صفحه 2 از 85 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 849

موضوع: چک لیست و نحوه تحویل مدارک برای متقاضیان ویزای دانشجوئی و تحقیقات

Banned

پیش فرض پاسخ : چک لیست برای متقاضیان ویزای دانشجوئی و تحقیقات

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_golkaram نمایش پست ها
    دوستان من توی چک لیست گواهی سو پیشینه ندیدم. برای المان لازم نیست؟
    نه دوست عزیز واسه دانشجویی روزی که من اونجا بودم از کسی نخواست چیزی هم تو خود سفارت نوشته نشده بود

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط yazdi63 نمایش پست ها
    سلام من میخوام برای فرصت مطالعاتی به آلمان برم. من بورس وزارت علوم نیستم و تمام مدارکم گواهینامه موقت تحصیلی اند که ترجمه غیر رسمی می شوند. آیا سفارت ترجمه غیر رسمی را قبول می کنه؟ در ضمن شنیدم ترجمه مدارک دبیرستانی برای فرصت هم لازمه. این درسته؟ خواهش می کنم مرا راهنمایی کنید.
    در مورد مدارک تحصیلی سفارت فقط مهر وزارت خارجه رو نس شناسه که اکه باشه مدارکو تایید می کنه. فک نمی کنم ترجمه غیر رسمی رو قبول کنن!!!
    اینم مدارک فرصت مطالعاتی:
    ‫فرصت مطالعاتی و تحقیقاتی و متخصصین میهمان :‬
    ‫· دعوتنامه پروفسور و یا دانشگاه و یا موسسه تحقیقاتی مربوطه با دو کپی‬
    ‫· شرح کامل و با جزئیات پروژه مورد نظر همراه با ذکر مفاهیم کلیدی علمی با یک کپی‬
    ‫· مدارک تحصیلی دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد با ترجمه رسمی تأیید شده توسط سفارت‬
    ‫· مدارک مربوط به تامین هزینه زندگی در آلمان. مدرک بورس تحصیلی یا قرارداد کار امضا شده‬
    ‫· سوابق فعالیت حرفه ای و یا کاری‬
    ‫· متنی گویا به زبان آلمانی یا انگلیسی در مورد انگیزه و دلیل انتخاب کشورآلمان برای ادامه تحصیل. متن می بایست توسط خود متقاضی به‬
    ‫زبان آلمانی یا انگلیسی نوشته و امضا شده باشد.‬
    ‫· مدارک دال بر معلومات زبان آلمانی یا برای رشته هائی که به زبان انگلیسی تدریس می شوند، گواهی داشتن معلومات زبان انگلیسی‬
    ‫)‪(TOEFL, IELTS‬‬

Junior Member

سلام
    دوستان کسی بوده که اصل مدرک دیپلم رو نداشته باشه (مفقود شده باشه) و درخواست المثنی داده و باشه و همونو ترجمه کنه؟ آحه آموزش و پرورش میگه المثنی نمیدیم و فقط گواهی به صورت موردی صادر میکنیم، اگر کسی این گواهی رو گرفته بگه آیا فرمت خاصی داره؟ چون این گواهی که به من دادن خیلی الکیه !!
    با عنوان "گواهی قبولی" صرفا گفته امتحانات پایه سوم رو با چه معدلی گذروندم و این گواهی بخاطر مفقود شدن اصل گواهی (اصلا نگفته دیپلم! فقط هی گفته گواهی) داده شده و کپی اون ارزشی نداره!
    حالا من همون گواهی رو ترجمه رسمی کردم اما بنظرتون سفارت ازم قبول میکنه؟

Member afshinG آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کشتی سازی امیر کبیر

سلام دوستان، میشه یکی توضیح بده اینکه توی چک لیست زده مدارک تحصیلی دقیقا منظورش چی هستش؟؟؟ آیا ریز نمرات دیپلم و پیش و کارشناسی رو هم می خواد؟؟؟ دقیقا چیا می خواد؟؟ مرسی
    فرسایشـــــــــــــــــی ترین قسمت خارج رفتن، انتــــــــــــــظار برای صدور ویزاست، خــــیـــــــــــــــــــ ـــــلی صــــــــــبر و اســــــــــــتــــــــقا مت می خواد.

Junior Member babakn آواتار ها

سلام.
    سوابق کاری (گواهی اشتغال به کار) هم حتما باید ترجمه رسمی بشه یا همون فارسی کفایت می کنه؟
    Man becomes what he thinks about

Banned

سلام دوستان.
    اگه کسی پیش دانشگاهی نرفته باشه چی؟ کسایی که فنی حرفه ای بودن یا کاردانش ، پیش دانشگاهی نرفتن و حالا 4 ساله لیسانس گرفتن .کسی میدونه سفارت چه برخوردی میکنه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nh012 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان کسی بوده که اصل مدرک دیپلم رو نداشته باشه (مفقود شده باشه) و درخواست المثنی داده و باشه و همونو ترجمه کنه؟ آحه آموزش و پرورش میگه المثنی نمیدیم و فقط گواهی به صورت موردی صادر میکنیم، اگر کسی این گواهی رو گرفته بگه آیا فرمت خاصی داره؟ چون این گواهی که به من دادن خیلی الکیه !!
    با عنوان "گواهی قبولی" صرفا گفته امتحانات پایه سوم رو با چه معدلی گذروندم و این گواهی بخاطر مفقود شدن اصل گواهی (اصلا نگفته دیپلم! فقط هی گفته گواهی) داده شده و کپی اون ارزشی نداره!
    حالا من همون گواهی رو ترجمه رسمی کردم اما بنظرتون سفارت ازم قبول میکنه؟
    سلام شما میتونید برید آموزش و پرورش ناحیه و درخواست تاییدیه تحصیلی برای ترجمه بدید اونا خودشون یک تاییدیه به دارالترجمه مشخصی میفرستند. بعدشما می رید دارالترجمه و تقاضای ترجمه میدید و بعد از چند روز اونا ترجمه رو با مهر وزارت خارجه و دادگستری بهتون میدن ولی اصل تاییدیه به شما داده نمیشه. این تاییدیه معتبره و میتونه به تایید سفارت برسه

