صفحه 25 از 37 نخستنخست ... 151617181920212223242526272829303132333435 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 364

موضوع: University of Texas at San Antonio

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران دانشگاه آزاد قزوین

پیش فرض پاسخ : University of Texas at San Antonio

نقل قول نوشته اصلی توسط vv_matin نمایش پست ها
    با رئیس دانشکده تماس گرفتید؟ آدم نسبتاً کار راه اندازیه. براش توضیح بدید شرایط رو، معمولاً تو این جور مواقع کمک میکنه.
    Dr. Heather Shipley

این هم لیست کارکنان بخش اینترنشنال هست، سه نفر اول گزینه های خوبی برای تماس هستند

http://international.utsa.edu/about-iss/staff/
    ممنون از پاسختون. به Dr Shipley ایمیل زدم میگه International Office مسئولش هست. با اونجا هم دو سه بار صحبت کردم، اولاً که کلاً گویا نمیدونن Late Arrival Letter چی هست. بعدشم الآن بهم گفتن که یه ایمیل فقط واسم میفرستن (صحبتی از فایل نامه امضاء شده نکردن). به نظر شما این واسه وارد شدن به آمریکا کافیه؟

Senior Member vv_matin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UTSA

نقل قول نوشته اصلی توسط g_best نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون. به Dr Shipley ایمیل زدم میگه International Office مسئولش هست. با اونجا هم دو سه بار صحبت کردم، اولاً که کلاً گویا نمیدونن Late Arrival Letter چی هست. بعدشم الآن بهم گفتن که یه ایمیل فقط واسم میفرستن (صحبتی از فایل نامه امضاء شده نکردن). به نظر شما این واسه وارد شدن به آمریکا کافیه؟
    والا تا جایی که من اطلاع دارم در حد چند روز دیرتر از تاریخ شروع کلاسها برسید مشکلی نداره، البته این کاملاً بستگی به اون فرودگاهی داره که ازش وارد میشید.
    بهشون بگید اگر یه نامه امضا شده بتونید بگیرید بهتره. اگر ندادن، همون ایمیل رو همراه داشته باشید به اضافه شماره تلفن این افرادی که در international office باهاشون در ارتباط بودید. اگر مشکلی بود میتونید بگید تماس بگیرن و چک کنن.
    موفق باشید.
    تسلط ریاضی خودتون رو برای آزمون GRE بسنجید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1070293

بچه ها یه سوال فوری داشتم.
    واسه این دانشگاه امکانش هست اپلیکیشن فی رو قبل از سابمیت کردن اپلیکیشن پرداخت کنیم؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    Take The First Step in Faith.You Don't Have To See The Whole Staircase,Just Take The First Step
    Success And Happiness are The Progressive Realization of a Worthy Goal or ideal

ApplyAbroad Veteran
    shabgard66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط everafter نمایش پست ها
    بچه ها یه سوال فوری داشتم.
    واسه این دانشگاه امکانش هست اپلیکیشن فی رو قبل از سابمیت کردن اپلیکیشن پرداخت کنیم؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    شما میتونی کامل نکنی و سابمیت کنی و فی رو بدی، بعد آپدیتش کنی.

توضیحات گام به گام فرستادن I20 از آمریکا به ایران با استفاده از Express Post

واستا دنیا من میخوام پیاده شم! همینجا...؟ بله لطفا! چند میشه؟ کجا سوار شدی؟ دهه شصت بود... برو داداش... صلوات بفرست...

Junior Member

یه سوال، برای درخواست فاند از این دانشگاه باید با اساتید مکاتبه کرد؟ یا از بخش فاندینگ سایت اقدام کرد؟ یعنی از اینک زیر
    http://graduateschool.utsa.edu/funding/

Junior Member

ببخشید، من یه کمی توی پروسه اپلای به این دانشگاه گیج شدم! ممنون میشم راهنمایی کنید.

مگه توی همون اپلیکیشن فرم جایی برای آپلود نداشت؟ من نمرات GRE,IELTS و ترجمه مدارک دانشگاهی رو آپلود کردم و ایمیل نفرستادم! و همچنین سابمیت کردم اپلیکیشن رو دیروز.
    ترجمه مدارکم رو بفرستم با پست؟ یا اینکه باید منتظر باشم ازم بخوان؟؟؟

مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط terrmeh نمایش پست ها
    ببخشید، من یه کمی توی پروسه اپلای به این دانشگاه گیج شدم! ممنون میشم راهنمایی کنید.

