صفحه 40 از 85 نخستنخست ... 303132333435363738394041424344454647484950 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 849

موضوع: چک لیست و نحوه تحویل مدارک برای متقاضیان ویزای دانشجوئی و تحقیقات

Member
    رشته و دانشگاه
    TU chemnitz , Computer Science

پیش فرض پاسخ : چک لیست و نحوه تحویل مدارک برای متقاضیان ویزای دانشجوئی و تحقیقات

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi2967 نمایش پست ها
    سلام
    لیسانس دانشگاه آزاد دارموخب سراسری هم 100% قبول نشدم که رفتم دانشگاه آزاد.
    سوال
    مدرک سنجش الزامیه؟
    با تشکر
    تا اونجایی که من اطلاع دارم برای دانشگاه آزاد الزامی نیست

پیش فرض پاسخ : چک لیست برای متقاضیان ویزای دانشجوئی و تحقیقات

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidaz نمایش پست ها
    ‫دانشجویان:‬
    ‫•‬ ‫پذیرش یا تاییدیه درخواست پذیرش از یکی از دانشگاهها و یا مؤسسات آموزش عالی در آلمان.‬
    ‫•‬ ‫مدارک تحصیلی )دانشنامه( همراه با ترجمه رسمی تأیید شده توسط سفارت.‬
    ‫*‬ ‫برای پذیرش دوره کارشناسی: مدارک دیپلم، پیش دانشگاهی با ریز نمرات و گواهی قبولی کنکور سراسری برای تحصیل در‬
    ‫دوره کارشناسی در دانشگاه های دولتی ) شبانه یا روزانه(. برای دانشجویان دانشگاه آزاد دانشنامه و ریز نمرات دوره کارشناسی‬
    ‫نیز الزامی می باشد. توجه داشته باشید که اصل و ترجمه رسمی و تأیید شده کلیه مدارک فوق مورد نیاز می باشد‬
    ‫*‬ ‫برای پذیرش دوره کارشناسی ارشد: مدارک دیپلم، پیش دانشگاهی با ریز نمرات و دانشنامه دوره کارشناسی همراه با ریز نمرات.‬
    ‫توجه داشته باشید که اصل و ترجمه رسمی و تأیید شده کلیه مدارک فوق مورد نیاز می باشد‬
    ‫•‬ ‫مدارک مربوط به تامین هزینه زندگی در آلمان. گواهی بانکی مبنی برموجودی معادل ٠۴٠٨ یورو در حساب متقاضی و یا دعوتنامه‬
    ‫رسمی با ذکر هدف از اقامت : تحصیل یا مدرک بورس تحصیلی‬
    ‫•‬ ‫در صورت امکان : سوابق فعالیت حرفه ای و یا کاری‬
    ‫•‬ ‫زندگینامه )رزومه(‬
    ‫•‬ ‫متنی گویا به زبان آلمانی یا انگلیسی در مورد انگیزه و دلیل انتخاب کشورآلمان برای ادامه تحصیل. متن می بایست توسط خود متقاضی‬
    ‫به زبان آلمانی یا انگلیسی نوشته و امضا شده باشد.‬
    ‫•‬ ‫مدارک دال بر معلومات زبان آلمانی یا برای رشته هائی که به زبان انگلیسی تدریس می شوند، گواهی داشتن معلومات زبان انگلیسی‬
    ‫‪TOEFL, IELTS‬‬

‫دانشجویان دوره های دکترا ‪:Ph.D‬‬
    ‫• پذیرش و یا دعوتنامه پروفسورراهنما، همراه با شرح کامل برنامه دکترا.‬
    ‫•‬ ‫مدارک تحصیلی دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد با ترجمه رسمی تأیید شده توسط سفارت‬
    ‫•‬ ‫مدارک مربوط به تامین هزینه زندگی در آلمان. گواهی بانکی مبنی برموجودی معادل ٠۴٠٨ یورو در حساب متقاضی و یا دعوتنامه‬
    ‫رسمی با ذکر هدف از اقامت : تحصیل یا مدرک بورس تحصیلی‬
    ‫•‬ ‫در صورت امکان : سوابق فعالیت حرفه ای و یا کاری‬
    ‫•‬ ‫متنی گویا به زبان آلمانی یا انگلیسی در مورد انگیزه و دلیل انتخاب کشورآلمان برای ادامه تحصیل. متن می بایست توسط خود متقاضی‬
    ‫به زبان آلمانی یا انگلیسی نوشته و امضا شده باشد.‬
    ‫•‬
    ‫مدارک دال بر معلومات زبان آلمانی یا برای رشته هائی که به زبان انگلیسی تدریس می شوند، گواهی داشتن معلومات زبان انگلیسی‬
    ‫‪TOEFL, IELTS‬‬
    دوستان خیلی ممنون میشم اگر راهنماییم کنید.
    آیا این مدارک جهت ویزا هنوز صدق می کنند؟یا مدارک دیگری اضافه شدن؟
    با سپاس از راهنمایی شما عزیزان

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : چک لیست برای متقاضیان ویزای دانشجوئی و تحقیقات

نقل قول نوشته اصلی توسط behruz_1362 نمایش پست ها
    دوستان خیلی ممنون میشم اگر راهنماییم کنید.
    آیا این مدارک جهت ویزا هنوز صدق می کنند؟یا مدارک دیگری اضافه شدن؟
    با سپاس از راهنمایی شما عزیزان
    آخرین چک لیستهای سفارت رو میتونین از سمت چپ صفحه سایت سفارت، بخش ویزا، یعنی اینجا مشاهده کنید.

