صفحه 6 از 85 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 849

موضوع: چک لیست و نحوه تحویل مدارک برای متقاضیان ویزای دانشجوئی و تحقیقات

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چک لیست برای متقاضیان ویزای دانشجوئی و تحقیقات

نقل قول نوشته اصلی توسط arash18s نمایش پست ها
    سلام. ببخشید این سوال خیلی ابتداییه! کپی پک های ترجمه رو میشه به هم منگنه کرد؟ آخه موقع تایید که قبلا رفته بودم اصرار بود که به هم منگنه نکنیم!
    توو فرم خود سفارت نوشته كه به هم منگنه نكنيد.

Banned

سلام دوستان.
    کسایی که این روزای اخیر مصاحبه داشتن، آیا از شما کپی شناسنامتون رو گرفت یا از توی مدارکتون در آورد و بهتون پس داد؟ اگه گرفت چند نسخه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط askary_amir69 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    کسایی که این روزای اخیر مصاحبه داشتن، آیا از شما کپی شناسنامتون رو گرفت یا از توی مدارکتون در آورد و بهتون پس داد؟ اگه گرفت چند نسخه؟
    گرفت
    دو نسخه از تمام صفحات

Member

سلام دوستان.
    من پریروز مصاحبه داشتم. هر دو تا کپی رو از مدارکم درآورد و بهم پس داد!

سلام من دو سری اصل ترجمه و 3 سری کپی رو تایید کرده بودم چون نمیدونستم 3 تا کپی ها رو برای اپلای فرستادم
    حالا برای این دوسری مدارک باید چی کار کنم؟ میگن دیگه سفارت با پذیرش دانشگاه برام تایید رایگان نمیکنه چون تو سیستمشون ثبت شده
    در ضمن سفارت به داشتن درجه های ورزشی یا مهارت های شخصی مثل گواهی کمک های اولیه اهمیت نمیده؟ اصلا این مدارک رو با خودمون ببریم یا نه؟
    من 3 سال کار میکردم و کارفرمام یه نامه به انگلیسی بهم داده که مهر و امضا شرکت رو داره دیگه گواهی فارسی نداد بیمه اون شرکت هم نبودم آیا این گواهی شرکت رو ارائه بدم؟#
    آیا مدرک جی ار ای را هم ارائه بدهیم و اینکه ایا در رزومه فیلد زبان های خارجی را بنویسیم یا نیازی نیست؟
    ممنون شرمنده میدونم سوالام زیاد شد به بزرگیتون ببخشید
    ویرایش توسط germany2013 : July 17th, 2013 در ساعت 04:45 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط germany2013 نمایش پست ها
    سلام من دو سری اصل ترجمه و 3 سری کپی رو تایید کرده بودم چون نمیدونستم 3 تا کپی ها رو برای اپلای فرستادم
    حالا برای این دوسری مدارک باید چی کار کنم؟ میگن دیگه سفارت با پذیرش دانشگاه برام تایید رایگان نمیکنه چون تو سیستمشون ثبت شده
    در ضمن سفارت به داشتن درجه های ورزشی یا مهارت های شخصی مثل گواهی کمک های اولیه اهمیت نمیده؟ اصلا این مدارک رو با خودمون ببریم یا نه؟
    من 3 سال کار میکردم و کارفرمام یه نامه به انگلیسی بهم داده که مهر و امضا شرکت رو داره دیگه گواهی فارسی نداد بیمه اون شرکت هم نبودم آیا این گواهی شرکت رو ارائه بدم؟#
    آیا مدرک جی ار ای را هم ارائه بدهیم و اینکه ایا در رزومه فیلد زبان های خارجی را بنویسیم یا نیازی نیست؟
    ممنون شرمنده میدونم سوالام زیاد شد به بزرگیتون ببخشید
    از اصل ترجمه که تائید شده یه کپی بگیرید ، صفحه هایی که مهر سفارت خورده رو پشت و رو بگیرید. برای روز مصاحبه یک اصل تائید شده و یک کپی از اون کفایت میکنه.
    من روز مصاحبه با خودم مدارک اضافی برده بودم ، به خانومه گفتم توی رزومه م نوشتم که مثلا فلان امتحان رو هم دادم لازمه که مدرکشم بدم یانه؟ یه ذره فکر کرد و گفت بده.( دو سری کپیشو البته )
    زبان های خارجی رو هم نوشته بودم تو رزومه
    در مورد کار هم نمی دونم راستش

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط arash18s نمایش پست ها
    من پریروز مصاحبه داشتم. هر دو تا کپی رو از مدارکم درآورد و بهم پس داد!
    از منم دقیقا همین کارا کرد.هر دو تاشا پس داد. شما هم با اون آقا کچله جوونه مصاحبه داشتید؟ نمی دونین چرا از بعضیا رو پس میدن از بعضیا رو نه؟ شاید به مجرد و متاهلی ربط داشته باشه.من مجردم. شما چطور؟

Member

از منم دقیقا همین کارا کرد.هر دو تاشا پس داد. شما هم با اون آقا کچله جوونه مصاحبه داشتید؟ نمی دونین چرا از بعضیا رو پس میدن از بعضیا رو نه؟ شاید به مجرد و متاهلی ربط داشته باشه.من مجردم. شما چطور؟
    بله مصاحبه من هم با همین اقا بود. من هم مجردم

دوستان عزیز
    من یک فاند کامل یک ساله برای دکتری گرفتم آیا برای سفارت باز هم باید ضمانت مالی و پرینت حساب و .... (اجباری) ارائه بدم؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط behnams نمایش پست ها
    دوستان عزیز
    من یک فاند کامل یک ساله برای دکتری گرفتم آیا برای سفارت باز هم باید ضمانت مالی و پرینت حساب و .... (اجباری) ارائه بدم؟
    نه نیازی نیست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)