صفحه 84 از 85 نخستنخست ... 34747576777879808182838485 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 831 تا 840 , از مجموع 849

موضوع: چک لیست و نحوه تحویل مدارک برای متقاضیان ویزای دانشجوئی و تحقیقات

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چک لیست و نحوه تحویل مدارک برای متقاضیان ویزای دانشجوئی و تحقیقات

سلام دوستان
    برای دانشگاه های آلمان OhD آیا سفارت مدرک زبان میخواد؟ یا پذیرش دانشگاه براش کافیه ؟
    مدک انگلیسی و یا آلمانی؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چک لیست برای متقاضیان ویزای دانشجوئی و تحقیقات

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidaz نمایش پست ها
    ‫دانشجویان:‬
    ‫•‬ ‫پذیرش یا تاییدیه درخواست پذیرش از یکی از دانشگاهها و یا مؤسسات آموزش عالی در آلمان.‬
    ‫•‬ ‫مدارک تحصیلی )دانشنامه( همراه با ترجمه رسمی تأیید شده توسط سفارت.‬
    ‫*‬ ‫برای پذیرش دوره کارشناسی: مدارک دیپلم، پیش دانشگاهی با ریز نمرات و گواهی قبولی کنکور سراسری برای تحصیل در‬
    ‫دوره کارشناسی در دانشگاه های دولتی ) شبانه یا روزانه(. برای دانشجویان دانشگاه آزاد دانشنامه و ریز نمرات دوره کارشناسی‬
    ‫نیز الزامی می باشد. توجه داشته باشید که اصل و ترجمه رسمی و تأیید شده کلیه مدارک فوق مورد نیاز می باشد‬
    ‫*‬ ‫برای پذیرش دوره کارشناسی ارشد: مدارک دیپلم، پیش دانشگاهی با ریز نمرات و دانشنامه دوره کارشناسی همراه با ریز نمرات.‬
    ‫توجه داشته باشید که اصل و ترجمه رسمی و تأیید شده کلیه مدارک فوق مورد نیاز می باشد‬
    ‫•‬ ‫مدارک مربوط به تامین هزینه زندگی در آلمان. گواهی بانکی مبنی برموجودی معادل ٠۴٠٨ یورو در حساب متقاضی و یا دعوتنامه‬
    ‫رسمی با ذکر هدف از اقامت : تحصیل یا مدرک بورس تحصیلی‬
    ‫•‬ ‫در صورت امکان : سوابق فعالیت حرفه ای و یا کاری‬
    ‫•‬ ‫زندگینامه )رزومه(‬
    ‫•‬ ‫متنی گویا به زبان آلمانی یا انگلیسی در مورد انگیزه و دلیل انتخاب کشورآلمان برای ادامه تحصیل. متن می بایست توسط خود متقاضی‬
    ‫به زبان آلمانی یا انگلیسی نوشته و امضا شده باشد.‬
    ‫•‬ ‫مدارک دال بر معلومات زبان آلمانی یا برای رشته هائی که به زبان انگلیسی تدریس می شوند، گواهی داشتن معلومات زبان انگلیسی‬
    ‫‪TOEFL, IELTS‬‬

‫دانشجویان دوره های دکترا ‪:Ph.D‬‬
    ‫• پذیرش و یا دعوتنامه پروفسورراهنما، همراه با شرح کامل برنامه دکترا.‬
    ‫•‬ ‫مدارک تحصیلی دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد با ترجمه رسمی تأیید شده توسط سفارت‬
    ‫•‬ ‫مدارک مربوط به تامین هزینه زندگی در آلمان. گواهی بانکی مبنی برموجودی معادل ٠۴٠٨ یورو در حساب متقاضی و یا دعوتنامه‬
    ‫رسمی با ذکر هدف از اقامت : تحصیل یا مدرک بورس تحصیلی‬
    ‫•‬ ‫در صورت امکان : سوابق فعالیت حرفه ای و یا کاری‬
    ‫•‬ ‫متنی گویا به زبان آلمانی یا انگلیسی در مورد انگیزه و دلیل انتخاب کشورآلمان برای ادامه تحصیل. متن می بایست توسط خود متقاضی‬
    ‫به زبان آلمانی یا انگلیسی نوشته و امضا شده باشد.‬
    ‫•‬
    ‫مدارک دال بر معلومات زبان آلمانی یا برای رشته هائی که به زبان انگلیسی تدریس می شوند، گواهی داشتن معلومات زبان انگلیسی‬
    ‫‪TOEFL, IELTS‬‬

ببخشید دوستان پس برای تحصیل ارشد به زبان انگلیسی در نه به مدرک زبان آلمانی نیاز هست نه اصلن مصاحبه ای به زبان آلمانی نمیشه؟
    یعنی با کسی که به زبان انلگیسی میخواد درس بخونه که المانی مصاحبه نمیشه؟!
    علایق پژوهشی:
    finance,actuary و statistics.
    اگر روی یکی از این زمینه ها کار می کنید؛ آماده ی همکاری هستم , پیام خصوصی بفرستید.

ApplyAbroad Veteran
    Fnsn آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materialwissenschaften

پیش فرض پاسخ : چک لیست برای متقاضیان ویزای دانشجوئی و تحقیقات

نقل قول نوشته اصلی توسط araaa نمایش پست ها
    ببخشید دوستان پس برای تحصیل ارشد به زبان انگلیسی در نه به مدرک زبان آلمانی نیاز هست نه اصلن مصاحبه ای به زبان آلمانی نمیشه؟
    یعنی با کسی که به زبان انلگیسی میخواد درس بخونه که المانی مصاحبه نمیشه؟!

