صفحه 5 از 85 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 849

موضوع: چک لیست و نحوه تحویل مدارک برای متقاضیان ویزای دانشجوئی و تحقیقات

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چک لیست برای متقاضیان ویزای دانشجوئی و تحقیقات

آخه مشكل ديگه اينه كه الان برا تاييد دانشنامه توسط وزارت علوم جديداً كلى مسخره بازى در آوردن و يك هفته زمان مى بره ! نميشه دانشنامه اى كه به تاييد وزارت علوم نرسه رو ترجمه كرد و برد سفارت ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Groningen

نقل قول نوشته اصلی توسط askary_amir69 نمایش پست ها
    بچه ها لطفا اگه کسی جواب اینو میدونه بگه. یعنی اگه بتونیم از دانشگاه یه نامه فارغ التحصیلی انگلیسی بگیریم، دیگه نه نیاز به مهر وزارت علوم نه ترجمه نه مهر سفارت نه هیچی هست.اینطوری که خیلی خوبه.
    من فک نکنم قبول کنن چون جز مدارک تحصیلی حساب میشه و باید تایید شه. خود سفارت هم گفته مدارک انگلیسی رو تایید نمیکنیم. البته این استنباط خودمه. ارزشش رو داره اگه میتنید بگیرید.

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Groningen

نقل قول نوشته اصلی توسط babak77 نمایش پست ها
    آخه مشكل ديگه اينه كه الان برا تاييد دانشنامه توسط وزارت علوم جديداً كلى مسخره بازى در آوردن و يك هفته زمان مى بره ! نميشه دانشنامه اى كه به تاييد وزارت علوم نرسه رو ترجمه كرد و برد سفارت ؟
    خیر نمیشه!!!یه روال داره . باید طی شه. همه ما وضعیتمون مشابهه و وقت کم داریم برای تایید و این چیزا. برای من روز مصاحبم حاضره ولی فک نکنم به تایید سفارت برسم. و مجبورم بدون تایید سفارت ببرم. ولی به هرحال من پیشنهاد میکنم اینقدر دنبال میان بر نباشیم. یعنی این همه ادم تا الان مصاحبه داشتن همه دانشنامه بردن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_golkaram نمایش پست ها
    خیر نمیشه!!!یه روال داره . باید طی شه. همه ما وضعیتمون مشابهه و وقت کم داریم برای تایید و این چیزا. برای من روز مصاحبم حاضره ولی فک نکنم به تایید سفارت برسم. و مجبورم بدون تایید سفارت ببرم. ولی به هرحال من پیشنهاد میکنم اینقدر دنبال میان بر نباشیم. یعنی این همه ادم تا الان مصاحبه داشتن همه دانشنامه بردن؟
    مسئله اينه كه روال كاراى وزارت علوم مسخرس !!!!! وگرنه كسى دنبال راه درو نمى رفت ! هر روز يه بازيه جديد در ميارن .

Junior Member

بچه ها كسى مى دونه چقدر طول ميكشه كه وزارت علوم مدرك رو تاييد كنه و پست كنه برامون ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Materials Eng-Iran University of science and technology

نقل قول نوشته اصلی توسط babak77 نمایش پست ها
    بچه ها كسى مى دونه چقدر طول ميكشه كه وزارت علوم مدرك رو تاييد كنه و پست كنه برامون ؟
    من دیدم که 4 روزه هم تایید شده ولی نرمالش برای بچه‌های سراسری 7 روزست انگار

Member afshinG آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کشتی سازی امیر کبیر

دوستان من بعد 10 روز که دانشنامم رو اقدام کردم برای تایید امروز گرفتم. ولی کارنامه ام رو که همینجوری بردم و اصرار کردم همونجا تاییدش کردن.
    به نظر من اونایی که دیرشون شده برن توی سایت سازمان دانشجویی ثبت نام کنن و پولشو واریز کنن. بعدش یکشنبه ها و سه شنبه ها سازمان دانشجویی پاسخگوی شماست. طبقه 3 اتاق 342 خانم محمدی. اگه نامه ی وقت سفارتتون رو ببرین که مثلا 4 روز دیگه وقت سفارتتونه و یه مقدار اصرار کنین باهاتون راه میاد و راحت تایید می کنه.
    موفق باشین.
    فرسایشـــــــــــــــــی ترین قسمت خارج رفتن، انتــــــــــــــظار برای صدور ویزاست، خــــیـــــــــــــــــــ ـــــلی صــــــــــبر و اســــــــــــتــــــــقا مت می خواد.

سلام دوستان
    تو چک لیست نوشته فرم درخواست اقامات.من برای ویزای دانشجویی این فرم رو از کجا باید بگیرم. تو سایت سفارت اصلا چیزی به این اسم نبود
    ممنون از کمکتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط navaro_poaro نمایش پست ها
    سلام دوستان
    تو چک لیست نوشته فرم درخواست اقامات.من برای ویزای دانشجویی این فرم رو از کجا باید بگیرم. تو سایت سفارت اصلا چیزی به این اسم نبود
    ممنون از کمکتون
    بچه ها قبلا گذاشته بودن !
    http://www.teheran.diplo.de/contentb...ormular_DL.pdf

Member

سلام. ببخشید این سوال خیلی ابتداییه! کپی پک های ترجمه رو میشه به هم منگنه کرد؟ آخه موقع تایید که قبلا رفته بودم اصرار بود که به هم منگنه نکنیم!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)