صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 47

موضوع: محدودیت زمانی برای ورود در ویزای توریستی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : محدودیت زمانی برای ورود در ویزای توریستی

سلام دوستان، ويزاى توريستى پدر و مادر من بعد از ٨ ماه اومد، از دوبى... ٢ تا سؤال داشتم كه ممنون ميشم راهنماييم كنيد
    ١- آخرين مهلت براى سابميت كردن پاسپورت كى هست؟ اون ٣ ماه همچنان پابرجاست؟؟
    ٢- با توجه به اينكه پدر و مادرم تو تابستون ميتونند بيان، راهى هست كه بازه ٦ ماهه را بيشتر كرد؟؟. ( با فرض ٣ ماه پيك اپ + ٣ ماه تا ورود) .... مثلا ميشه ديرتر از ٣ ماه پاسپورت رو تحويل داد؟؟؟ يا به سفارت ايميل زد و درخواست تعويق كرد؟؟؟
    ممنون ميشم يه كمك فكرى كنيد

Junior Member

سلام. یه سوال دارم در مورد پاسپورت. وقتی‌ پاسپورت رو میدی به سفارت برای اینکه ویزا یه توریستی رو توش بزنن براتون، آیا مهمه که این پاسپورت چه مدت اعتبار داره؟. من پدرم ۶ ماه پیش وقت مصاحبه داشتن و قبول شدن الان منتظر کلیرنس هستن. موضوع اینکه معلوم نیست که ویزا شون کی‌ آماده می‌شه و از طرفی‌ پاسپورتشون ماه مرداد ( ۸ ماه دیگه) اعتبارش تموم می‌شه و باید تمدید بشه. اگر ایشون پاسپورتشون رو همین الان تمدید کنن ، شمارهٔ پاسپورت تغییر خواهد کرد با اونی‌ که الان سفارت تو فایل ااش داره. و وقتی‌ اطلاع بدن که ویزا آماده است و بیایید بگیرید، اون‌وقت ارائه این پاسپورتِ جدید برای گرفتن ویزا مشکل ایجاد نمی‌کنه؟ کسی‌ تجربه‌ی مشابه یا اطلاعاتی‌ در این مورد داره؟ ممنون میشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mk2001 نمایش پست ها
    سلام. یه سوال دارم در مورد پاسپورت. وقتی‌ پاسپورت رو میدی به سفارت برای اینکه ویزا یه توریستی رو توش بزنن براتون، آیا مهمه که این پاسپورت چه مدت اعتبار داره؟. من پدرم ۶ ماه پیش وقت مصاحبه داشتن و قبول شدن الان منتظر کلیرنس هستن. موضوع اینکه معلوم نیست که ویزا شون کی‌ آماده می‌شه و از طرفی‌ پاسپورتشون ماه مرداد ( ۸ ماه دیگه) اعتبارش تموم می‌شه و باید تمدید بشه. اگر ایشون پاسپورتشون رو همین الان تمدید کنن ، شمارهٔ پاسپورت تغییر خواهد کرد با اونی‌ که الان سفارت تو فایل ااش داره. و وقتی‌ اطلاع بدن که ویزا آماده است و بیایید بگیرید، اون‌وقت ارائه این پاسپورتِ جدید برای گرفتن ویزا مشکل ایجاد نمی‌کنه؟ کسی‌ تجربه‌ی مشابه یا اطلاعاتی‌ در این مورد داره؟ ممنون میشم.
    من این موضوع رو دقیقا از سفارت پرسیدم گفتند که زیر ۶ ماه نباید پاس اعتبار داشته باشه گفتم شماره پاس عوض بشه مشکلی‌ پیش نمیاد گفتند فقط وقتی‌ عوض شد شمارهٔ جدید رو به ما ایمیل بزنید و هر ۲ پاس رو بیارید. الان هم منتظرِ پاسپورتِ جدید همسرم هستیم اگه اومد و رفتیم واسه صدورِ ویزا و مشکلی‌ نبود باز هم به شما اطلاع میدم.

Junior Member

با سلام

قبلا این سوال مطرح شده و بابک عزیز2010 جواب دادند که:

بعد از کلیر شدن، شما 4 ماه فرصت دارید که به سفارت مراجعه کنید و ویزاتون رو دریافت کنید. بعد از دریافت ویزا هم حداکثر سه ماه فرصت دارید تا وارد آمریکا بشید
    آیا هنوز هم همین شرایط هست؟ ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    General Linguistics- Tehran University

نقل قول نوشته اصلی توسط niroomandh نمایش پست ها
    با سلام

بعد از کلیر شدن، شما 4 ماه فرصت دارید که به سفارت مراجعه کنید و ویزاتون رو دریافت کنید. بعد از دریافت ویزا هم حداکثر سه ماه فرصت دارید تا وارد آمریکا بشید

بله دوست عزيز شرايط همچنان همينطور است.

ApplyAbroad Veteran
    shabgard66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط niroomandh نمایش پست ها
    با سلام

زیاد هم رو اون ۴ ماه حساب نکنین، ممکنه یهو ایمیل بزنن بگن تا یه ماه دیگه اگه نیاین باطل میشه!

