صفحه 1 از 85 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 849

موضوع: چک لیست و نحوه تحویل مدارک برای متقاضیان ویزای دانشجوئی و تحقیقات

Junior Member

پیش فرض چک لیست و نحوه تحویل مدارک برای متقاضیان ویزای دانشجوئی و تحقیقات

آقا من یک سوال دارم هرچه جستجو کردم مطلبی در این خصوص نیافتم اگر کسی میتونه به من کمک کنه یا اگر پستی پیشتر در این خصوص در انجمن ها هست آدرسش را برای من ارسال کنید ممنون میشم.
    سوال من ربطی به دانشگاه آزاد و سراسری نداره اما همه انجمن ها را مدیران بسته بودند لذا اینجا مطرح کردم:
    در سایت سفارت آلمان نوشته :

از 21 ماه مه 2012 سفارت برای بالابردن ظرفیت پذیرش یک چک لیست برای متقاضیان ویزای دانشجوئی و تحقیقات ایجاد می کند. به همین دلیل اهمیت دارد که شما هنگام گرفتن وقت برای مراجعه به بخش ویزاو ارائه درخواست ویزا ، چک لیست را پرینت گرفته و در محل هائی که برای مدارک لازم در نظر گرفته شده است، علامت بزنید که می توانید آن مدرک را ارائه کنید. (1)شما باید مدارک خود را به ترتیب همان چک لیست تنظیم و مرتب کنید. (2) در مجموع به دو نسخه از مدارک نیاز است. (3)لطفا دقت کنید که اصل تمام مدارک نیز باید ارائه شود

حالا سه تا سوال دارم :
    1- این مدارک را که باید مرتب کرد چطوری باید بهشون تحویل بدیم؟ توی پوشه باید بگذاریم یا همین طور باید بدیم بهشون خودشون می گذارند توی پوشه یا چیزی از این دست. اون چک لیست چی؟ باید روی پوشه منگنه کنیم یا بگذاریم روی بقیه مدارک.
    2-منظورش از دو نسخه چیه؟ من مدارکم را دادم ترجمه شده و تایید سفارت هم شده. حالا هر دو نسخه مورد نیاز این ها باید اصل باشه؟ یا یکیش اصل و دیگری کپی ساده؟ یا یکیش اصل و دیگری از اون کپی هایی باشه که سفارت برام تایید کرده؟
    3-منظورش از اصل مدارک اصل فارسی اش هستش؟ اونها یک بار اصل فارسی را گرفتند و مهر سفارت را زدند پشت دو نسخه اصل از ترجمه ها و 5 سری کپی. حالا دوباره مدارک فارسی را بهشون بدم یا منظورش اصل ترجمه هاست.

خواهش می کنم کمکم کنید. ظاهراً کارمنداشون خیلی اخلاق ندارند وقتی ببینند کوچکترین مشکلی هست نوبت را باطل می کنند. متشکرم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط mjz نمایش پست ها
    آقا من یک سوال دارم هرچه جستجو کردم مطلبی در این خصوص نیافتم اگر کسی میتونه به من کمک کنه یا اگر پستی پیشتر در این خصوص در انجمن ها هست آدرسش را برای من ارسال کنید ممنون میشم.
    سوال من ربطی به دانشگاه آزاد و سراسری نداره اما همه انجمن ها را مدیران بسته بودند لذا اینجا مطرح کردم:
    در سایت سفارت آلمان نوشته :

حالا سه تا سوال دارم :
    1- این مدارک را که باید مرتب کرد چطوری باید بهشون تحویل بدیم؟ توی پوشه باید بگذاریم یا همین طور باید بدیم بهشون خودشون می گذارند توی پوشه یا چیزی از این دست. اون چک لیست چی؟ باید روی پوشه منگنه کنیم یا بگذاریم روی بقیه مدارک.
    2-منظورش از دو نسخه چیه؟ من مدارکم را دادم ترجمه شده و تایید سفارت هم شده. حالا هر دو نسخه مورد نیاز این ها باید اصل باشه؟ یا یکیش اصل و دیگری کپی ساده؟ یا یکیش اصل و دیگری از اون کپی هایی باشه که سفارت برام تایید کرده؟
    3-منظورش از اصل مدارک اصل فارسی اش هستش؟ اونها یک بار اصل فارسی را گرفتند و مهر سفارت را زدند پشت دو نسخه اصل از ترجمه ها و 5 سری کپی. حالا دوباره مدارک فارسی را بهشون بدم یا منظورش اصل ترجمه هاست.

