صفحه 47 از 85 نخستنخست ... 373839404142434445464748495051525354555657 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 849

موضوع: چک لیست و نحوه تحویل مدارک برای متقاضیان ویزای دانشجوئی و تحقیقات

Banned

پیش فرض پاسخ : چک لیست و نحوه تحویل مدارک برای متقاضیان ویزای دانشجوئی و تحقیقات

نقل قول نوشته اصلی توسط aremanamdige نمایش پست ها
    کسی میدونه در روز مصاحبه سفارت،‌ گواهی سابقه کار از شرکت باید مهر انگلیسی داشته باشه یا مهر فارسی هم میشه؟ آخه همه شرکت ها که مهر انگلیسی ندارن
    سوالایی میپرسی...!
    چه فرقی میکنه مهر فارسی با انگلیسی ؟
    شما میخوای یه گواهی نشون بدی که داشتی کار میکردی مثلا...به مهرش چی کار داری. هر چی داره بزن بره.

Member
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik

پیش فرض پاسخ : چک لیست و نحوه تحویل مدارک برای متقاضیان ویزای دانشجوئی و تحقیقات

نقل قول نوشته اصلی توسط puyol نمایش پست ها
    سلام
    سوالی دارم که خیلی ذهنم درگیر کرده، ممنون میشوم اگه یکم راهنماییم کنید، من چند روز دیگه مصاحبه دارم و با نامه پذیرش برای مستر از یک دانشگاه دارم میرم برای مصاحبه، طی چند روز گذشته از یک دانشگاه بهتر تو یک ایالت دیگه مصاحبه اسکایپ شدم و قبول شدم و یک نامه ای دپارتمان برام ایمیل کرده و یک فایل ضمیمه که شما قبول شدی و باید الان بری تو سایت اصلی دانشگاه ثبت نام کنی مدارک بفرستی با پست که نامه پذیرش اصلی دانشگاه برات صادر بشه، سوالی که دارم این که من الان برای روز مصاحبه به افیسر بگم که شرایط اینجوریه و من بیشتر دلم میخواد دانشگاه بهتره برم؟
    یک مشکل دیگه ای که این وسط هست دانشگاه اول نوشته تو پذیرش که شما از اول اکتبر بیا ولی دانشگاه دوم نوشته شما از اوایل سپتامبر اینجا باش. الان بنظرتون من چکارهایی میتونم بکنم؟
    هر دوتا دوره هم به زبان انگلیسی هستند
    خوب مشخصه دیگه . شما هم پذیرش نامه رو ببر و هم اون ایمیلی که از دانشگاه محبوبت بهت زدن و گفتن قبول شدی و ...
    اول اون ایمیل رو میدی بهش به عنوان پذیرش ، اون هم مطمئنا میره از فک کنم رئیسش سوال میکنه که این رو میشه به جا پذیرش گرفت . اگر اوکی بود که خب هیچی
    اگر احیانا گفن این ایمیل رو نمی تونیم بعنوان پذیرش قبول کنیم ، شما بعدش پذیرش اصلیتو بده
    اصلا نگران نباش که اگر حالت دوم پیش بیاد برات بد میشه و ... برا توضیح این کارت هم میتونی بگی احتمال میدادی که برا اون دانشگاه شانس بیشتری برای دریافت ویزا داشتی و همه اون دانشگاه رو توصیه کردن
    اگر نمی ترسیدی چکار می کردی ؟ این سوالی است که باید همواره در لحظه ی انتخاب از خودتون بپرسید .
    آنچه که از آن می ترسید ، هرگز به آن بدی که تصور می کنید نیست !
    ترس را پشت سر بگذار تا بتوانی احساس آزادی کنی !