نه اصلا انگلیسی هم مصاحبه نمیشه ! شما پذیرش دانشگاه دارید سفارت چیکار داره چقدر زبان بلدید. دکترا که اگه استادتون نامه بنویسه اصلا هیچ مدرک زبانی نیاز نیست

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چک لیست و نحوه تحویل مدارک برای متقاضیان ویزای دانشجوئی و تحقیقات

سلام دوستان

سوالی داشتم ممنون میشم جوابمو بدین:

چک لیست جدیدی که در وبسایت سفارت گذاشتم آپدیت اوت 2019، مدارک رو به زبان آلمانی میخواد!!
    کسی میدونه که ایا برای دوره ی دکتری به زبان انگلیسی هم لازم هست که مدارک به آلمانی تهیه بشن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nasrin17 نمایش پست ها
    سلام دوستان

سوالی داشتم ممنون میشم جوابمو بدین:

چک لیست جدیدی که در وبسایت سفارت گذاشتم آپدیت اوت 2019، مدارک رو به زبان آلمانی میخواد!!
    کسی میدونه که ایا برای دوره ی دکتری به زبان انگلیسی هم لازم هست که مدارک به آلمانی تهیه بشن؟

دوستان کسی راجع به چک لیست آپدیت شده ی دکترا چیزی میدونه؟ کسی جدیدا سفارت برده مدارکشو؟ آیا مدارک رو به زبان آلمانی درخواست کردن؟!!!
    از جوابتون ممنونم

Junior Member

سلام دوستان من امروز سفارت آلمان بودم، واسه تحصیل در مقطع ارشد به زبان انگلیسی، انگیزه نامه و سی وی رو میتونید به زبان انگلیسی ارائه بدید و مدارک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد (در صورت اقدام برای ارشد مجدد) باید ترجمه شده به زبان آلمانی که مهر دادگستری و امور خارجه رو داشته باشه و توسط سفارت آلمان مدارک تحصیلی تایید شده باشه

Junior Member

سلام دوستان،

مسئول باجه به من گفت که باید hosting agreement که همون فرمی که مشخص میکنه نوع قراردادم چی هست رو براشون بفرستم. من حواسم نبود بپرسم از طریق ایمیل یا پست؟ استاد من الان فرم رو پر و امضا کرده و از طریق ایمیل برام فرستاده.

من باید همین رو با ذکر بارکد براشون ایمیل کنم، درسته؟

Junior Member

سلام دوستان
    برای ویزای دکترا با قرارداد کار دقیقا چه مدارکی نیاز هست؟
    الان برای من یه letter of intent از طرف دانشگاه فرستاده شده، و گفتن که اگر Hosting Agreement هم نیاز شد بگو بفرستیم. آیا Hosting Agreement نیازه؟
    ضمنا ممنون میشم اگه در مورد انگیزه نامه و شرح تفصیلی مطالعات هم توضیح بدید که آیا نیاز هست، و اگر نیاز هست چند صفحه باشه خوبه.

سلام ببخشید کسی اگه برای مستر مجدد توی گرایش متفاوت بخواد اقدام کنه لازمه که دانشنامه و ریزنمرات مستر قبلیش رو هم به سفارت بده؟

Junior Member

دقیقا من هم سوالم همین هستش. من پذیرش دکتری دارم. طبق چک لیست مدارک رو بخوام تحویل بدم فقط باید مدارک ارشدم رو تحویل بدم. احتمالا در صورتی که همه مدارک خواسته نشده رو که تعدادشونم کم نیست تحویلشون بدیم شاید نه تنها مفید نباشه بلکه عاقبت خوبی هم نداشته باشه. هرچند مدارک مربوط به کارشناسی و دیپلم و پیش دانشگاهی آماده است. راستی برای تایید مدارک به آدرس جدبد سفارت آیا باید مراجعه کنیم؟ به تعیین وقت برای تایید مدارک نیاز هست؟
    خواهشا دوستانی که اخیرا رفتن مصاحبه راهنمایی بفرمایید.
    خیلی ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط SajadMRV نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشید
    طبق فایلی که خود سایت سفارت بهش ارجاع داده که می ۲۰۱۹ هم اپدیت شده نوشته شده که برای تحصیل در مقطع ارشد مدرک فارغ التحصیلی کارشناسی و ریزنمرات کارشناسی رو میخوان
    من الان میخوندم فروم رو یکسری از دوستان اشاره کرده بودن که مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی رو هم میخوان دوستانی که تازه رفتن سفارت میشه راهنمایی کنن که کدوم صحت داره
    سوال دومم اینکه اگه میخوان اینو نامه قبولی کنکور سراسری رو هم میخوان؟ اینو از کجا اصلا باید گرفت؟
    سوال سومم اینکه یکی از مدارک که داخل همین فایل بود راجع به مدارک شغلی هست کسی میدونه منظورش چی هست دقیق یعنی نامه از خود محل کار باید بیاریم یا پرینت حساب برای گرفتن حقوق بیاریم چی هست منظور؟
    ممنون میشم کسی راهنمایی کنه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)