خواهش می کنم کمکم کنید. ظاهراً کارمنداشون خیلی اخلاق ندارند وقتی ببینند کوچکترین مشکلی هست نوبت را باطل می کنند. متشکرم.
    1-نيازي به پوشه نيست، يك چك ليست روي مداركتون قرار بدين امضاي چك ليست فراموش نشه
    2- يعني يك نسخه مدارك ترجمه شده اصلتون و نامه بانك ومدرك زبان و غيره و نسخه دوم كپي اين مدارك ( ترجمه هاي كپي شده كه سفارت تاييد كرده) و فرمها هم ترجيحا دوبار پر بشوند نه اينكه كپي بگيريد( عكس ها در هر دو سري قرار بگيرند ، فرمها عكس دار باشند)
    3- اصل فارسي مدارك بايستي در رورز مصاحبه همراه شما باشه ممكنه افيسر بخواد چك كنه البته ممكن هم هست كه اصلا نگاه نكنه
    در ضمن كارمندان سفارت در صورتي بداخلاقند كه طرفشون تو باغ نباشه و وجسارتا گيج بزنه اما اگر مدارك كامل و مرتب باشه و سر وقت بريد هيچ مشكلي بوجود نمياد ايشالا

پیش فرض پاسخ : سوالات و مسائل مربوط به ویزا، بعد از اقدام تا قبل از اعلام نتیجه

سلام
    ببخشید که این سوال رو در اینجا مطرح می کنم (تاپیک مرتبطی پیدا نکردم)
    استاد از من پرسیده چه مدارکی باید برام بفرسته تا بتونم ویزا بگیرم میدونم که نامه ادمیشن لازمه اما نامه ادمیشن حتما باید از international office دانشگاه باشه یا اینکه دعوت نامه استاد کافیه؟
    غیر از نامه ادمیشن مدرک دیگه ای لازم نیست؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط masume_mk نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید که این سوال رو در اینجا مطرح می کنم (تاپیک مرتبطی پیدا نکردم)
    استاد از من پرسیده چه مدارکی باید برام بفرسته تا بتونم ویزا بگیرم میدونم که نامه ادمیشن لازمه اما نامه ادمیشن حتما باید از international office دانشگاه باشه یا اینکه دعوت نامه استاد کافیه؟
    غیر از نامه ادمیشن مدرک دیگه ای لازم نیست؟
    ممنون
    یه چک لیست در سایت سفارت بصورت پی دی اف وجود داره اونو براش ایمیل کن.

Junior Member

توی چک لیستی که در سایت سفارت هست نوشته مدارک تحصیلی ، این مدارک دقیقا چی هستن؟
    من درسم این ترم تموم میشه و 22 july فارغ التحصیل می شم و سپتامبر باید اونجا باشم آیا می رسم ویزا بگیرم تو این مدت؟

Member juliiii آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Environmental Management at Christian-Albrechts-Universität zu Kiel

پیش فرض پاسخ : چک لیست برای متقاضیان ویزای دانشجوئی و تحقیقات

دوستان نمیدونم سؤالمو دارم جای درستی مطرح میکنم یا نه اگه اشتباهه عذرمیخوام
    اگر تا روز مصاحبه نامه ی کاغذی به دستم نرسه میتونم ایمیل پذیرش و اسکن نامه ی پذیرش و پرینت بگیرم و ببرم؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط juliiii نمایش پست ها
    دوستان نمیدونم سؤالمو دارم جای درستی مطرح میکنم یا نه اگه اشتباهه عذرمیخوام
    اگر تا روز مصاحبه نامه ی کاغذی به دستم نرسه میتونم ایمیل پذیرش و اسکن نامه ی پذیرش و پرینت بگیرم و ببرم؟
    بله، کافیه .

Junior Member

سلام من میخوام برای فرصت مطالعاتی به آلمان برم. من بورس وزارت علوم نیستم و تمام مدارکم گواهینامه موقت تحصیلی اند که ترجمه غیر رسمی می شوند. آیا سفارت ترجمه غیر رسمی را قبول می کنه؟ در ضمن شنیدم ترجمه مدارک دبیرستانی برای فرصت هم لازمه. این درسته؟ خواهش می کنم مرا راهنمایی کنید.

Banned

دوستان من پاس قدیمم که باطل شده رو باید ببرم یا نه آخه توش ویزا شینگن دارم!!! کسی تجربه ای داره؟!

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Groningen

دوستان من توی چک لیست گواهی سو پیشینه ندیدم. برای المان لازم نیست؟

صفحه 1 از 85 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)