صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 47

موضوع: محدودیت زمانی برای ورود در ویزای توریستی

ApplyAbroad Veteran
    MINERVAra آواتار ها

پیش فرض پاسخ : محدودیت زمانی برای ورود در ویزای توریستی

نقل قول نوشته اصلی توسط user1366 نمایش پست ها
    سلام
    مدت مجاز ورود به آمریکا برای ویزای توریستی 3 ماه بعد از تاریخ مصاحبه است یا سه ماه بعد از کلیر شدن یا سه ماه بعد از pickup ویزا...؟
    مرسی
    نقل قول نوشته اصلی توسط Babak نمایش پست ها
    بعد از کلیر شدن، شما ۳ ماه فرصت دارید که به سفارت مراجعه کنید و ویزاتون رو دریافت کنید. بعد از دریافت ویزا هم حداکثر سه ماه فرصت دارید تا وارد آمریکا بشید.
    بابک عزیز
    ظاهرا از ژوئن پارسال مهلت pick up کردن ویزا بعد کلیر شدن به ۱۲۰ روز یعنی‌ ۴ ماه تغییر کرده .

با احترام
    Clearances are only valid for 90 days from the date we receive them until June 2009,
    and are valid 120 days after June 09. You must come to the Embassy before the
    date that your clearance expires.

منبع: http://nicosia.usembassy.gov/NIV/clearances.pdf
    بگو ازمکافاتهای زیاد/ز اس اوپی ونامۀ اوستاد-بگو چندسی وی زنوساختی/همه توی سطل آشغال انداختی-یکی داستان حماسی سرا/ز اپلای وریجکت وآن ماجرا-ز ویزا بگو،زانهمه دی اچل/که رستم بمانددراو همچو گل-چه فیشها که دربانک پرداختی/برا تافل واصل مدرک که میخواستی-چه ریختی تونزدآفیسرشدی؟/بگوچندروزه کلیرشدی؟-چه ها از تو پرسیداز آنهابگو/ازآی توانی،جاب آفرهابگو-زرفتن بگوهفتۀواپسین-زتهران وراننده تاکسی وفحش/زدربندوآن چیزکثیفای ترش-خلاصه بگوجملگی ماجرا/زچوپان کلاتاکالیفرنیا

ApplyAbroad Champion

برای pani:
    تا اونجا که من اطلاع دارم این مساله می‌تونه برای شما در فرودگاه مشکل ایجاد کنه و ممکنه در فرودگاه به شما اجازه ورود به آمریکا داده نشه. برای اطمینان می‌تونید به صورت ناشناس از سفارت بپرسید.

Member mosafer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس برق-کنترل

سلام دوستان
    یک سوالی برام پیش اومده.هرکی میتونه کمک کنه. .ویزای مادرم هم آماده شده اما ویزای پدرم نه .
    - اون نفری که میخواد بره ویزای من رو بیاره دیشب یک چیز عجیبی گفت.گفت از روزی که ویزا در پاسپورت بخوره شما به اندازه درخواستتون (1 ماه در فرم) وقت دارید که از ایران خارج بشید و دقیقإ از وقتی وارد فرودگاه آمریکا میشید 1 ماه اجازه اقامت دارید.گفت ویزای نوع B2 اینطوریه.
    کسی همچین چیزی شنیده؟اینطوری که من الان باید چمدون رو ببندم و تاکسی برای فرودگاه خبر کنم.
    - معمولإ CLEARENCE برای آقایان برای ویزای توریستی چقدر طول میکشه؟
    ممنون میشم کمکم کنید

نه به هیچ وجه اینطور نیست. از زمانی که کلیرنس اومد 120 روز برای گرفتن ویزا وقت هست و از زمان گرفتن ویزا هم 3 ماه برای ورود. زمان اقامت برای ویزای توریستی هم تا 6 ماه هست.
    وضعیت شما برای من هم الان پیش اومده. پدر و مادرم هفته پیش در آنکارا مصاحبه داشتن و هر دو برگه زرد گرفتن. کلیرنس مادرم بعد از یک هفته اومد. الان منتظریم که کلیرنس پدرم هم بیاد. نمیدونم چقدر طول بکشه. سوال اینه که تو ویزای توریستی وقتی دو نفر همسفرن این در زمان کلیرنسشون هم لحاظ میشه یا نه که تفاوت زیادی نداشته باشه زمان کلیر شدنشون . اگه کسی اطلاعات داره بگه

