صفحه 4 از 27 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 269

موضوع: همفکری در زمینه مشكل تغيير تاريخ بليت هاي قطری

Senior Member sebas آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechatronics

پیش فرض پاسخ : همفکری در زمینه گرانی بلیت، تغییر قیمت و ....

سلام به همگي

مرسي از اقداماتي که مي کنيد.

من دارم يک نامه مي نويسم و ماوقع رو شرح ميدم و ميفرستم براي آدرس ايميلي که دوستان در صفحه يک از همين تاپيک معرفي کردند.

بهشون راجع به کلاس پرواز و پرداخت کامل پول و قانون تغيير تاريخ و اقدام شکايتي و اقدام مثبت ساير ايرلاين ها مي گم.

ببينيم چي جواب مي دن.

خبرتون مي کنم
    سي اس کيو : 05 دسامبر 2010..فايل فدرال: 06 دسامبر 2010..آپديت از پاريس: 21 مي 2013..رسيد آپديت: 28 مي 2013..مديکال: 26 اگوست 2013..رسيد مديکال: 03 سپتامبر 2013..پاس ريکويست: 04 دسامبر 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط Eissa نمایش پست ها
    دست همگی درد نکنه. با تشکر از همه.
    من همچنان منتظر تماس خانم امامی هستم.
    اگر میشه متن نامه تون رو تو یه پتیشن بذارید که از بچه هایی که بلیط دارن ایمیل جمع کنیم.

به امید خبرهای خوب.
    عیسی جان من هم هستم چند روز پیش به چند تا از آدرس ایمیلهایی که گذاشته بودین ایمیل زدم و یکیشون هم جواب ایمیل منو داد ولی فکر کنم متن ایمیلی که واسشون فرستادم و اتفاقا شما اونو به من داده بودی زیاد گویا نیست ، لطفا اگه آدرس ایمیل جدید داری به من بده تا نامه اعتراضی براشون بفرستیم تا بفهمن که تعدادمون کم نیست و میتونیم برای شرکت قطری در ایران و کانادا خطرناک باشیم ، مخصوصا اینکه اگه کلاه برداری برنچ آفیس ایرانشون رو اگه بتونیم به زبان انگلیسی و به صورت مشروح به دفتر اصلیشون تو قطر بفرستیم خیلی خوب میشه....

به امید رساندن صدامون به شرکت قطری
    ویرایش توسط xman : April 28th, 2013 در ساعت 12:28 PM
    First interview : APR 2011 , Second interview : FEB 2012, FFN : April2012 , Update Req. : Apr 2013
    Medical : 25 Nov. 2013 , Inprocess : 1 Apr. 2014 , DM : 7 Apr. 2014 , PR : 9 Apr. 2014

پیش فرض پاسخ : همفکری راجع به گرانی بلیط، تغییر قیمت و ....

نقل قول نوشته اصلی توسط Eissa نمایش پست ها
    جواب قطری به شکایت من:

Dear Mr. B,
    Thank you for your email dated 23 April 2013.
    You are kindly requested to refer to Qatar Airways issuing office who will be in a better position to reply to your request.
    Thank you for your attention.

Respectfully yours,

Mohammad Wassim Al Bezreh
    Officer Customer Care
    The Completion Message of the Queue Item 2050603 : -------------------------------------------------------------------------------- The Completion Message of the Queue Item 2050604 : -------------------------------------------------------------------------------- The Completion Message of the Queue Item 2050290 : -------------------------------------------------------------------------------- The Completion Message of the Queue Item 2050303 : --------------------------------------------------------------------------------
    برای من هم هیمن ایمیل اومد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ویرایش توسط xman : April 28th, 2013 در ساعت 12:28 PM
    First interview : APR 2011 , Second interview : FEB 2012, FFN : April2012 , Update Req. : Apr 2013
    Medical : 25 Nov. 2013 , Inprocess : 1 Apr. 2014 , DM : 7 Apr. 2014 , PR : 9 Apr. 2014

Senior Member

سلام
    من هم آماده ام که ایمیل بفرستم، اما با پتیشن و اقدام دسته جمعی خیلی موافق ترم.
    یا اقلا اگر میخواهیم تک تک ایمیل بزنیم همه به یه جا بزنیم، و با یه متن واضح مشابه.
    پیشنهاد میدید من ایمیل شخصی بزنم الآن؟ یا صبر کنم هماهنگ بفرستیم؟
    ویکی مهاجرت به کبک
    FN: 2010/01/04......CSQ Date: 2010/07/14..... Federal FN: 2010/07/14......Update request (from Paris):2013/04/25
    medical received: 2013/07/12......Pass request: 2013/09/18

