صفحه 3 از 27 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 269

موضوع: همفکری در زمینه مشكل تغيير تاريخ بليت هاي قطری

Member
    رشته و دانشگاه
    electronic

پیش فرض پاسخ : همفکری راجع به گرانی بلیط، تغییر قیمت و ....

من با دفتر قطری تماس تلفنی داشتم و موضوع رو بهشون گفتم گفتند چند ساعت منتظر ایمیل ما بمونید و به سوالات ما با ایمیل پاسخ بدید
    منتظر ایمیلشون هستم
    بلیط من برای 2 ماه دیگست ولی این کار زمان میبره

پیش فرض پاسخ : همفکری در زمینه گرانی بلیت، تغییر قیمت و ....

سلام
    ترکیش هم که میگه باید به نرخ جدید پول بدیم! من 22 اکتبر ازشون گرفتم حالا قبول نمیکنن
    اگه کسی هست ما هم پیگیری کنیم. نامه ای، ایمیلی، شکایتی ....

ApplyAbroad Hero Eissa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق - مخابرات

با سلام
    همین الان از دفتر قطری در تهران با من تماس گرفتن و گفتم آیا میخوام که بلیطم رو به حالت open تبدیل کنم یا نه. گفت در اینصورت هر موقع که Validity بلیط اجازه بده، تاریخ بزنی. ولی مشکل اینجاست که در همون تاریخ هم باید مابهی التفاوت رو بدیم.
    بهش میگم آخه مگه تمام دفترای شما در 120 مقصد با واحد پول اونجا حساب کتاب میکنه؟ خب من میرم ترکیه تاریخ رو عوض میکنم، اونجا که نگاه نمیکنه من ریال دادم یا دلار، میگه نه، نگاه میکنن!!!
    خودش گفت پس مشکل شما بیشتر شکایته تا تغییر تاریخ و شماره خانوم زجاجی که مسئول شکایات هست رو بهم داد. میخوام الان بهش زنگ بزنم.

به امید خبرهای خوب
    مصاحبه اول:2010/02/08 ،ف کبک:2010/05/27 ،مصاحبه دوم:2010/12/05 ،ف فدرال:2010/12/06
    انتقال به پاریس:2013/02/28 ،آپدیت:2013/05/22 ،دریافت توسط پاریس: 2013/05/27
    مدیکال:2013/06/27 ،دریافت توسط پاریس: 2013/07/08 ،پاس ریکوئست:2013/09/18 ،لندینگ در مونترآل: 2013/11/06

نقل قول نوشته اصلی توسط Eissa نمایش پست ها
    با سلام
    همین الان از دفتر قطری در تهران با من تماس گرفتن و گفتم آیا میخوام که بلیطم رو به حالت open تبدیل کنم یا نه. گفت در اینصورت هر موقع که Validity بلیط اجازه بده، تاریخ بزنی. ولی مشکل اینجاست که در همون تاریخ هم باید مابهی التفاوت رو بدیم.
    بهش میگم آخه مگه تمام دفترای شما در 120 مقصد با واحد پول اونجا حساب کتاب میکنه؟ خب من میرم ترکیه تاریخ رو عوض میکنم، اونجا که نگاه نمیکنه من ریال دادم یا دلار، میگه نه، نگاه میکنن!!!
    خودش گفت پس مشکل شما بیشتر شکایته تا تغییر تاریخ و شماره خانوم زجاجی که مسئول شکایات هست رو بهم داد. میخوام الان بهش زنگ بزنم.

به امید خبرهای خوب
    بگيد الان ما حدود 100 ايراني هستيم كه همچين بليت هايي در دست داريم همه هم مهاجريم با هم همه در ارتباطيم
    اگه قطري انعطافي كه توركيش يا لوفت هانزا از خودشون نشون داد را نشون نده، تمام عمرمون بر عليه قطري تبليغ مي كنيم
    هم داخل ايران هم كامنيوتي ايراني ها در مونترال. هيچ موقع هم دست بردار نيستيم
    آدم هاي بي دست و پا و بي سوادي هم نيستم توي اينترنت، يوتيوب هر جايي كه ميرسيم عليه قطري تبليغ راه مياندازيم
    اصلن ويديو كليپ درست مي كنيم
    بگيد آخه چه استفاده ايي براي شما داره كه ما اين بليت ها رو ريفاند كنيم بعد بريم از كريير هاي ديگه بليت بگيريم به مونترال؟!

رشته و دانشگاه
    مهندسی برق - مخابرات

شماره ی خانم زجاجی 22019906 داخلی 102
    خودشون هم نمیدونن چی میگن. میگه که بلیط شما کنسل نمیشه و بلیط جدید صادر میشه و شما موظفید که اختلاف قیمت رو بپردازید. میگم قبول بلیط 100 دلار گرون شده، من میدم ولی قبول ندارم که کل قیمت بلیط رو با دلار 1226 تومن کنسل کنید و بلیط جدید برام صادر کنید با 3500 تومن. خیلی راحت قبول میکنه بعد آخرش میگه که ما باید بلیط جدید رو با نرخ روز دلار حساب کنیم. اسم دو تا نرم افزار و هواپیمایی کشوری رو هم میذاره اون وسط.
    گفتم پس من برم آنکارا بلیطم رو عوض کنم؟ اونجا که نگاه نمیکنن کارنسی کجا بوده؟ چنده؟ ...