مگه توی همون اپلیکیشن فرم جایی برای آپلود نداشت؟ من نمرات GRE,IELTS و ترجمه مدارک دانشگاهی رو آپلود کردم و ایمیل نفرستادم! و همچنین سابمیت کردم اپلیکیشن رو دیروز.
    ترجمه مدارکم رو بفرستم با پست؟ یا اینکه باید منتظر باشم ازم بخوان؟؟؟

مرسی

1. May I submit copies of my transcripts or marksheets for graduate admission consideration?
      No. Official transcripts or marksheets from all attended institutions are required, including official proof (diploma or graduation certification) of completion of degree. Documents must be in the sealed envelope issued from the institution. Open enveloped transcripts will not be accepted.
    2. این رو پیدا کردم در حالی که دوستان میگن نیازی به پست نیست و آپلود کافیه

لینک : http://graduateschool.utsa.edu/gradu...te-admissions/

سلام دوستان
    من نیاز به راهنمایی در رابطه با این دانشگاه دارم. من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد کامپیوتر گرایش هوش مصنوعی هستم. سال پیش برای کنکور خوندم و متاسفانه قبول نشدم. در همین جریان بود که برای کار مقاله ام به طور تصادفی با یکی از اساتید کامپیوتر این دانشگاه آشنا شدم و با هم در مقاله همکاری کردیم و کا خودم را با ایشون تکمیل کردم و دو مقاله پذیرش گرفتم و الان هم تا حدودی در حال همکاری هستیم. در واقع من اصلا به فکر اپلای نبودم و میخواستم اینجا برای دکتری بخونم ولی این مشکلات کنکور یک مقدار تردید و نگرانی ایجاد میکنه. دلیلم این بود که من میخوام حتما برگردم پس شاید اگر این 4سالم اینجا باشم بهتر باشه از طرفی با وجود مجرد بودن اما وابستگی زیاد به خانواده و کلا اینجا دارم. هر چند با وجود اینکه اسفند 92 فارغ التحصیل شدم اما هنوز دانشجو نشدم و این تلف شدن وقتم خیلی داره اذیتم میکنه که الان 28 سالم شده اما هنوز به هدفم نرسیدم.
    تصمیم گرفتم که در سه ماه باقیمانده برای کنکور بخونم و اگر نتیجه مطلوب نبود برای اپلای اقدام کنم. از دوستانی که این دانشگاه هستند و همچنین دوستان کامپیوتری میخوام بدونم این دانشگاه آیا واقعا ارزششو داره چون رنکش زیاد بالا نیست، اما من با استادی از اونجا دارم کار میکنم آیا کلا دانشکده کامپیوترش سطح خوبی داره؟

از طرفی برای بنده مسئله حجاب مهمه و چون خانم هستم میخوام بدونم آیا در این دانشگاه و شهر سان آنتونیو افراد محجبه مشکلی ندارند، آیا کسی از دوستان خودش یا دوستان همچین تجربه ای داره؟

این رو هم باید بگم که چون به فکر اپلای نبودم نمره زبان و GRE هم ندارم و اصلا با پرفسور اونجا راجع به اپلای صحبت نکردم چون هنوز نسبت به دانشگاش تردید دارم.
    به نظر شما چون یک پرفسور اونجا هست که تجربه کار کردن با اونو دارم برای همین دانشگاه اقدام کنم و یا به دانشگاه بهتری با رنک بالاتر فکر کنم؟
    من کارشناسی دانشکاه آزاد و ارشد دانشکاه دولتی بودم. در هردو شاگرد اول بود و معدلم به ترتیب 17.40 و 18.30 هست. دو تا ISI و سه تا ژورنال غیر ISI دارم. به نظر شما فاند به بنده تعلق میگیره؟

ببخشید که سوالام خیلی زیاده، لطفا دوستانی که تجربه دارن راهنمایی بفرمایند.
    باتشکر

Junior Member

1. May I submit copies of my transcripts or marksheets for graduate admission consideration?
      No. Official transcripts or marksheets from all attended institutions are required, including official proof (diploma or graduation certification) of completion of degree. Documents must be in the sealed envelope issued from the institution. Open enveloped transcripts will not be accepted.
    2. این رو پیدا کردم در حالی که دوستان میگن نیازی به پست نیست و آپلود کافیه

لینک : http://graduateschool.utsa.edu/gradu...te-admissions/
    اینجا روی ریز نمرات و مدرک ترجمه شده و توی پاکت مهر و موم شده دانشگاه، حساس هستند. باید حتما به دست graduate school برسه تا بعدش پروندت رو بفرستن دانشکده مربوطه. البته اگر با منشی و مسئولای دانشکده ایمیل بزنید و یه خورده اصرار کنید و بهونه بیارید که الان مدرک دستم نیست که برستم، ممکنه پروندت رو بررسی کنند ولی حتما بعد از اینکه پذیرش دادن، این مدارک رو ازت می خوان. به مسئول تحصیلات تکمیلی دانشکده و استادی که باهاش در تماس هستی ایمیل بزن ببینم چیکار می تونن برات بکنن.

Junior Member

یه سوال، برای درخواست فاند از این دانشگاه باید با اساتید مکاتبه کرد؟ یا از بخش فاندینگ سایت اقدام کرد؟ یعنی از اینک زیر
    http://graduateschool.utsa.edu/funding/
    هر دانشکده سیستمش متفاوته. برای کدوم دانشکده می خواید اپلای کنید؟ بطور کلی یا استاد بهتون فاند میده یا شما رو به دانشکده توصیه می کنه که اسکولارشیپ دانشکده رو بگیرید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)