صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 47

موضوع: محدودیت زمانی برای ورود در ویزای توریستی

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in International Business Law - Australia

پیش فرض پاسخ : محدودیت زمانی برای ورود در ویزای توریستی

سلام دوستان. من برای ویزای کنفرانس ۹ ماه پیش اقدام کردم. کنفرانس ۵ ماه پیش بود و من نرسیدم. دو هفته پیش کلیرنسم اومد و تو ایمیل سفارت اومده تا ۲۲ ژانویه فرصت دارم برای پیک آپ. سوال من اینه که سه ما اعتیار ویزا از زمان کلیرنس هست یا از زمان صدور ویزا. من میخوام یک هفته قبل از اکسپایر شدن کلیرنس پیک آپ کنم که با سه ماه اعتبار ویزا به یه کنفرانس دیگه تو اپریل برسم. میدونم که در همین صفحه بچه ها گفتن که دو تا سه ماه فرصت هست و من هم بر همین اساس دیروز بلیط خریدم. تا اینکه امروز ویزای یکی از بچه ها رو دیدم که اکسپایری ویزاش ۸۵ روز بعد از صدور و ۹۸ روز بعد از کلیرنس بود و منو حسابی گیج کرد که نکنه معیار زمان کلیرنسه. و آیا احتمالش هست این داستان سفارت به سفارت فرق بکنه. من از سیدنی اقدام کردم. ممنون میشم سریع پاسخ بدید که تا دیر نشده برم بلیطو کنسل کنم

Junior Member

Exclamation پاسخ : محدودیت زمانی برای ورود در ویزای توریستی

نقل قول نوشته اصلی توسط Sabokkbal نمایش پست ها
    سلام دوستان. من برای ویزای کنفرانس ۹ ماه پیش اقدام کردم. کنفرانس ۵ ماه پیش بود و من نرسیدم. دو هفته پیش کلیرنسم اومد و تو ایمیل سفارت اومده تا ۲۲ ژانویه فرصت دارم برای پیک آپ. سوال من اینه که سه ما اعتیار ویزا از زمان کلیرنس هست یا از زمان صدور ویزا. من میخوام یک هفته قبل از اکسپایر شدن کلیرنس پیک آپ کنم که با سه ماه اعتبار ویزا به یه کنفرانس دیگه تو اپریل برسم. میدونم که در همین صفحه بچه ها گفتن که دو تا سه ماه فرصت هست و من هم بر همین اساس دیروز بلیط خریدم. تا اینکه امروز ویزای یکی از بچه ها رو دیدم که اکسپایری ویزاش ۸۵ روز بعد از صدور و ۹۸ روز بعد از کلیرنس بود و منو حسابی گیج کرد که نکنه معیار زمان کلیرنسه. و آیا احتمالش هست این داستان سفارت به سفارت فرق بکنه. من از سیدنی اقدام کردم. ممنون میشم سریع پاسخ بدید که تا دیر نشده برم بلیطو کنسل کنم
    The administrative processing on your application is complete. Please submit your passport as soon as possible to avoid any further delays. ..........خیلی مبهم !!است ....کی بایدبرم پیک آپ؟........چقدرفرجه داره؟

Junior Member

اينجا انگار كسي پاسخگوي سوالات نيس، من تجربه ي كليرنس نداشتم تا حالا و هميشه به ضرب بوده ولي امسال بعد از ٢ ماه هنوز خبري نشده و من تو مرحله ي كليرنس هستم منم مثل دوستان سوالم اينه كه اون ٣ ماه ورود به آمريكا از زمان كلير شدن هست يا از زمان چسبوندن ويزا؟
    من از چند جا سوال كردم و يه تعداد ٤ ماه كه نه ٣ ماه رو تاييد كردن كه از زمان كلير شدن تا فرستادن پاسپورت ٣ ماه و از زمان صدور ويزا تا ورود به يو اس ٣ ماه فرصت هست، ولي كسي ٤ ماه رو نگفته، لطفا اگه كسي اطلاعات دقيق داره بگه كه برنامه ريزي كنيم ،

