صفحه 1 از 20 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 198

موضوع: اخذ پذیرش در گرایشهای مختلف شیمی

Junior Member traveler آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس شیمی محض دانشگاه گیلان

پیش فرض اخذ پذیرش در گرایشهای مختلف شیمی

سلام من لیسانس شیمی محض دارم.تصمیم دارم در مقطع فوق لیسانس تو فنلاند ادامه تحصیل بدم و مشتاقانه در انتظار اطلاعات ارزشمند شما هستم.ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی کاربردی بوعلی

پیش فرض پاسخ : معرفی دانشگاهها :: شیمی محض و کاربردی

درود بر دوستان
    من لیسانس شیمی کاربردی با معدل 13 و ایلتس 6 از بوعلی دارم و برای نانو .پلیمر .کاربردی میخوام پذیرش بگیرو .پولم هم حدوده 20 میلیون تومانه .بدونه هیچ مقاله و کاره پژوهشی.لطف کنید به من بگید کدوم کشور و دانشگاه میتونم پذیرش بگیرم.
    مرسی

ApplyAbroad Hero a2011 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kokomboo نمایش پست ها
    درود بر دوستان
    من لیسانس شیمی کاربردی با معدل 13 و ایلتس 6 از بوعلی دارم و برای نانو .پلیمر .کاربردی میخوام پذیرش بگیرو .پولم هم حدوده 20 میلیون تومانه .بدونه هیچ مقاله و کاره پژوهشی.لطف کنید به من بگید کدوم کشور و دانشگاه میتونم پذیرش بگیرم.
    مرسی

سلام
    دوست من شرایط شما برای آلمان کاملا مناسب می باشد. همچنین در بعضی از دانشگاه ها رشته ی شیمی به زبان انگلیسی ارائه میشود.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک-تبریز

با سلام
    من در حال مهاجرت به کبک هستم شیمی محض خوندم معدلم 13 هست . 4 سال سابقه کا ر در آز شیمی پتروشیمی دارم آیا امکان اپلای گرفتن بعد از رسیدن به کانادا واسه فوق دارم؟
    مرسی دوستان هم رشته ای

Junior Member

با سلام سارا هستم
    من لیسانس شیمی کاربردی از دانشگاه پیام نور هستم، معدلم 14.65 هست، لطفا راهنمایی بفرمایید برای ادامه تحصیل در رشته شیمی آلی و یا داروسازی کدوم کشور و دانشگاه مناسب است!؟ لطفا اطلاعات کامل رو در اختیار من بزارید ممنون

Junior Member

با سلام خدمت شما
    می خواستم اگر امکان دارد اطلاعات جزئی با توجه به شرایط ما بدهید.
    من و همسرم هر دو فوق لیسانس شیمی هستیم (لیسانس دانشگاه آزاد و فوق دانشگاه پیام نور)من در سطح لیسانس معدل خوبی نداشتم ولی در فوق شاگرد اول کشور در رشته شیمی معدنی شدم با معدل بالای 17 همسرم هم معدل لیسانس و فوقش بالای 16 است ما یک مقاله ISI داریم و 3 مقاله داخلی به صورت پوستر ما می خواهیم برای دکتری اقدام کنیم با توجه به اینکه شما در این زمینه تجربه دارید ممنون میشم ما را راهنمایی کتید که کی و برای کدام دانشگاه اقدام کنیم(در کانادا ) در ضمن ما داریم برای ILETS اقدام میکنیم. با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedking نمایش پست ها
    با درود

من لیسانس شیمی کاربردی دارم و تصمیم دارم تو یکی از گرایشهای محض ( آلی و معدنی ... ) یا کاربردی در مقطع فوق لیسانس ترجیحا تو اسکاندیناوی ( سوئد - نروژ - فنلاند ) ادامه تحصیل بدم و مشتاقانه در انتظار اطلاعات ارزشمند شما هستم

با تشکر

ُلام دوست منو من سابقه 2سال پذیرش از نروژ رو دارم.
    الان واسه مستر فقط فنلاند و نروژ بدون حزینه تحصیل اپلای میدن.
    اکثرا هم رشته هایی مثل متریال، شیمی محیط زیست و نانو دارن. شرایتتون رو بگید شاید بتونم کمک کنم.

Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی

پیش فرض اخذ پذیرش در گرایشهای مختلف شیمی

سلام دوستان
    من لیسانس شیمی محض دارم و در حال مهاجرت به مونترال کانادا هستم. از دوستان خواهش میکنم راهنمایی کنن که چطور میتونم از دانشگاههای کبک پذیرش بگیرم و شرایط پذیرش و رشته هایی که میتونم فوق بگیرم توضیح بدن. ممنون
    ارسال مدارک به مونترال 19.09.2011دریافت مدارک 22.09.2011 صدور فایل نامبر2.11.2011نامه انتظار مصاحبه 20.06.2012 نامه دعوت به مصاحبه 19.07.2012 تاریخ مصاحبه 09.10.2012 قبولی در مصاحبهارسال مدارک فدرال 9.12.2012 فایل نامبر فدرال 3.02.2013 و مدیکال 31.01.2014 از آنکارا ویزا 28.01.2015 آنکارا

پیش فرض پاسخ : اخذ پذیرش در گرایشهای مختلف شیمی

سلام
    من ارشد مهندسی پلیمر دارم.
    بدون مقاله isi و با معدل 15.25 لیسانس و 16.20 ارشد (امیرکبیر)، شانس پذیرش دکترا در رشته ای مرتبط رو دارم؟
    مثلا در زمینه نانو؟ و آیا اصلا خوبه که با ارشد مهندسی پلیمر برای دکترا، شیمی بخونم؟(با توجه به اینکه رزومه قوی ای ندارم و امکان پذیرش دکتری پلیمر برام کمه)
    ویرایش توسط Olympia : April 26th, 2013 در ساعت 10:21 AM دلیل: تغییر عنوان پست به عنوان تاپیک کنونی

پیش فرض پاسخ : اخذ پذیرش در گرایشهای مختلف شیمی

سلام
    معمولا بچه های شیمی روزمه های خیلی خیلی خوب دارند با کلی مقاله!
    به نظر من شانس شما برای پذیرش از مهندسی شیمی یا پلیمر خیلی بالاتر هست تا شیمی!
    موفق باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط yasmary نمایش پست ها
    سلام
    من ارشد مهندسی پلیمر دارم.
    بدون مقاله isi و با معدل 15.25 لیسانس و 16.20 ارشد (امیرکبیر)، شانس پذیرش دکترا در رشته ای مرتبط رو دارم؟
    مثلا در زمینه نانو؟ و آیا اصلا خوبه که با ارشد مهندسی پلیمر برای دکترا، شیمی بخونم؟(با توجه به اینکه رزومه قوی ای ندارم و امکان پذیرش دکتری پلیمر برام کمه)
    ویرایش توسط Olympia : April 26th, 2013 در ساعت 10:22 AM دلیل: تغییر عنوان پست به عنوان تاپیک کنونی

صفحه 1 از 20 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)