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط babakn نمایش پست ها
    سلام.
    سوابق کاری (گواهی اشتغال به کار) هم حتما باید ترجمه رسمی بشه یا همون فارسی کفایت می کنه؟
    برای این مورد جایی رسمی چیزی بیان نشده. ولی مسلما فارسی قابل قبول نیست. یا انگلیسی بگیرید کلا یا اگه فارسی گرفتید ببرید واسه ترجمه رسمی.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinG نمایش پست ها
    سلام دوستان، میشه یکی توضیح بده اینکه توی چک لیست زده مدارک تحصیلی دقیقا منظورش چی هستش؟؟؟ آیا ریز نمرات دیپلم و پیش و کارشناسی رو هم می خواد؟؟؟ دقیقا چیا می خواد؟؟ مرسی
    ‫دانشجویان:‬
    ‫•‬ ‫پذیرش یا تاییدیه درخواست پذیرش از یکی از دانشگاهها و یا مؤسسات آموزش عالی در آلمان.‬
    ‫•‬ ‫مدارک تحصیلی )دانشنامه( همراه با ترجمه رسمی تأیید شده توسط سفارت.‬
    ‫*‬ ‫برای پذیرش دوره کارشناسی: مدارک دیپلم، پیش دانشگاهی با ریز نمرات و گواهی قبولی کنکور سراسری برای تحصیل در‬
    ‫دوره کارشناسی در دانشگاه های دولتی ) شبانه یا روزانه(. برای دانشجویان دانشگاه آزاد دانشنامه و ریز نمرات دوره کارشناسی‬
    ‫نیز الزامی می باشد. توجه داشته باشید که اصل و ترجمه رسمی و تأیید شده کلیه مدارک فوق مورد نیاز می باشد‬
    ‫*‬ ‫برای پذیرش دوره کارشناسی ارشد: مدارک دیپلم، پیش دانشگاهی با ریز نمرات و دانشنامه دوره کارشناسی همراه با ریز نمرات.‬
    ‫توجه داشته باشید که اصل و ترجمه رسمی و تأیید شده کلیه مدارک فوق مورد نیاز می باشد‬
    ‫•‬ ‫مدارک مربوط به تامین هزینه زندگی در آلمان. گواهی بانکی مبنی برموجودی معادل ٠۴٠٨ یورو در حساب متقاضی و یا دعوتنامه‬
    ‫رسمی با ذکر هدف از اقامت : تحصیل یا مدرک بورس تحصیلی‬
    ‫•‬ ‫در صورت امکان : سوابق فعالیت حرفه ای و یا کاری‬
    ‫•‬ ‫زندگینامه )رزومه(‬
    ‫•‬ ‫متنی گویا به زبان آلمانی یا انگلیسی در مورد انگیزه و دلیل انتخاب کشورآلمان برای ادامه تحصیل. متن می بایست توسط خود متقاضی‬
    ‫به زبان آلمانی یا انگلیسی نوشته و امضا شده باشد.‬
    ‫•‬ ‫مدارک دال بر معلومات زبان آلمانی یا برای رشته هائی که به زبان انگلیسی تدریس می شوند، گواهی داشتن معلومات زبان انگلیسی‬
    ‫‪TOEFL, IELTS‬‬

‫دانشجویان دوره های دکترا ‪:Ph.D‬‬
    ‫• پذیرش و یا دعوتنامه پروفسورراهنما، همراه با شرح کامل برنامه دکترا.‬
    ‫•‬ ‫مدارک تحصیلی دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد با ترجمه رسمی تأیید شده توسط سفارت‬
    ‫•‬ ‫مدارک مربوط به تامین هزینه زندگی در آلمان. گواهی بانکی مبنی برموجودی معادل ٠۴٠٨ یورو در حساب متقاضی و یا دعوتنامه‬
    ‫رسمی با ذکر هدف از اقامت : تحصیل یا مدرک بورس تحصیلی‬
    ‫•‬ ‫در صورت امکان : سوابق فعالیت حرفه ای و یا کاری‬
    ‫•‬ ‫متنی گویا به زبان آلمانی یا انگلیسی در مورد انگیزه و دلیل انتخاب کشورآلمان برای ادامه تحصیل. متن می بایست توسط خود متقاضی‬
    ‫به زبان آلمانی یا انگلیسی نوشته و امضا شده باشد.‬
    ‫•‬
    ‫مدارک دال بر معلومات زبان آلمانی یا برای رشته هائی که به زبان انگلیسی تدریس می شوند، گواهی داشتن معلومات زبان انگلیسی‬
    ‫‪TOEFL, IELTS‬‬

Banned

سلام. یه سوال؟
    دوستانی که برای فوق اقدام کردند، آیا روز مصاحبه گواهی قبولی کنکور هم ازشون خواستند؟ خودشون ترجیح میداند بدن یا نه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)