    electronic

من قصد دفاع از قطری رو ندارم ولی وقتی که عملکرد هواپیمایی کشوری و اختیاری رو که اونها به ایرلاینهای خارجی دادند رو میبینم، میشه گفت این حرف میتونه درست باشه که مبلغ دلاری بلیط تا زمان پرواز واریز نمیشه.
    طبق پیگیری که کردم این اختلاف قیمت شامل بلیطهای دو طرفه که یک طرفشون استفاده شده باشه نمیشه. که باز میتونه دلالت به این امر کنه.
    بهرصورت این ماها هستیم که باید هزینه این بی برنامگی و خرابکاریها رو بدیم.
    این امکان وجود داره شکی نیست.در واقع از ما پول نقد گرفته شده ولی به قطر پرداخت نشده و اینجا متضرر ما هستیم. ولی من حرفم اینه که اگه پول هنوز به قطر واریز نشده چرا اگر بخوایم پول رو پس بگیریم 15 روز طول میکشه و بهانشون اینه که باید پول از حساب قطر خارج بشه و زمان بره؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ab_sarah نمایش پست ها
    این امکان وجود داره شکی نیست.در واقع از ما پول نقد گرفته شده ولی به قطر پرداخت نشده و اینجا متضرر ما هستیم. ولی من حرفم اینه که اگه پول هنوز به قطر واریز نشده چرا اگر بخوایم پول رو پس بگیریم 15 روز طول میکشه و بهانشون اینه که باید پول از حساب قطر خارج بشه و زمان بره؟
    متاسفانه به نظر من مشکل آژانسها هستند. متاسفانه توی این وضعیت همه مشکل رو گردن بقیه میندازند. وقتی دفتر مرکزی قطری پول رو فردای تقاضای کنسلیم به من داد چطور میشه به آزانس نده. بجز اینکه مشکلی مثل بدهکاری آزانس به شکرت اصلی وجود داشته.
    آیا کسی از دوستان در این مورد با دفتر مرکزی تماس گرفته که آزانس پول رو دیر پرداخت میکنه به بهانه دیر واریز شدن پول به حسابشون. واقعیتش من اصلا به آزانسها اطمینان ندارم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Urbanism/Bauhaus Uni-Weimar

سلام. من همه مطالب این تاپیک رو نخوندم. فقط میخام تجربه خودم رو بگم شاید یه کمکی بکنه به دوستان.
    من توی یه دوره اکسچنج بین آلمان و چین درس میخونم. پارسال قبل از اینکه این شرایط توی وضع ارز پیش بیاد و قبل از اینکه ویزای چین رو بگیرم به بلیط رفت و برگشت فرانکفورت به شانگهای از امارات با یورو 1560 خریدم. البته از یه آژانس تو ایران. ولی نتونستم ویزام رو از آلمان بگیرم و مجبور شدم بیام ایران برای ویزا و طبیعتا مجبور شدم اون بلیط رو کنسل کنم. حالا دیگه یورو شده بود 3900. من باید 150 دلار جریمه میدادم و 300هزار تومن هم که surcharge رو پس نمیدن کلن. یعنی از یک میلیون و پانصد پولی که داده بودم کمتر از 400 تومنش رو پس دادن.(پس دادن پول هم همینطور که همه میدونن دو هفته بعد از کنسلی بلیطه)
    ما هم افتادیم دنبالش تا شکایت به تعزیرات. البته از اونجایی که آشنا داشتیم کارمون خیلی سریع پیش رفت. (شرمنده!) ولی نتیجه خاصی نداشت! یعنی حکم اینجوری شد که نباید به قیمت بازار جریمه رو کم کنن. بلکه به قیمتی که امارات داره ارز میگیره (3200) الان هم جالبه که امارات داره بازی درمیاره که مشکل از ما نیست و این اشتباه آژانس بوده! درخالیکه من مطمئنم که آژانس هیچ کاره اس این وسط.
    میخام بگم که اوضاع خیلی قاراشمیشه! هروقتی و هر شرکت هواپیمایی و هر آژانسی ماهی خودش رو میتونه از این آب بگیره.