Junior Member

سلام
    سوالی دارم که خیلی ذهنم درگیر کرده، ممنون میشوم اگه یکم راهنماییم کنید، من چند روز دیگه مصاحبه دارم و با نامه پذیرش برای مستر از یک دانشگاه دارم میرم برای مصاحبه، طی چند روز گذشته از یک دانشگاه بهتر تو یک ایالت دیگه مصاحبه اسکایپ شدم و قبول شدم و یک نامه ای دپارتمان برام ایمیل کرده و یک فایل ضمیمه که شما قبول شدی و باید الان بری تو سایت اصلی دانشگاه ثبت نام کنی مدارک بفرستی با پست که نامه پذیرش اصلی دانشگاه برات صادر بشه، سوالی که دارم این که من الان برای روز مصاحبه به افیسر بگم که شرایط اینجوریه و من بیشتر دلم میخواد دانشگاه بهتره برم؟
    یک مشکل دیگه ای که این وسط هست دانشگاه اول نوشته تو پذیرش که شما از اول اکتبر بیا ولی دانشگاه دوم نوشته شما از اوایل سپتامبر اینجا باش. الان بنظرتون من چکارهایی میتونم بکنم؟
    هر دوتا دوره هم به زبان انگلیسی هستند
    سلام.
    اگر احیاناً اونطوری که دوستمون نوشتن نامه دانشگاه بهتر رو قبول نکنن و شما نامه دانشگاه دوم رو نشون بدید، دانشگاه اول رو از دست خواهید داد. یعنی نمی تونید بعداً بیاید بگید من می خوام دانشگاه اول رو برم. پس از همین الان این مسئله را با خودتون حل کنید.
    من به شخصه یکبار رفتم مصاحبه و فقط ایمیل قبولی از دانشگاه داشتم (نه اسکن نامه قبولی) و کارمند سفارت هم برد و نشون داد و گفت که قابل قبول نیست.
    من اومدم بیرون و دوباره برای یک ماه بعد وقت مصاحبه گرفتم و این بار اسکن نامه دانشگاه رو که برام فرستاده بودن با خودم بردم و کارم انجام شد.
    نتیجه اخلاقی:
    اگه واقعا دانشگاه اول بهتره، وقت هم دارید، ریسکش رو قبول کنید و دوباره وقت بگیرید. (البته حتما روز مصاحبه برید سفارت)

موفق باشید.

موفق باشید.

Junior Member

والا ایمیل دانشگاه بهتره حاوی یک فایل pdf که تبریک گفته توش که شما قبول شدید در مصاحبه و بعد یکسری کارها که باید انجام بدم و اینا نوشته توش که یکیش اینه که برو تو سایت Move-In ثبت نام کن مدارکتم پست کن تا نامه اصلی دانشگاه بهت بدیم و ... حالا من اگه برای دانشگاه دوم که ادمیشنش دارم اقدام کنم و یک شهر دیگه است ویزام بیاد نمیتونم برم دانشگاه بهتره؟!! شما چجوری تونستین وقت سفارت دوبار بگیرید؟ من همین یکبار شانسی شد گرفتم تازه هنوز شلوغ نشه جواب همه نیامده! اینکه برم مصاحبه بگم یک ماه دیگه میام ریسکی نیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ra121 نمایش پست ها
    سلام.
    اگر احیاناً اونطوری که دوستمون نوشتن نامه دانشگاه بهتر رو قبول نکنن و شما نامه دانشگاه دوم رو نشون بدید، دانشگاه اول رو از دست خواهید داد. یعنی نمی تونید بعداً بیاید بگید من می خوام دانشگاه اول رو برم. پس از همین الان این مسئله را با خودتون حل کنید.
    من به شخصه یکبار رفتم مصاحبه و فقط ایمیل قبولی از دانشگاه داشتم (نه اسکن نامه قبولی) و کارمند سفارت هم برد و نشون داد و گفت که قابل قبول نیست.
    من اومدم بیرون و دوباره برای یک ماه بعد وقت مصاحبه گرفتم و این بار اسکن نامه دانشگاه رو که برام فرستاده بودن با خودم بردم و کارم انجام شد.
    نتیجه اخلاقی:
    اگه واقعا دانشگاه اول بهتره، وقت هم دارید، ریسکش رو قبول کنید و دوباره وقت بگیرید. (البته حتما روز مصاحبه برید سفارت)

موفق باشید.

موفق باشید.

