صفحه 20 از 20 نخستنخست ... 1011121314151617181920
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 198 , از مجموع 198

موضوع: اخذ پذیرش در گرایشهای مختلف شیمی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی کاربردی چمران اهواز

پیش فرض پاسخ : اخذ پذیرش در گرایشهای مختلف شیمی

سلام وقت بخیر
    بنده در حال تحصیل لیسانس شیمی کاربردی در دانشگاه چمران اهواز هستم (ترم 4) و میشه گفت اطلاعاتم درباره اقداماتی که باید در این دوران انجام بدم و نگرانشون باشم (به جز زبان) برای اخذ پذیرش (ترجیحا بعد از فوق) ندارم
    ممنون میشم یک راهنمایی مختصری نسبت به اینکه باید پیگیر چه مواردی باشم در این دوره لیسانسم (نمره؟ مقاله؟ و...؟)
    سپاس

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط alidaneshahvaz نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    بنده در حال تحصیل لیسانس شیمی کاربردی در دانشگاه چمران اهواز هستم (ترم 4) و میشه گفت اطلاعاتم درباره اقداماتی که باید در این دوران انجام بدم و نگرانشون باشم (به جز زبان) برای اخذ پذیرش (ترجیحا بعد از فوق) ندارم
    ممنون میشم یک راهنمایی مختصری نسبت به اینکه باید پیگیر چه مواردی باشم در این دوره لیسانسم (نمره؟ مقاله؟ و...؟)
    سپاس
    شما بعد از لیسانس هم میتونید پذیرش بگیرید. چرا میخواید بعد از فوق پذیرش بگیرید؟
    بیشتر روی زبان کار کنید.
    و روی کشورها فکر کنید. من بودم جاتون از اول میومدم امریکا.
    و یک چیز رو همیشه یادتون باشه:
    if it's meant to be, it'll be.
    من زندگیم بالا پایین زیاد داشته.
    نهایتا به این رسیدم که همه نگرانی های من توی همه ادوار زندگیم بیخود بوده.
    توی زندگی میلیون ها چیز در کنترل شما نیست، و یکی دو تاش هست.
    تمرکز رو بذارید روی اون یکی دو تا.
    و اینو یادتون باشه که اگه چیزی رو محکم بخواید و از ته دلتون بخواید، تمام یونیورس متحد میشه و اون رو به شما میده.

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

Junior Member

سلام به همگی.
    برای منیکه نه رزومی عالی دارم و نه پول زیاد. کدوم دانشگاه و کشور رو برای دکتری پیشنهاد میدید؟ که هم راحت پذیرش بده هم رایگان باشه.
    لیسانس شیمی محض پیام نور معدل، 14.6. ارشد شیمی معدنی فردوسی مشهد معدل 16. آیلتس 6.5. مقاله ندارم. گپ تحصیلی فقط یکسال از ارشدم میگذره. سابقه کار ندارم ولی لازم باشه جور میکنم.
    تجربه دارین راهنماییم کنین بچها. فرصت ندارم یکسال نیم دیگه آیلتسم باطل میشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IUST-AUT-QUT

I'd try Asian and south east Asian countries, China, Malaysia, etc.

Junior Member

سلام دوستان من کارشناسی شیمی محیط زیست معدل ۱۶.۴۴ و ارشد نانوشیمی ۱۶.۸۸ هردو هز دانشگاه دولتی دارم دولینگو ۱۳۰ و جی ار ای ۳۳۱ یه مقاله که همکاری داشتم با بچه های دکتری دانشگاهمون و تا چندماه دیگه سابمیت میشه و در دوره های نانو زیادی شرکت کردم و گواهی دارم به نظرتون شانس فاند برای دانشگاه های اروپا و کانادا دارم؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