این حساب کاربری دیگر فعالیتی در این فروم ندارد.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چک لیست و نحوه تحویل مدارک برای متقاضیان ویزای دانشجوئی و تحقیقات

دوستان من یکم سردرگم شدم!!
    برای دکترا هم به مدارک مقاطع پایینتر از لیسانس هم نیاز هست؟ مثل کنکور و دیپلم و ...؟؟؟
    گواهی داشتن معلومات زبان انگلیسی‬ برای کسی که توی نامه دانشگاه قید شده که " گواهی داشتن معلومات زبان انگلیسی‬ و آلمانی نیاز نیست " لازم هست؟

سلام دوستان
    برای ویزای فرصت مطالعاتی، اصل نامه پذیرش از استاد لازمه یعنی استاد باید نامه رو واسم پست کنه یا اسکنشو بفرسته من کپی بگیرم کافیه؟
    ممنون

Junior Member

سلام دوست عزیز من الان از سفارت برگشتم مصاحبم امروز بود برای مقطع دکترا اقدام کرده بودم. مدارک دیپلم و سه سال رو بردم ولی بهم پس دادن. استاد من تو نامه قید کرده بود نیاز نیست ولی من تو فرم گذاشتم و چیزی نگفتن که نیاز نیست. حتی به افیسرم که یه خانم خیلی بداخلاق بود گفتم استادم نوشته نیاز نیست. گفتم خودم میدونم کارمو چه جوری انجام بدم نیاز به گفتن شما نداره. واقعا.... در ضمن من ایلتس 6.5 داشتم. در مورد زبان آلمان نیازی نیست داشته باشی مگر اینکه گفته باشن نیاز به زبان آلمانی داری.

سلام .شناسنامه باید ترجمه شده باشه ؟ کامل این فروم خوندم و لی بعضیا گفتن باید ترجمه بشه بعضیا نه .لطفا یه جواب قاطع بدید .یه سوال دیگه هم دارم من 2سری اصل ترجمه و 5سری کپی رو 7ماهه پیش سفارت برام تایید کرده الان فقط یه سری کپیه تایید شده دارم و اینکه پذیرشم هم گرفتم حالا اگه قبل از وقت سفارت 5 سری دیگه کپی ببرم سفارت برام تایید می کنن ؟چون یکی می گفت اسم ثبت میشه و تایید نمی کنن .لطفا راهنماییم کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط katayoun222 نمایش پست ها
    سلام .شناسنامه باید ترجمه شده باشه ؟ کامل این فروم خوندم و لی بعضیا گفتن باید ترجمه بشه بعضیا نه .لطفا یه جواب قاطع بدید .یه سوال دیگه هم دارم من 2سری اصل ترجمه و 5سری کپی رو 7ماهه پیش سفارت برام تایید کرده الان فقط یه سری کپیه تایید شده دارم و اینکه پذیرشم هم گرفتم حالا اگه قبل از وقت سفارت 5 سری دیگه کپی ببرم سفارت برام تایید می کنن ؟چون یکی می گفت اسم ثبت میشه و تایید نمی کنن .لطفا راهنماییم کنید
    سلام . ترجمه شناسنامه برای ویزای دانشجویی نیاز نیست. در هر صورت موقع تحویل مدارک برای ویزای دانشجویی سفارت از اصلت تاییدیه میخواد نه از کپی هات. منم چون پذیرش داشتم سفارت یه سری اصل رو مجانی تایید کرد و گفت کپی ها رو تایید نمیکنیم. حالا شما یه سری اصل رو ببر ببین مجانی تایید میکنن یا نه.البته بگم قبلا هیچ مدرکی رو سفارت تایید نکرده بود

نقل قول نوشته اصلی توسط reyh65 نمایش پست ها
    سلام . ترجمه شناسنامه برای ویزای دانشجویی نیاز نیست. در هر صورت موقع تحویل مدارک برای ویزای دانشجویی سفارت از اصلت تاییدیه میخواد نه از کپی هات. منم چون پذیرش داشتم سفارت یه سری اصل رو مجانی تایید کرد و گفت کپی ها رو تایید نمیکنیم. حالا شما یه سری اصل رو ببر ببین مجانی تایید میکنن یا نه.البته بگم قبلا هیچ مدرکی رو سفارت تایید نکرده بود
    دوست خوبم ممنون از پاسخت .من می خوام تا نرفتم برای درخواست ویزا دوباره 5 سری کپی تایید کنم برای بعدها .چون سفارت هر6ماه یکبار 5سری رایگان تایید می کنه .ولی یکی توی همین فروم نوشته بود پذیرش بگیرید اسمتون ثبت میشه !!!!!وقتی هنوز طرف نرفته برای ویزا چجوری ثبت میشه !!!فکر می کنم اشتباه می کردن .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط katayoun222 نمایش پست ها
    دوست خوبم ممنون از پاسخت .من می خوام تا نرفتم برای درخواست ویزا دوباره 5 سری کپی تایید کنم برای بعدها .چون سفارت هر6ماه یکبار 5سری رایگان تایید می کنه .ولی یکی توی همین فروم نوشته بود پذیرش بگیرید اسمتون ثبت میشه !!!!!وقتی هنوز طرف نرفته برای ویزا چجوری ثبت میشه !!!فکر می کنم اشتباه می کردن .
    چرا شما قیل گرفتن پذیرش میخواین مدارک رو تایید کنید. نه در مرحله پذیرش نه ثبت نام دانشگاه از شما تاییدیه سفارت نمیخواد. اول پذیرشتونو بگیرید بعد مدارک ببرید سفارت برای تاییدیه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)