صفحه 67 از 85 نخستنخست ... 17575859606162636465666768697071727374757677 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 661 تا 670 , از مجموع 849

موضوع: چک لیست و نحوه تحویل مدارک برای متقاضیان ویزای دانشجوئی و تحقیقات

Member Pouya12 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : چک لیست و نحوه تحویل مدارک برای متقاضیان ویزای دا

نقل قول نوشته اصلی توسط Dianaroro نمایش پست ها
    دوستان چند تا سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدید.
    1. آیا عکسی که میبریم باید با حجاب باشه؟
    2.کسی که چند تا مقاله کار کرده باید پرینت همه صفحات رو ببره؟ حول و حوش 80 برگ میشه! یا چون صفحات زیاده میتونم فقط برگه اول هر مقاله رو ببرم؟
    3.اگر جایزه گرفته باشیم کپی ترجمه لوح تقدیر کفایت میکنه یا اصل ترجمه هم ببرم؟
    سلام وقت بخیر.
    1.نه هیچ اصراری به حجاب نیست ولی هنگام ویزا این عکس و پاسپورتتون حک می کنن یعنی هرکشوری برید اون عکس با اطلاعاتی که توش هست تو صفحه روادید مشخصه.تو اروپا که اوکیه. شاید تو فرودگاه امام مشکل ساز شه.کلا با حجاب باشه بهتره دردسرش کمتره.البته بسته به تصمیم خودتون داره.
    کلا سعی کنید مدارکتون رو کامل ببرید و حتما ترجمه شده باشه.چون تو اداره مهاجرت شهره موردنظر قراره بررسی شه

ApplyAbroad Senior Veteran
    mohammad_aria آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik - Automatisierungstechnik

نقل قول نوشته اصلی توسط Dianaroro نمایش پست ها
    دوستان چند تا سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدید.
    1. آیا عکسی که میبریم باید با حجاب باشه؟
    2.کسی که چند تا مقاله کار کرده باید پرینت همه صفحات رو ببره؟ حول و حوش 80 برگ میشه! یا چون صفحات زیاده میتونم فقط برگه اول هر مقاله رو ببرم؟
    3.اگر جایزه گرفته باشیم کپی ترجمه لوح تقدیر کفایت میکنه یا اصل ترجمه هم ببرم؟
    1. عکسی که شما به سفارت ارائه میدید احتیاجی به حجاب نداره.
    2. همون برگه اول کفایت میکنه. طوری باشه که بتونن جستجو کنن و توی اینترنت پیداش کن. که اون هم بعیده مگر اینکه رشته های خاص باشید و بدلیل ملاحظات امنیتی چک بشید.
    3. ببرید ضرر نداره
    Wo ein Wille ist , gibt es einen Weg
    لطفا به قوانین احترام بگذارید - سوالها رو در جای مربوط مطرح کنید - برای تشکر ازدادن امتیاز استفاده کنید نه پست جدید یا پیام خصوصی!
    از جواب دادن به سوالات تکراری و پیامهای خصوصی قابل طرح در فروم جدا معذورم.

Junior Member

دوستان لطفا پاسخ بدید. ترجمه مدارک تحصیلی که به تایید وزارت خارجه رسیده نیاز به تایید سفارت داره یا نه؟ تو چک لیست جدید سایت سفارت نوشته الزامی نیست.

Member Pouya12 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط arashk999 نمایش پست ها
    دوستان لطفا پاسخ بدید. ترجمه مدارک تحصیلی که به تایید وزارت خارجه رسیده نیاز به تایید سفارت داره یا نه؟ تو چک لیست جدید سایت سفارت نوشته الزامی نیست.
    سلام
    دوست عزیز وقتی نوشته شده الزامی نیست پس نیازی نیست ببرید سفارت تایید کنید!!!
    موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    azad uni

اگه اشتباه نکنم، قبلا روز تحویل مدارک میشد صرفا ایمیل "نامه پذیرش" رو هم تحویل بدیم، فقط میگفتن روز تحویل ویزا اصلشو بیارید. الانم همینجوریه؟ ایمیله کافیه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting

سلام دوستان. امیدوارم سوالمو جای مناسبیمطرح میکنم . من میخوام برای ویزای دانشجویی مستر اقدام کنم .سوال من در مورد اون8640 یورو هستش. من فروم رو خوندم و خیلی ها گفتن که باید تمکن مالی تحویل بدیم و همین کافی هستش ولی من از یه سری دبگه شنیدم که گردش سه ماه آخر هم باید تحویل بدیم . حالا به نظر شما دوستان کدوم درسته؟

Member Pouya12 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa_sh1368 نمایش پست ها
    سلام دوستان. امیدوارم سوالمو جای مناسبیمطرح میکنم . من میخوام برای ویزای دانشجویی مستر اقدام کنم .سوال من در مورد اون8640 یورو هستش. من فروم رو خوندم و خیلی ها گفتن که باید تمکن مالی تحویل بدیم و همین کافی هستش ولی من از یه سری دبگه شنیدم که گردش سه ماه آخر هم باید تحویل بدیم . حالا به نظر شما دوستان کدوم درسته؟
    فقط تمکن مالی لازمه. من نمیدونم چرا بعضی ها دوست دارن دیگران رو اذیت کنن و اطلاعات غلط میدن. گردش مالی برای کشورهایی مثل ایتالیاست...
    شما بهترین منبعی که میتونید مراجعه کنید سایت سفارت هست. من تا چند وقت پیش که اقدام کردم این تمکن مالی رو می خواستن.فکر نمی کنم تغییر کرده باشه....

Banned
    رشته و دانشگاه
    shiraz uni

نقل قول نوشته اصلی توسط Pouya12 نمایش پست ها
    فقط تمکن مالی لازمه. من نمیدونم چرا بعضی ها دوست دارن دیگران رو اذیت کنن و اطلاعات غلط میدن. گردش مالی برای کشورهایی مثل ایتالیاست...
    شما بهترین منبعی که میتونید مراجعه کنید سایت سفارت هست. من تا چند وقت پیش که اقدام کردم این تمکن مالی رو می خواستن.فکر نمی کنم تغییر کرده باشه....
    بله تمکن میخواهد. منتهی سوالی که است اینجا نوشته به اسم خود. پس ما باید به اسم خودمون تمکن را ببریم نه به اسم پدر یا مادر بر خلاف کشورهای دیگر؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    shiraz uni

دوستان این یعنی چه؟
    "تاییدیه ثبت نام از سوی یونی اسیست" برای درخواست ویزا کافی است. ارایه ایمیل کافی نیست. این یعنی چی؟
    اصلا بدون پذیرش میشه رفت سفارت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Rana20868 نمایش پست ها
    دوستان این یعنی چه؟
    "تاییدیه ثبت نام از سوی یونی اسیست" برای درخواست ویزا کافی است. ارایه ایمیل کافی نیست. این یعنی چی؟
    اصلا بدون پذیرش میشه رفت سفارت؟
    سلام.
    بله بدون پذیرش هم میشه. شما وقتی مدارکت رو فرستادی یونی اسیست، اونا برات تاییدیه ثبت نام رو با پست میفرستن. اون برگه رو میتونین به سفارت ارائه بدین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)