Junior Member

والا ایمیل دانشگاه بهتره حاوی یک فایل pdf که تبریک گفته توش که شما قبول شدید در مصاحبه و بعد یکسری کارها که باید انجام بدم و اینا نوشته توش که یکیش اینه که برو تو سایت Move-In ثبت نام کن مدارکتم پست کن تا نامه اصلی دانشگاه بهت بدیم و ... حالا من اگه برای دانشگاه دوم که ادمیشنش دارم اقدام کنم و یک شهر دیگه است ویزام بیاد نمیتونم برم دانشگاه بهتره؟!! شما چجوری تونستین وقت سفارت دوبار بگیرید؟ من همین یکبار شانسی شد گرفتم تازه هنوز شلوغ نشه جواب همه نیامده! اینکه برم مصاحبه بگم یک ماه دیگه میام ریسکی نیست؟
    من تجربه این رو ندارم که نظر بدم، آیا بعد از ویزا گرفتن بتونید بیاید اینجا و برید یه شهر دیگه. ولی خب مطمئنم که ویزا رو برای همون شهری میزنن که نامه پذیرشش رو ارائه میدین. در مورد پذیرش در یک دانشگاه و ثبت نام در دانشگاه دیگر، یک تاپیک جداگانه هست که شاید جواب این سؤالتون رو اونجا پیدا کنید.
    اگه این فایل pdf سربرگ دانشگاه داشته باشه و یا مهر دانشگاه، فکر کنم قبول کنن. البته اینها همش احتمالاته و نمیشه نظر قطعی داد. من فقط یه پرینت ایمیل داشتم. کارمند سفارت گفت حتی اگه نامه یونی اسیست هم داشته باشید قبول می کنیم.
    در مورد خودم هم باید بگم که من توی دی ماه وقت گرفتم که وقت گرفتن خیلی راحتتر از الان بود.

Junior Member

دوستان سلام،
    مورد توصیه نامه از اساتید رو جایی ذکر نکرده. آیا لازم هست یا فقط موارد ذکر شده در سایت و فرم ها کافیه؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط roxana57 نمایش پست ها
    دوستان سلام،
    مورد توصیه نامه از اساتید رو جایی ذکر نکرده. آیا لازم هست یا فقط موارد ذکر شده در سایت و فرم ها کافیه؟
    ممنون
    سلام.
    شما می تونی هر چی دوست داری و حس می کنی ممکنه لازم بشه با خودت ببری! اما سفارت همون هایی رو از شما می خواد که تو سایت نوشته. توصیه نامه ها رو معمولاً دانشگاه ها یا اساتید نیاز دارن نه سفارت.
    موفق باشید.

Junior Member

سلام.
    در رابطه با تایید مدارک برای ویزای دکتری , برای شخصی که مدرک ارشدش رو از هند گرفته و مدارکش به تایید سفارت ایران در هند رسیده. آیا باز هم نیازی هست که سفارت آلمان در هندوستان هم اونو تایید کنه. ممنون میشم جواب بدین.

Member
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik

نقل قول نوشته اصلی توسط sara8665 نمایش پست ها
    سلام.
    در رابطه با تایید مدارک برای ویزای دکتری , برای شخصی که مدرک ارشدش رو از هند گرفته و مدارکش به تایید سفارت ایران در هند رسیده. آیا باز هم نیازی هست که سفارت آلمان در هندوستان هم اونو تایید کنه. ممنون میشم جواب بدین.
    در حالت عادی که مدارک از کشور دیگه ای غیر از ایران باشه رو حتما باید سفارت آلمان که تو همون کشور هست تائید کنه . ولی شما که میگین به تائید سفارت ایران تو هند رسوندین شاید نیازی نباشه .
    جواب این سوالتون رو فقط میتونید از خود سفارت بپرسید . مدارکتون رو باید ببرین و نشونشون بدین تا اونها راهنمائی درست بکنن شما رو .
    اگر نمی ترسیدی چکار می کردی ؟ این سوالی است که باید همواره در لحظه ی انتخاب از خودتون بپرسید .
    آنچه که از آن می ترسید ، هرگز به آن بدی که تصور می کنید نیست !
    ترس را پشت سر بگذار تا بتوانی احساس آزادی کنی !

Junior Member

پیش فرض چک لیست و نحوه تحویل مدارک برای متقاضیان ویزای دانشجوئی و تحقیقات

خب دوستان من همه 48 صفحه اینجا رو خوندم و حالا سوالم رو مطرح میکنم :

من فاصله فارغ التحصیلیم تا الان که اقدام کردم زیاده و فقط یکسالش رو کار کردم اونم بدون بیمه و گواهی مواهی هم ندارم و نمیدن هم بهم، حالا چی بگم چیکار میکردم؟
    ویرایش توسط omid2015 : June 9th, 2016 در ساعت 03:04 PM دلیل: نظم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)