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sepid_a نمایش پست ها
    اينجا انگار كسي پاسخگوي سوالات نيس، من تجربه ي كليرنس نداشتم تا حالا و هميشه به ضرب بوده ولي امسال بعد از ٢ ماه هنوز خبري نشده و من تو مرحله ي كليرنس هستم منم مثل دوستان سوالم اينه كه اون ٣ ماه ورود به آمريكا از زمان كلير شدن هست يا از زمان چسبوندن ويزا؟
    من از چند جا سوال كردم و يه تعداد ٤ ماه كه نه ٣ ماه رو تاييد كردن كه از زمان كلير شدن تا فرستادن پاسپورت ٣ ماه و از زمان صدور ويزا تا ورود به يو اس ٣ ماه فرصت هست، ولي كسي ٤ ماه رو نگفته، لطفا اگه كسي اطلاعات دقيق داره بگه كه برنامه ريزي كنيم ،
    من زنگ زدم بهشون گفتن ۳ ماه از صدور ویزا. ولی همین الان عکس ۳ تا از ویزاهای دوستانم رو دارم که ۳ ماه نبوده و بین ۸۰-۸۵ روز بوده. برای من این دو سه روز خیلی مهمه چون بلیط گرفتم و اگر مثلا ۷۸ روز ویزا بدن باید با یه خسارت ۴۰۰ دلاری بلیطم رو عوض کنم

Junior Member

Exclamation پاسخ : محدودیت زمانی برای ورود در ویزای توریستی

در سابمیت (برای ویزای تورریستی) جواب زیراعلام می شودبه نظرجنابعالی چه مدتی وقت pick up ویزا دارم؟.......متشکرم ............----................................--------................The administrative processing on your application is complete.
    Please submit your passport as soon as possible to avoid any further delays.
    ویرایش توسط serp : November 25th, 2014 در ساعت 08:31 PM

Member
    رشته و دانشگاه

دوستان یه نکته. این سه ماه اعتبار ویزا اصلا چیز قطعی نیست و روش حساب نکنید. ویزای من الان رسید دستم و فقط ۳۷ روز اعتبار داره و در نتیجه من نه به کنفرانسی که در نظر داشتم میرسم و نه شرایط کاریم اجازه میده تو این مدت برم. ولی ایکاش رو حرفشون که تو ایمیل بهم گفته بودن ۳ ماه اعتبار داره حساب نمیکردم و بلیط نمیخریدم و ۴۰۰ دلار ضرر نمیکردم. ایشالا تجربه شد برای سری بعد

سلام
    تو ویزا توریستی من اعتبار خورده تا 28 اپریل 2015 .یعنی اینکه من تا اون موقع باید از امریکا خارج بشم و یا اینکه تا اونموقع میتونم وارد امریکا بشم ؟
    لطفا اگه کسی اطلاعات دقیقی در این مورد داره منو راهنمایی کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط hsni330 نمایش پست ها
    سلام
    تو ویزا توریستی من اعتبار خورده تا 28 اپریل 2015 .یعنی اینکه من تا اون موقع باید از امریکا خارج بشم و یا اینکه تا اونموقع میتونم وارد امریکا بشم ؟
    لطفا اگه کسی اطلاعات دقیقی در این مورد داره منو راهنمایی کنه.
    مهلت ورودتون هست. مدت زماني كه ميتونيد تو امريكا بمونيد رو آفيسر تو فرودگاهي كه وارد امريكا ميشيد تعيين ميكنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Radioseeker نمایش پست ها
    مهلت ورودتون هست. مدت زماني كه ميتونيد تو امريكا بمونيد رو آفيسر تو فرودگاهي كه وارد امريكا ميشيد تعيين ميكنه.
    مگه مهلت اقامت شش ماه نیست یعنی میتونه کمتر زده بشه ؟ کسی هست که کمتر خورده باشه؟

سلام دوستان گرامی

مادر من ۸ ماه قبل از دبی کارت صورتی گرفتن، اما هنوز نتونستن اقدام کنن برای بردن پاسپورت و گرفتن ویزا
    آیا العان اون برگه صورتی اعتبار داره ؟ ویزا میدن ؟
    من شنیدم برگه صورتی یک سال اعتبار داره

لطفا دوستان مطلع راهنمایی کنید
    ممنون
    ديگران را ببخش نه به اين علت كه آنها لياقت بخشش تو را دارند، به اين علت كه تو لياقت آن را داري كه آرامش داشته باشي..... امام علي (ع)

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)