صفحه 1 از 37 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 364

موضوع: University of Texas at San Antonio

nayyeri
    Guest

دوستان اینجا کسی هست که برای UT San Antonio اقدام کرده باشه یا الان اونجا درس بخونه یا اینکه کسی رو بشناسه تو این دانشگاه؟

اگر ممکنه اطلاعاتتون رو در مورد این دانشگاه به اشتراک بذارین.

خب تا حالا اگر کسی پیدا بشه و اطلاعاتی بده من خودم یه چیزی بفرستم اینجا!

البته فکر می کنم این دانشگاه خیلی شناخته شده نباشه بین ایرانی ها که نمی دونم دلیلش چیه. این دانشگاه جزو بهترین دانشگاههای Tier 3 در امریکا هست که جزو دانشگاههای جوان امریکا حساب می شه و در چند سال اخیر رشد فوق العاده ای داشته. در ضمن به برنامه بلند مدت تا سال 2016 دارن که به یکی از دانشگاههای Top Tier Research تبدیل بشن.

از نظر موقعیت و رنک خیلی راحت می شه اون رو با دانشگاه UT Dallas که برای ما ایرانی ها شناخته شده تر هست مقایسه کرد چون این دو دانشگاه بسیار شبیه هم هستن. هر دو در یک سال ایجاد شدن و رتبه خیلی مشابهی دارن و مثل هم رشد کردند. تنها تفاوت عمده در اینه که UT San Antonio تعداد دانشجوی بیشتری نسبت به UT Dallas داره. UT San Antonio رشته های متعددی رو هم ارائه می کنه.

برای اینکه مشخص بشه که این دانشگاه نسبت به دانشگاههای دیگه شناخته شده برای ما ایرانی چه موقعیتی داره این مقایسه پایین بین یک سری از دانشگاههای Texas می تونه جالب باشه که نشون می ده این دانشگاه در بین 5 دانشگاه شامل UT Dallas و UT Arlington و University of Houston و Texas Tech و خودش دارای بالاترین رتبه هست و تقریبا با UT Dallas موقعیت خیلی نزدیکی به دانشگاههای Tier 1 دارند:

http://colleges.usnews.rankingsandre...3652+3656+9741

من اگر اطلاعات دیگه ای پیدا کردم اینجا قرار می دم برای استفاده آیندگان. اگر کسی هست که هرگونه اطلاعاتی داره جالبه که اینجا ارائه کنه مخصوصا از میزان پذیرش ایرانی ها و مسائل مربوط.

اضافه کنم که UTSA از نظر مالی دانشگاه قوی ای هم هست و علاوه بر سرمایه گذاری در رشد دانشگاه تونسته در Funding دانشجوها خوب عمل کنه.

شهر San Antonio هم مثل سایر شهرهای Texas دارای هزینه های نسبتا پایینتری برای زندگیه (در مقایسه با سایر ایالتها). San Antonio هفتمین شهر بزرگ امریکا با بیش از یک میلیون نفر جمعیته و با Austin هم فاصله کمی داره. ضمنا فاصله این شهر با خلیج مکزیک هم کمه و کلا از نظر جغرافیایی شهر مهمی در South-West حساب می شه.
    ویرایش توسط zebarjadi : September 25th, 2013 در ساعت 11:55 AM دلیل: ترکیب ارسال‌ها

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil engineering . structure

پیش فرض پاسخ : University of Texas at San Antonio

san antonio is not a good city in texas . it has not any industry to grow . it is full of Mexicans, generally in compare to Houston and Dallas this city is the smallest one . most of texas universities such as UTA ,UNT,UTD ,UTSA have expansion plans in all aspect to be considered as a TIER 1 universities in future . when it comes to international students UTA and UTD are more prone to get admission to iranian due to their familiarity with iranian certificates and students also so many iranian professor and instructor are working there. as far as i am concerned for iranian students there is a greater chance to get fund from UTD & UTA

ApplyAbroad Veteran
    hamman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering AmirKabir

کسی میدونه هزینه زندگی تو این شهر سالی چقدرره؟
    شهریه دانشگاهش چطور؟

سلام. کسی از بین دوستان هست که برای FAll2012 یا Spring2012 اقدام کرده؟
    من در حال اقدام هستم و میخواستم اگه کسی تجربه ای داره منو راهنمایی کنه.
    اینطوری که من متوجه شدم دانشگاه خوبیه و از نظر فاند هم فاند های خوبی داده. شهرش هم که گزینه اول منه. فوق العادست.

سلام
    یه استاد تو دانشکده برق به من گفته بود آپلای کنم که پذیرش دادند ولی گفتن برا سال اول فاند نمی دن هزینه یه ساله 35000 دلار

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع-خواجه نصیر الدین طوسی

سلام. من بگم که اقدام کردم و پذیرش هم گرفتم..اما منصرف شدم از رفتنم به اینجا...تو خود سایت زده تافل بالای 61!!!!!...اما وقتی نمره رو میدی و پذیرش میده، میگه اونایی که زیر 100 هستن بیان کلاس زبان و ...!!!
    خلاصه فکر کنم یه دوکون برای خودش باز کرده!!!! رشتم صنایع بود..

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadorm نمایش پست ها
    سلام
    یه استاد تو دانشکده برق به من گفته بود آپلای کنم که پذیرش دادند ولی گفتن برا سال اول فاند نمی دن هزینه یه ساله 35000 دلار
    سلام دوست عزیز شما برا مستر اقدام کردید یا دکترا؟
    راستی در مورد کلاس زبان برای کسایی که زیر 100 دارن اطلاعی دارید؟
    ممنون

اونطور که من خوندم همه دانشجوها تا قبل از ثبت نام باید یا ibt 100 نشون بدن یا یک امتحان زبانی به اسم ELAP هست که خود دانشگاه میگیره. که اگه شخص نتونه اون امتحانو با نمره لازم پاس کنه باید کلاس انگلیسی شرکت کنه!!!!!
    ولی سوالم اینه که آیا کسایی که مجبور بشن دوره زبان رو بگذرونن تا پایان اون از همه نوع فاند محروم هستن؟ یا فقط TA نمیدن؟

Junior Member

در مورد شرط زبان باید بگم برای دوره فوق لیسانس این شرط (ibt 100) رو دارند, اما برای دکترا, اگر شخص پذیرفته بشه حتما فاند هم داره. این رو من شخصا ازشون سوال پرسیدم.

Junior Member

دوستان عزیز یه راهنمایی کنید که من ئاسه پذیرش با کدوم قسمت باید در تماس باشم ؟ چند درصد امکان داره که فاند تعلق بگیره ؟ میشه راهنمایی کنید ؟

صفحه 1 از 37 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)