اتقاقا گفتم تعدادمون زیاده و حتی میخوایم به آقای الباکر نامه بزنیم. مسافت هم کم نیست.
    خلاصه من رو ارجاع داد به خانم امامی که محاسبه کنم چقدر باید بپردازم. ولی از این بابا هیچ آبی گرم نمیشه.
    منتظر تلفن ایشون هستم.

دوستان بچسبید به نامه
    مصاحبه اول:2010/02/08 ،ف کبک:2010/05/27 ،مصاحبه دوم:2010/12/05 ،ف فدرال:2010/12/06
    مدیکال:2013/06/27 ،دریافت توسط پاریس: 2013/07/08 ،پاس ریکوئست:2013/09/18 ،لندینگ در مونترآل: 2013/11/06

Member
    رشته و دانشگاه
    electronic

شماره ی خانم زجاجی 22019906 داخلی 102
    خودشون هم نمیدونن چی میگن. میگه که بلیط شما کنسل نمیشه و بلیط جدید صادر میشه و شما موظفید که اختلاف قیمت رو بپردازید. میگم قبول بلیط 100 دلار گرون شده، من میدم ولی قبول ندارم که کل قیمت بلیط رو با دلار 1226 تومن کنسل کنید و بلیط جدید برام صادر کنید با 3500 تومن. خیلی راحت قبول میکنه بعد آخرش میگه که ما باید بلیط جدید رو با نرخ روز دلار حساب کنیم. اسم دو تا نرم افزار و هواپیمایی کشوری رو هم میذاره اون وسط.
    گفتم پس من برم آنکارا بلیطم رو عوض کنم؟ اونجا که نگاه نمیکنن کارنسی کجا بوده؟ چنده؟ ...

اتقاقا گفتم تعدادمون زیاده و حتی میخوایم به آقای الباکر نامه بزنیم. مسافت هم کم نیست.
    خلاصه من رو ارجاع داد به خانم امامی که محاسبه کنم چقدر باید بپردازم. ولی از این بابا هیچ آبی گرم نمیشه.
    منتظر تلفن ایشون هستم.

دوستان بچسبید به نامه

ممنون از تماس هاتون ولی فکر کنم از تهران به نتیجه نرسیم و باید نامه آماده کنیم
    من دیروز تماس تلفنی با قطر داشتم گفتن ایمیل می زنن و نزذن و امروز مجدد یه نامه مفصل خوب نوشتم و براشون میل کردم اگر جواب ندن نامه با لحن شکایتی می نویسم

سلام
    با وجود اینکه من بلیطی نخریدم ولی دوست دارم اگه بتونم توی حل این مشکل کاری از دستم بر میاد انجام بدم.
    بهر حال مشکل شماها مشکل ما هم هست
    رشته 6 امتیازی ،فایل نامبر دوم:2010/07/06.آپدیت 06/2013/may،مدیکال 24 جولای،رسیدن مدیکال به پاریس 19 اوت.2013 و ایمیل پاس ریکوست 8 اکتبر،مجرد

سلام من با دفتر خانم زجاجي تماس گرفتم قرار شد 2 ساعت ديگهه با مديرشون صحبت كنم
    تهديد به توييتر و مراجعه يك جمعيت معترض رو هم بر عليه قطري كردم .
    بياييد ولشون نكنيم اينا در دسترس هستند .
    اسال مدارك به دفتر كبك تير 89, فايل نامبر كبك Sept 2010 ,مصاحبه April 14 ,فايل نامبر فدرال 18 آوريل 2011 ==دریافت آپدیت از پاریس 15 آوریل 2013==دریافت آپدیت توسط پاریس 25 آوریل ==IN PROCESS در سایت از 17 می 2013

رشته و دانشگاه
    مهندسی برق - مخابرات

دست همگی درد نکنه. با تشکر از همه.
    من همچنان منتظر تماس خانم امامی هستم.
    اگر میشه متن نامه تون رو تو یه پتیشن بذارید که از بچه هایی که بلیط دارن ایمیل جمع کنیم.

به امید خبرهای خوب.

Member
    رشته و دانشگاه
    electronic

دست همگی درد نکنه. با تشکر از همه.
    من همچنان منتظر تماس خانم امامی هستم.
    اگر میشه متن نامه تون رو تو یه پتیشن بذارید که از بچه هایی که بلیط دارن ایمیل جمع کنیم.

به امید خبرهای خوب.
    حتما عیسی جان
    من تا فردا صبر میکنم جواب ایمیل رو به من بدن ولی اگر ندادند حتما ایمیل اعتراضی تهیه می کنم.
    ایمیلی که امروز فرستادم بسیار بسیار واضح شرایط رو براشون توضیح دادم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)