برای انگلستان با داشتن پروپوزال قوی و ارتباط با اساتید مناسب و مرتبط از دید من احتمال موفقیت کم نیست.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Samirsa نمایش پست ها
    سلام دوستان من کارشناسی شیمی محیط زیست معدل ۱۶.۴۴ و ارشد نانوشیمی ۱۶.۸۸ هردو هز دانشگاه دولتی دارم دولینگو ۱۳۰ و جی ار ای ۳۳۱ یه مقاله که همکاری داشتم با بچه های دکتری دانشگاهمون و تا چندماه دیگه سابمیت میشه و در دوره های نانو زیادی شرکت کردم و گواهی دارم به نظرتون شانس فاند برای دانشگاه های اروپا و کانادا دارم؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Monikhh74 نمایش پست ها
    سلام به همگی.
    برای منیکه نه رزومی عالی دارم و نه پول زیاد. کدوم دانشگاه و کشور رو برای دکتری پیشنهاد میدید؟ که هم راحت پذیرش بده هم رایگان باشه.
    لیسانس شیمی محض پیام نور معدل، 14.6. ارشد شیمی معدنی فردوسی مشهد معدل 16. آیلتس 6.5. مقاله ندارم. گپ تحصیلی فقط یکسال از ارشدم میگذره. سابقه کار ندارم ولی لازم باشه جور میکنم.
    تجربه دارین راهنماییم کنین بچها. فرصت ندارم یکسال نیم دیگه آیلتسم باطل میشه.
    خوبی اروپا البته اسکاندیناوی و کلا غرب و شمال اینه که پول بیشتر میدن. میتونید سیو کنید. ولی این کشورها مشکلات خودشون رو دارن.
    به نظرم شما از امریکا میتونید پذیرش بگیرید. خیلی با رزومه های واقعا درب و داغون اومدن کانادا و امریکا. بچه های اینترنشنال معمولا رزومه های خیلی بهتری نسبت به لوکال ها دارن.
    اگه کمک میخواین یا پست بذارید یا مسج بدید.
    امریکا سرزمین عجایب هستید. تو این کشور هرچی که بخواید میتونید بشید. و چون ادمها ازاد هستن، تفاوت ها، علایق، و انتظاراتشون ززیاده. با این تعداد دانشگاهی که تو این کشور هست به نظرم میتونید پذیرش بگیرید، مخصوصا تو شیمی، که امریکاییا ازش وحشت دارن.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Samirsa نمایش پست ها
    من از اروپا و کانادا چند ساله خبر ندارم چون میدونم به خاطر شرایط امریکا همه اونجا هجوم بردن. به نظرم شما برای امریکا شانس دارید. امریکا خیلی بزرگه. همه توش شانس دارن. مخصوصا برای دانشگاه و مخصوصا شیمی. علوم انسانی به محاصره امریکاییا دراومده. متاسفانه مثل هر کشور غربی، این کشور از اول به زن یاد میده که تو باید بری علوم انسانی و هنر و پزشکی و اینها بخونی و تو عقلت نمیکشه که ساینس یا ریاضی بخونی. که غلط هست. ولی این یه نقطه قوت برای مهاجر هست چون نصف جامعه با شما رقابت نمیکنن. ضمن اینکه کلا جامعه امریکایی دوست نداره خودش رو با مفاهیم عمیق شیمی و فیزیک درگیر کنه. مخصوصا شیمی. حتی تو شیمی هم میرن فقط شیمی الی میخونن چون ساده تره.
    تو امریکا همه میدونن ای ایکوالز م سی اسکوعرد. ولی کسی نمیدونه معنیش چیه.
    ولی همه میتونن کاردشیان ها رو نام ببرن. مهاجر هم به مرور تو این دام اسیر میشه و برای همینه که ایرانیا بعد از سالها تو یک دد عند جاب گیر کردن یا اینکه در حد ویراژ دادن تو خیابون های لس انجلس، بوق زدن و اهنگهای ایرانی جدید که من نمیدونم حتی چی میگن و مثلا ساسی چیست و چه شخصیست، یا موخته؟؟ یا بی زد؟ ضدبازی؟ یا کلی ادم دیگه که از سی سال قبل اومدن خوندن و شنیدن صداشون وحشت رو به اندام هات میندازه گوش میدن (به نظرم خواننده های لس انجلسی به حد کافی فاجعه بودن، چرا فجایع جدید بهشون اضافه شده، جای سواله. یعنی فکر کردن این همه فاجعه کم بوده؟). اعتماد به نفستون رو ببرید بالا و قدم ها رو شروع کنید به برداشتن. things will come together.
    حرفهای من از سر تجربه میاد و چون دنیا رو زیاد دیدم کاملا درک میکنم چرا این سوال رو میپرسید و چطوری بهتره قدم بردارید. اگه سوالی داشتید بپرسید. من هم شیمی خوندم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)