متاسفانه به نظر من مشکل آژانسها هستند. متاسفانه توی این وضعیت همه مشکل رو گردن بقیه میندازند. وقتی دفتر مرکزی قطری پول رو فردای تقاضای کنسلیم به من داد چطور میشه به آزانس نده. بجز اینکه مشکلی مثل بدهکاری آزانس به شکرت اصلی وجود داشته.
    آیا کسی از دوستان در این مورد با دفتر مرکزی تماس گرفته که آزانس پول رو دیر پرداخت میکنه به بهانه دیر واریز شدن پول به حسابشون. واقعیتش من اصلا به آزانسها اطمینان ندارم.
    خود دفتر قطري پول ريفاند بليت رو بعد از دو هفته ميده
    بعضي وقت ها استثنايي ممكن هست پول ريفاند رو سريع بدند ولي روال عادي اينطوري نيست
    آژانس ها هم هر دو هفته يكبار بار با ارلاينز تسويه مي كنند.

Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    خود دفتر قطري پول ريفاند بليت رو بعد از دو هفته ميده بعضي وقت ها استثنايي ممكن هست پول ريفاند رو سريع بدند ولي روال عادي اينطوري نيست آژانس ها هم هر دو هفته يكبار بار با ارلاينز تسويه مي كنند.
    سلام. بازپرداخت اون پول بر عهده آژانسه. اونها هم که دوست دوران پول بیشتر تو حسابشون بمونه . به هرحال باید با آژانس چونه زد حساب کتاب اونها با ایرلاین به ما ربطی نداره. من هم با مسئول آژانس صحبت کردم و توضیح دادم که من پولم را لازم دارم و این بر عهده اوهاست. قرار شد تا 4 شنبه پرداخت کنند. اگر بیشتر اصرار میکردم شاید میتونستم همون موقع بگیرم ولی حوصله نداشتم. میتونید به آژانس بگید که دارید از ایران میرید. نکته بامزه اینجاست که ظاهرا آژانسها هم پول رو 15 روز یک بار به ایرلاین میدن و اون مدت که پول دستشون بوده را حساب نمیکنند الان که میخواد پرداخت کنه جونش در میاد.
    صدور فایل نامبر کبک: 1 اکتبر 2009مصاحبه دمشق: 23 مارس 2010
    صدور فایل نامبر فدرال: 24 مارس 2010 دریافت آپدیت از پاریس: 27 مارس 2013

دریافت مدیکال از پاریس: 10 می 2013 , پاس ریکوست: 13 آگوست. تاریخ بلیط به مونترال 15 سپتامبر اگه بهش برسیم

نقل قول نوشته اصلی توسط qazal_S نمایش پست ها
    سلام. بازپرداخت اون پول بر عهده آژانسه. اونها هم که دوست دوران پول بیشتر تو حسابشون بمونه . به هرحال باید با آژانس چونه زد حساب کتاب اونها با ایرلاین به ما ربطی نداره. من هم با مسئول آژانس صحبت کردم و توضیح دادم که من پولم را لازم دارم و این بر عهده اوهاست. قرار شد تا 4 شنبه پرداخت کنند. اگر بیشتر اصرار میکردم شاید میتونستم همون موقع بگیرم ولی حوصله نداشتم. میتونید به آژانس بگید که دارید از ایران میرید. نکته بامزه اینجاست که ظاهرا آژانسها هم پول رو 15 روز یک بار به ایرلاین میدن و اون مدت که پول دستشون بوده را حساب نمیکنند الان که میخواد پرداخت کنه جونش در میاد.
    آژانس ها كوچك اين قدرت مالي ندارند 200 تا 300 ميليون مثلن پول توي گردش داشته باشند تا بتونند پول مسافر رو سريع ريفاند كنند بهش
    پول رو معمولن از ارلاينز مي گيرند بعد مي دهند به مسافر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    english translation

سلام دوستان عزیز. فایل فدرال من ۲۱اکتبر ۲۰۱۰ هست.برای ۳۱ مرداد بلیت خریدم.نظرتون چیه؟فکر می کنید به بلیتم می رسم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط scarlet نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز. فایل فدرال من ۲۱اکتبر ۲۰۱۰ هست.برای ۳۱ مرداد بلیت خریدم.نظرتون چیه؟فکر می کنید به بلیتم می رسم؟
    نمیشه به راحتی به این سئوال جواب داد و بستگی به عملکرد پاریس داره
    First interview : APR 2011 , Second interview : FEB 2012, FFN : April2012 , Update Req. : Apr 2013
    Medical : 25 Nov. 2013 , Inprocess : 1 Apr. 2014 , DM : 7 Apr. 2014 , PR : 9 Apr. 2014

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)