توضیحات گام به گام فرستادن I20 از آمریکا به ایران با استفاده از Express Post

واستا دنیا من میخوام پیاده شم! همینجا...؟ بله لطفا! چند میشه؟ کجا سوار شدی؟ دهه شصت بود... برو داداش... صلوات بفرست...

دوستان سلام
    امیدوارم خوب باشید.
    خانواده من (پدرم، مادر م و خواهرم) دو ماه پیش رفتن سفارت برای مصاحبه ویزای توریستی. پدرم و خواهرم بدون کلیرنس با تقاضای ویزاشون موافقت شد اما مادرم کلییرنس-لازم شد. آفیسر به پدرم و خواهرم گفته که میتونید همین الان پاسپورت هاتون رو تحویل بدید تا ویزا رو بزنیم روش یا اینکه صبر کنید باهم بیاید واسه پیکاپ. پدرم و خواهرم هم تصمیم گرفتن که صبر کنن تا مادرم کلیر بشن. الان دو ماه گذشته و هنوز هیچ خبری از کلیر شدن نیست
    از اونجایی که پدرم و خواهرم سه ماه وقت دارن که ویزاشون پیک آپ کنن، یعنی حداکثر یه ماه براشون فرصت باقی مونده
    اگه مادرم توی این یه ماه کلییر نشه چی میشه؟ آیا اگه پدر و خواهر هم صبر کنن و این یک ماه بگذره کیسشون اکسپایر میشه؟

ممنون میشم اگه کسی اطلاعات یا تجربه مشابهی داره در اختیارمون بذاره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sif نمایش پست ها
    بله دوست عزيز شرايط همچنان همينطور است.
    سلام
    چند تا سوال داشتم:
    1: من بسیار زیاد تو منابع فارسی و انگلیسی گشتم تا بلکه مستند و با رفرنس، خیالم راحت باشه که مدت زمان کلیر شدن تا چسباندن ویزا برای ویزای نوع B1/B2 ، چهار ماه خواهد بود اما متاسفانه گیج شدم. به سفارت هم ایمیل زدم و هنوز جوابی نگرفتم . به واشنگتن هم زنگ زدم و اپراتور مربوطه نمی دونست و گفت بسته به کشوری که اقدام کردی برای ویزا (مثلا دبی یا انکارا یا ایروان یا ...) فرق می کنه و از سفارت بپرس.
    شما از جایی به صورت معتبر، اطلاع دارید که این بازه زمانی 4 ماه است یا نه؟

2:من و همسرم با هم اقدام کردیم برای شرکت در یه کنفرانس که از یکی از مقامات دولتی اونجا هم REFERAL LETTER داشتیم و ... که البته همسرم درست بعد از یک هفته کلیر شد ولی من نه. به طور قطع ما این کنفرانس رو از دست خواهیم داد اما سوال من اینه که اگه تا 3 الی 5 ماه دیگه کلیرنس من هم بیاد، آیا همسرم بدون مشکل می تونه ویزاشو بگیره و این تاخیر میان کلیرنس تا فرستادن پاس جهت ایشو شدن ویزا ( B1/B2) براش مشکل ساز نخواهد بود؟

3: من دکترای معماری کامپیوتر دارم و آفیسر CV منو خواستن. کار من اصولا طراحی مدارات پایه منطقی مثل جمع کننده و ضرب کننده است که بسیار مبحث متداولی تو حوزه طراحی مدارات است و کاملا بی خطر. اما شبیه سازیهام با تکنولوژی کربو نانو تیوب هست. آیا واقعا به دلیل استفاده از نانو تکنولوژی در شبیه سازی ها، امکان این وجود داره که درخواست ویزای من تو مرحله کلیرنس ریجکت بشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SAB نمایش پست ها
    سلام دوستان، ويزاى توريستى پدر و مادر من بعد از ٨ ماه اومد، از دوبى... ٢ تا سؤال داشتم كه ممنون ميشم راهنماييم كنيد
    ١- آخرين مهلت براى سابميت كردن پاسپورت كى هست؟ اون ٣ ماه همچنان پابرجاست؟؟
    ٢- با توجه به اينكه پدر و مادرم تو تابستون ميتونند بيان، راهى هست كه بازه ٦ ماهه را بيشتر كرد؟؟. ( با فرض ٣ ماه پيك اپ + ٣ ماه تا ورود) .... مثلا ميشه ديرتر از ٣ ماه پاسپورت رو تحويل داد؟؟؟ يا به سفارت ايميل زد و درخواست تعويق كرد؟؟؟
    ممنون ميشم يه كمك فكرى كنيد
    سلام دوستان،
    من هم دقیقا همین سوال را دارم. ممنون می شم اگه کمک کنید

سلام دوستان. یه سوال داشتم. یعنی دوتا
    . ماجرا اینه که پدر و مادر من واسه تابستون 2015 میخوان بیان آمریکا دیدن ما.
    1- اگه ویزا تو پاسپورتشون بخوره تا کی وقت دارن از ایران خارج بشن؟
    2- وقتی که کلیر شدن تا کی میتونن صبر کنن و گرفتن ویزاشون رو به تاخیر بندازن ؟ ( برنامشون اینه که الان واسه مصاحبه برن و اگه میشه هرچه دیرتر ویزاشون تو پاسپورتشون بخوره که تاریخ استفاده از ویزاشون دیرتر بشه)
    پیشاپیش از پاسختون ممنونم.

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)