صفحه 49 از 85 نخستنخست ... 394041424344454647484950515253545556575859 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 849

موضوع: چک لیست و نحوه تحویل مدارک برای متقاضیان ویزای دانشجوئی و تحقیقات

Member Sum1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی هوافضا - دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی

پیش فرض پاسخ : چک لیست و نحوه تحویل مدارک برای متقاضیان ویزای دانشجوئی و تحقیقات

نقل قول نوشته اصلی توسط Verkaa نمایش پست ها
    سلام
    نقصی مدارک چطور اعلان میشه؟
    اصولا همونجا بهتون میگند. اگر هم چیزی نیاز بود باهاتون تماس میگیرند.

Member Sum1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی هوافضا - دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی

پیش فرض پاسخ : چک لیست و نحوه تحویل مدارک برای متقاضیان ویزای دانشجوئی و تحقیقات

نقل قول نوشته اصلی توسط signals107 نمایش پست ها
    سلام. یک از سری از ذانشگاه ها (مثل ذانشگاه ما) ریز نمره رو به صورت انگلیسی میدن که برای اپلای میتونه استفاده شه. سوالم اینه که همین ریز نمره صادر شده توسط دانشگاه رو میتونم به سفارت بدم یا نه؟
    نه! ترجمه باید رسمی باشه با مهر دادگستری و وزارت امورخارجه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Software Systems Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Sum1 نمایش پست ها
    نه! ترجمه باید رسمی باشه با مهر دادگستری و وزارت امورخارجه.
    هیچ مشکلی نداره دوست عزیز. من بردم سفارت، اونجا قبول کردن. قبلش هم میل زده بودم، گفته بودن مدرک اصلی به زبان دیگه بدون مشکله.

Junior Member

سلام دوستان،
    من مي خوام براي فرصت مطالعاتي اقدام كنم. با توجه به اينكه مدرك ارشد من آزاد نشده و مدرك موقت دارم آيا كسي از دوستان اطلاع داره مي شه با ترجمه غير رسمي دارلترجمه كه فقط مهر مترجم خورده اقدام كرد يا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط neda17n2 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من مي خوام براي فرصت مطالعاتي اقدام كنم. با توجه به اينكه مدرك ارشد من آزاد نشده و مدرك موقت دارم آيا كسي از دوستان اطلاع داره مي شه با ترجمه غير رسمي دارلترجمه كه فقط مهر مترجم خورده اقدام كرد يا نه؟
    تا جایی که اطلاع دارم نمیشه.
    ولی وزارت علوم بعد از این که با فرصت شما موافقت کرد و سند تعهد محضری دادید، به ازای مدرک های تحصیلی هم تعهد میدید و بعد وزارت علوم یه نامه میده که مدرکتون آزاد بشه
    البته باید حتما مقاطعتون روزانه باشه. برای شبانه چنین نامه ای نمیدن و باید خودتون مدرک رو آزاد کنید (با پرداخت هزینه)

Junior Member

برای ویزا باز هم باید مدارک دانشگاهی رو سفارت مثل پذیرش دانشگاه تایید کنه ؟ یا همون ترجمه کافیه ؟ چون من مدارک تایید شده سفارت رو به دانشگاه دادم و دیگه ازشون نسخه دیگه ای ندارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Elnaz_ نمایش پست ها
    برای ویزا باز هم باید مدارک دانشگاهی رو سفارت مثل پذیرش دانشگاه تایید کنه ؟ یا همون ترجمه کافیه ؟ چون من مدارک تایید شده سفارت رو به دانشگاه دادم و دیگه ازشون نسخه دیگه ای ندارم
    اصل ترجمه مدارک که تایید وزارت امور خارجه و دادگستری داشته باشه کافیه. نسخه دوم هم یه کپی عادی. نیازی به تایید سفارت نیست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    university of konstanz-sports science

دوستان ی سوال دارم . تو سایت سفارت نوشته برای درخواست ویزا باید کپی و ترجمه اصل مدارک به تایید سفارت المان برسه !! یعنی قبل از درخواست ویزا باید ترجمه مدرک کارشناسی و دیپلم رو ببرم سفارت آلمان تایید کنه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط skymind نمایش پست ها
    دوستان ی سوال دارم . تو سایت سفارت نوشته برای درخواست ویزا باید کپی و ترجمه اصل مدارک به تایید سفارت المان برسه !! یعنی قبل از درخواست ویزا باید ترجمه مدرک کارشناسی و دیپلم رو ببرم سفارت آلمان تایید کنه؟
    قبلا این‌طور بوده دوست عزیز. جدیدا دیگه نیازی نیست. این فایل رو نگاه کنید (صفحه دوم): http://www.teheran.diplo.de/contentb...tt_Studium.pdf

سلام دوستان٬ کسی که داره برای آزمون ورودی کالج اقدام میکنه برای پر کردن فرم سفارت بخشی که تاریخ شروع و اتمام تحصیل رو خواسته چی باید بنویسه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)