صفحه 4 از 85 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 849

موضوع: چک لیست و نحوه تحویل مدارک برای متقاضیان ویزای دانشجوئی و تحقیقات

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چک لیست برای متقاضیان ویزای دانشجوئی و تحقیقات

دوستان سفارت گواهی موقت پیش دانشگاهی رو قبول داره ؟ من اصلش رو ندارم ، همون گواهی موقتمو ترجمه کردم . مشکلی پیش نمیاد؟

Junior Member

بچه ها من كه اين ترم فارغ التحصيل شدم مطمئناً دانشنامم تا يه ماه ديگه آماده نميشه ! به نظرتون مشكلى پيش مياد اگه فقط ريز نمرات رو ببريم؟

Member lllvlllehriyar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TU Chemnitz - MSc ICS

نقل قول نوشته اصلی توسط babak77 نمایش پست ها
    بچه ها من كه اين ترم فارغ التحصيل شدم مطمئناً دانشنامم تا يه ماه ديگه آماده نميشه ! به نظرتون مشكلى پيش مياد اگه فقط ريز نمرات رو ببريم؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Stern نمایش پست ها
    دوستان سفارت گواهی موقت پیش دانشگاهی رو قبول داره ؟ من اصلش رو ندارم ، همون گواهی موقتمو ترجمه کردم . مشکلی پیش نمیاد؟
    آقایون خودتونم می دونید مدارکتون ایراد داره نداشتن اصل مدرک جهت تطبیق مشکل ساز خواهد شد ولی کار شما از این حرفا گذشته و باید امید وار بود افسر گیر نده. منم براتون آرزوی موفقیت میکنم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lllvlllehriyar نمایش پست ها
    آقایون خودتونم می دونید مدارکتون ایراد داره نداشتن اصل مدرک جهت تطبیق مشکل ساز خواهد شد ولی کار شما از این حرفا گذشته و باید امید وار بود افسر گیر نده. منم براتون آرزوی موفقیت میکنم.
    آخه گواهی موقتو وقتی آموزش پرورش تائید کرده و بعدم بعد از ترجمه توسط وزارت امور خارجه تائید شده، افسر برای چی گیر بده ؟ اینکه میگین جهت تطبیق ، من اصل گواهی موقت رو هم دارم . یعنی واسه تطبیقش مشکلی پیش نمیاد. میخوام بدونم کلا به گواهی موقتم گیر میده یا نه ؟

Banned

این حرفی که میزنمو مطمئن نیستم ولی از یه کی شنیدم. راجع به اینکه چرا آفیسر به بعضیا برای گواهی موقت گیر میده و به بعضیا نه. میگفت اگه تا دو ماه از فارغ التحصیلیت بگذره گیر نمیدن و درک میکنن که دانشنامه آماده نشده ولی اگه 7 8 ماه مثلا گذشته باشه میگه دانشنامت کو. ولی در کل فکر میکنم گواهی موقتی که به تایید خود سفارت رسیده باشه قبلا هیچ مشکلی نخواهد داشت و کار دانشنامه رو میکنه طی تحقیقاتم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط askary_amir69 نمایش پست ها
    این حرفی که میزنمو مطمئن نیستم ولی از یه کی شنیدم. راجع به اینکه چرا آفیسر به بعضیا برای گواهی موقت گیر میده و به بعضیا نه. میگفت اگه تا دو ماه از فارغ التحصیلیت بگذره گیر نمیدن و درک میکنن که دانشنامه آماده نشده ولی اگه 7 8 ماه مثلا گذشته باشه میگه دانشنامت کو. ولی در کل فکر میکنم گواهی موقتی که به تایید خود سفارت رسیده باشه قبلا هیچ مشکلی نخواهد داشت و کار دانشنامه رو میکنه طی تحقیقاتم.
    خیلی ممنون
    فقط یه سوال ، به کسایی که شنیدید گیر داده بعدش چی شده؟ ویزاشون رد شده یا مثلا مهلت داده بهشون که بیارن مدرک اصلو؟

Member

سلام دوستان. توی ادمیشن لتر من نوشته که کلاسها از 21 اکتبر شروع میشه اما کووردیناتور بهم ایمیل زده که اون تاریخ ربطی به این برنامه(رشته من) نداره و کلاسها برای این برنامه از 30 سپتامبر شروع میشه و شما توجهی به اون تاریخ نکن. حالا نمی دونم برای سفارت چکار کنم؟ اگر تاریخ درخواستی رو بزنم مثلا 25 سپتامبر سفارت قبول می کنه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Groningen

دوستان کمک!!! ۲ ۳ هفته دیگه مصاحبه دارم. میخواستم بدونم:
    ۱:فرم درخواست ویزا که سوالا توش نوشته شده تغییر کرده یا همون قبلیه؟
    ۲:چک لیست فقط یه شناسنامه اشافه شده دیگه ؟نمیشه من همون چک لیست قبلی رو بیارم (دوباره پرینت نکنم)+شناسنامه و کپیش؟
    ۳:من از یکی پرسیدم گفت اگه دانشنامه نداشته باشی با ریزنمره تایید شده هم قبول میکنن ولی الان دیدم بعضی ها نوشتن قبول نیست و حداقلش گواهی موقت میخواد . من اصولا تا ۲ هفته دیگه نمیرسم گواهی موقتم رو تایید و ترجمه کنم یعنی ریجکتم؟(دانشنامم دو هفته دیگه اماده میشه)

ویرایش توسط milad_golkaram : July 3rd, 2013 در ساعت 09:32 PM

Junior Member

بچه ها من گواهی موقت فراقت از تحصیل دانشگام به لاتینه و مهر و امضا شده ی دانشگاست، برای سفارت باید کار اضافه ای روش انجام بدم؟! چون به دارالترجمه و اینا نیاز نداره میگم! یعنی باید ببرم وزارت علومی جایی؟!!

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mahi1368 نمایش پست ها
    بچه ها من گواهی موقت فراقت از تحصیل دانشگام به لاتینه و مهر و امضا شده ی دانشگاست، برای سفارت باید کار اضافه ای روش انجام بدم؟! چون به دارالترجمه و اینا نیاز نداره میگم! یعنی باید ببرم وزارت علومی جایی؟!!
    بچه ها لطفا اگه کسی جواب اینو میدونه بگه. یعنی اگه بتونیم از دانشگاه یه نامه فارغ التحصیلی انگلیسی بگیریم، دیگه نه نیاز به مهر وزارت علوم نه ترجمه نه مهر سفارت نه هیچی هست.اینطوری که خیلی خوبه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)