نقل قول نوشته اصلی توسط toranj نمایش پست ها
    سلام
    من هم آماده ام که ایمیل بفرستم، اما با پتیشن و اقدام دسته جمعی خیلی موافق ترم.
    یا اقلا اگر میخواهیم تک تک ایمیل بزنیم همه به یه جا بزنیم، و با یه متن واضح مشابه.
    پیشنهاد میدید من ایمیل شخصی بزنم الآن؟ یا صبر کنم هماهنگ بفرستیم؟
    مي خوام توجه دوستان رو به اين نكته جلب كنم كه حتمن روي اين موضع تاكييد كنند كه اگر همچين چيزي با لوفت هانزا ممكن هست چرا بايد با قطري غير ممكن باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    مي خوام توجه دوستان رو به اين نكته جلب كنم كه اگر همچين چيزي با لوفت هانزا ممكن هست چرا بايد با قطري ممكن نباشه
    به نظر من این یه کلاهبرداری هست ، من اگه لازم باشه بلیطم رو کنسل میکنم ولی تا یه ماه قبل از تاریخ بلیطم ترجیح میدم با تمام توان در کنار شما دوستان عزیز باشم و با این کلاهبردارهایی که در برنچ آفیس قطری در ایران دارند سر هموطنان خود را کلاه میگذارن بجنگم

نقل قول نوشته اصلی توسط xman نمایش پست ها

به نظر من این یه کلاهبرداری هست ، من اگه لازم باشه بلیطم رو کنسل میکنم ولی تا یه ماه قبل از تاریخ بلیطم ترجیح میدم با تمام توان در کنار شما دوستان عزیز باشم و با این کلاهبردارهایی که در برنچ آفیس قطری در ایران دارند سر هموطنان خود را کلاه میگذارن بجنگم
    البته دوستان توجه داشته باشین که از ابزار کنسلی در مرحله آخر و به عنوان آخرین گزینه استفاده کنن و لطفا در کنار هم بمونیم و نزاریم که برنچ آفیسشون تو تهران ما رو شکست بده ، ما باید با دفتر مرکزیشون در تماس باشیم تا اونها بفهمن که با آدمهای بیسواد و بی زبان طرف نیستند هر کدام از ما حداقل به سه زبان زنده دنیا صحبت میکنیم (من به چهار زبان مسلط هستم ) اصلا میخوام بدونم بین ما وکیل نیست ؟؟؟؟ اگه یکی از ما وکیل بود میتونسیم در مورد تشکیل پرونده بر علیه برنچ آفیس تهران یه تصمیماتی بگیریم.....
    البته فکرمیکنم ایرلاین قطری عاقل تر از اینها باشه که بذاره کار به اینجا برسه و اگه ما مطلب رو درست انتقال بدیم مشکل حل میشه و مثل لوفتانزا با مشتریان ایرانیش رفتار خواهد کرد....
    منتظر شنیدن نظرات بقیه دوستان و خبرای خوش بعدی هستم.....

ApplyAbroad Hero Eissa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق - مخابرات

دوستان
    در نامه تاکید کنید که در آینده با این سرویس ضعیف حتما از قطر جهت رفت و آمد خود و خانواده ی خود به کانادا استفاده نخواهیم کرد.

به امید خبرهای خوب
    مصاحبه اول:2010/02/08 ،ف کبک:2010/05/27 ،مصاحبه دوم:2010/12/05 ،ف فدرال:2010/12/06
    انتقال به پاریس:2013/02/28 ،آپدیت:2013/05/22 ،دریافت توسط پاریس: 2013/05/27
    مدیکال:2013/06/27 ،دریافت توسط پاریس: 2013/07/08 ،پاس ریکوئست:2013/09/18 ،لندینگ در مونترآل: 2013/11/06

Junior Member

سلام به تمام دوستان

بنظرم بهتر که یه نامه با امضای کسانی که بلیط تهیه کردن و این مشکل رو دارند با لحنی کاملا مستقیم که در اون اعلام کنیم حتی امکان ارسال شکایت به مرجع ذی ربط هم ممکن وجود داشته باشه تهیه کنیم. همچنین در خصوص برخورد دیگر ایرلانها هم بگیم. فکر کنم هرچی بیشتر حق بجانب باشیم بهتر نتیجه میگیریم چون این شرکتها به خدشه دار شدن اعتبارشون بخصوص در سطح بین المللی خیلی حساس هستند.

Junior Member

دوستان

میتونیم به این سایتم که در واقع مرجعی که به ایرلاین ها امتیاز میده هم نامه ای بفرستیم. در واقع قطری جوایز خودش رو از این سایت دریافت کرده شاید اینطوری بیشتر تحت فشار قرار بگیرند.
    http://www.airlinequality.com

با تشکر از فعالیتهای تمام دوستان، بهتر اینه که دست جمعی حرکت کنیم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)