نقل قول نوشته اصلی توسط mosafer نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یک سوالی برام پیش اومده.هرکی میتونه کمک کنه. .ویزای مادرم هم آماده شده اما ویزای پدرم نه .
    - اون نفری که میخواد بره ویزای من رو بیاره دیشب یک چیز عجیبی گفت.گفت از روزی که ویزا در پاسپورت بخوره شما به اندازه درخواستتون (1 ماه در فرم) وقت دارید که از ایران خارج بشید و دقیقإ از وقتی وارد فرودگاه آمریکا میشید 1 ماه اجازه اقامت دارید.گفت ویزای نوع B2 اینطوریه.
    کسی همچین چیزی شنیده؟اینطوری که من الان باید چمدون رو ببندم و تاکسی برای فرودگاه خبر کنم.
    - معمولإ CLEARENCE برای آقایان برای ویزای توریستی چقدر طول میکشه؟
    ممنون میشم کمکم کنید

سلام دوستان. من برای یک کارگاه آموزشی که در مرداد ماه در آمریکا برگزار میشه دوست دارم برم آمریکا. 2 هفته پیش هم فرم D160 را پر کردم و فکر کردم خورشون وقت می دهند ولی امروز متوجه شدم خودم باید بزای سفارت وقت بگیرم. آزانسها هم می گویند تا یک ماه دیگه همه وقتها پره. با این تفاسیر فکر کی کنید من بتونم ویزای توریستی برای اواسط مرداد بگیرم. لطفا اگه آزانسی سراغ دارید که سریع وقت می ده مغرفی کنید

Junior Member

سلام دوستان
    پدرو مادرمن برای visa توریستی اپلی کردن. مادرم clear شده و پدرم هنوز نه. سواله من اینه که اگه ظرفه مدته ۴ ماه مادرم ویزاشو پیک اپ نکنه، دوباره باید interview بشه یا دوباره clear بشه؟ آیا مدته پیک اپ برای دوبی هم ۴ ماهه یا ۳ ماه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza نمایش پست ها
    سلام دوستان
    پدرو مادرمن برای visa توریستی اپلی کردن. مادرم clear شده و پدرم هنوز نه. سواله من اینه که اگه ظرفه مدته ۴ ماه مادرم ویزاشو پیک اپ نکنه، دوباره باید interview بشه یا دوباره clear بشه؟ آیا مدته پیک اپ برای دوبی هم ۴ ماهه یا ۳ ماه؟
    سلام دوست عزیز
    منم پارسال شرایط شما رو داشتم. با خانومم جفتمون برای توریستی اقدام کردیم ولی چون خانومم به موقع کلیر نشد سفرمون رو کنسل کردیم. بعد که از سفارت پرسیدیم گفت بعد از 4 ماه بخوای ویزا بگیری باید دوباره clear بشی و نیازی به interview مجدد نیست. به شرط اینکه کلا ویزا صادر نشده باشه
    موفق باشین

سلام دوستان
    سوالم در این تاپیک قبلا مطرح شده اما جواب فطغی بهش داده نشده است و ضمنا تاریخ پستش هم قدیمیه، پس دوباره مطرحش میکنم:
    اگر کسی برای کنفرانسی ویزا بگیره و لی بخواد بعد از تاریخ کنفرانس و برای یک کنفرانس دیگه وارد امریکا بشه، چطور میشه؟ کافیه که از کنفرانس دوم دعوتنامه داشته باشه یا اینکه آفیسر فرودگاه رو دیتابیس چک میکنه و ممکنه گیر بده؟
    ممنون

Junior Member

سلام

من امروز مصاحبه داشتم خیلی خوب پیش رفت و گفت شما واجد شرایط گرفتن ویزا هستیذ اما چون زمان کنفرانستون 13june 2013 fبوذ بهم گفت الان ویزا رو بزنم تو پاست تا سه ماه باید بری اما چون بیشتر از سه ماه زمان داری تا زمان کنفرانس این برگه صورتی رو بگیر دوم ماه و یا سه ماه قبل سفرت پاسپورتتم با این برگه بیا تا ویزا بزنیم. حالا به من شمارهای هم نداد که بگم کلیرینس؟؟؟؟حتی رو برگه نوشت come back later و ذور اون ادرس سایت adminstritive prosseing هم دایره کشید/ اما اصلا حرفی از اینکه برو اینجا چک کن نزد/ روی فرمم ds-160 یک شماره نوشته 555-1-493 ,واسه همین شک کردم ایا شمارههای کلیرینس ای شکلیه؟؟؟؟ اما اصلا حرفی یا اشاره بهش نکرد شفاهی میشه منو راهنمایی کنیذ ممنون میشم

Junior Member

سلام دوستان کسی می دونه تاریخ اجازه ورود به امریکا چند روز پس از تاریخ صدور ویزا هست؟اولین زمانی که شخص میتونه وارد خاک امریکا بشه چند روز بعده؟
    ممنون

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)