صفحه 10 از 20 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 198

موضوع: اخذ پذیرش در گرایشهای مختلف شیمی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اخذ پذیرش در گرایشهای مختلف شیمی

سلام به همه ی دوستان عزیز من دانشجوی رشته ی شیمی کاربردی هستم دانشگاه ازاد تهران مرکز درس میخونم میخواستم اگی یه نمره زبان خیلی خوب داشته باشم میتونم از المان پذیرش بگیرم یا اصلا به طور کل از اروپا ؟
    اگه بخوام بقیه واحدامو تبدیل کنم تو یه دانشگاه دیگه اینکار شدنیه یا نه اگه شدنیه این کار به صرفه است یا نه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک

پیش فرض تغییر رشته از فیزیک به شیمی

سلام
    من کارشناسی فیزیک دارم و میخواستم برای دپارتمان شیمی آمریکا اپلای کنم. زیرا علایق من در زمینه نانو هست و اکثرا دانشکده های شیمی این شاخه رو دارند. میخواستم بدونم با توجه به اینکه دارم تغییر دپارتمان میدم شانس پذیرش دارم؟

Junior Member

دوستان من شنیدم که خیلی از دانشگاه های المان شهریه نمیگیرن یعنی مجانیه میخواستم ببینم کسی که شیمی میخونه میتونه شهریه نده ؟ یعنی دانشگاهی هست که اونجا شیمی بخونی و شهریه ندی؟

Junior Member

ببخشید سوالی داشتم در مورد شیمی کاربردی یا محض.
    من امسال کنکور دادم و رتبه ام به شیمی کاربردی تهران ومحض تهران میرسد.
    من در سایت سنجش اول شیمی کاربردی را انتخاب کردم بعد محض.
    هدفم هم این است که برای رشته ی بیوشیمی اپلای کنم.
    می خواستم از شما بپرسم که آیا با انتخاب کردن شیمی کاربردی شانس کمتری برای اپلای در رشته ی بیوشیمی خواهم داشت؟
    اصلا برای خارجی ها فرق میکند که با مدرک لیسانس کاربردی یا محض اپلای کنیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjad76 نمایش پست ها
    ببخشید سوالی داشتم در مورد شیمی کاربردی یا محض.
    من امسال کنکور دادم و رتبه ام به شیمی کاربردی تهران ومحض تهران میرسد.
    من در سایت سنجش اول شیمی کاربردی را انتخاب کردم بعد محض.
    هدفم هم این است که برای رشته ی بیوشیمی اپلای کنم.
    می خواستم از شما بپرسم که آیا با انتخاب کردن شیمی کاربردی شانس کمتری برای اپلای در رشته ی بیوشیمی خواهم داشت؟
    اصلا برای خارجی ها فرق میکند که با مدرک لیسانس کاربردی یا محض اپلای کنیم؟
    سلام دوست عزیز
    بسیار هم عالی اصولا محض و کاربردی چند تا واحد با هم فرق دارن مثلا ما که محض بودیم کوانتوم گذروندیم اما بچه های کاربردی نه. کاربردی ها همونطور که از اسمشون بر میاد بیشتر واحدهای کاربردی دارن مثل اصول تصفیه برای شما که میخوای ادامه تحصیل بدی چه بسا محض بهتر باشه و راحتترم میتونی وارد شی. اما تو دانشکده های ایران معمولا اساتید دو رشته یکی اند. اما جهت ادامه تحصیل نظر منه که محض رو بخونی البته میتونی با دوستان و اساتید دانشکده مشورت کنی برای اونور خیلی خوبه که از الان به فکری منتهی اگه میخوای واسه ارشد بری که هیچی اما اگه واسه دکتری میری در انتخاب استاد راهنمای اینجا دقت کن
    موید باشید

Junior Member

سلام دوستان.. من لیسانس شیمی کاربردی با معدل 15 از دانشگاه دولتی و ارشد شیمی کاربردی با معدل 18.28 از دانشگاه دولتی دارم- یک مقاله isi و یک داخلی به زبان انگلیسی دارم - نمره زبان آیلتس 6 - سابقه کار مراتبط با بیمه هم دارم- کلا برا مهاجرت یا ادامه تحصیل چیکار کنم؟ ممنون از پاسخ شما

نقل قول نوشته اصلی توسط taktaz4480 نمایش پست ها
    سلام دوستان.. من لیسانس شیمی کاربردی با معدل 15 از دانشگاه دولتی و ارشد شیمی کاربردی با معدل 18.28 از دانشگاه دولتی دارم- یک مقاله isi و یک داخلی به زبان انگلیسی دارم - نمره زبان آیلتس 6 - سابقه کار مراتبط با بیمه هم دارم- کلا برا مهاجرت یا ادامه تحصیل چیکار کنم؟ ممنون از پاسخ شما
    بسیار هم عالیست
    برای ادامه تحصیل چندتا مورد وجود داره که باید در نظر گرفت که استاد در زمینه کازی خودتون پیدادر دانشگاههای کانادا البته نمره زبان مینیمم برای اکثر دانشگاهها 6.5 اکادمیک میباشد (تا جایی که من سرچ کردم اکثرا اورال 6.5 که هیچ کدوم از اسکیل ها نباید کمتر از 6 و بعضی جاها 5.5 باشه). فقط اگه زبانو اکی کنید میتونید پذیرش بگیرید
    در مورد مهاجرت در پیج های مربوط به مهاجرت به کانادا با کمک دوستان ماهر ششانستون رو بسنجید
    موید باشید

Junior Member

Thumbs up پاسخ : اخذ پذیرش در گرایشهای مختلف شیمی

نقل قول نوشته اصلی توسط agol نمایش پست ها
    بسیار هم عالیست
    برای ادامه تحصیل چندتا مورد وجود داره که باید در نظر گرفت که استاد در زمینه کازی خودتون پیدادر دانشگاههای کانادا البته نمره زبان مینیمم برای اکثر دانشگاهها 6.5 اکادمیک میباشد (تا جایی که من سرچ کردم اکثرا اورال 6.5 که هیچ کدوم از اسکیل ها نباید کمتر از 6 و بعضی جاها 5.5 باشه). فقط اگه زبانو اکی کنید میتونید پذیرش بگیرید
    در مورد مهاجرت در پیج های مربوط به مهاجرت به کانادا با کمک دوستان ماهر ششانستون رو بسنجید
    موید باشید
    پس میگید رو زبان بیشتر کارکنم .از اینکه پاسخ دادید بسیار ممنونم .

Junior Member

با سلام
    با تشکر بسیار از پاسخ شما.
    سوال دیگر هم داشتم...
    آیا آن 12 واحدی که بچه های محض و کاربردی تفاوت دارند ما می تونیم تو شیمی کاربردی بخونیم یا نه؟به صورت اختیاری
    مثلا همون شیمی کوانتوم که شما گفتید.
    یا مثلا کلا از کاربردی تغییر رشته بدیم به محض.؟
    یا مثلا دو رشته ای کنیم با محض؟
    آیا این کار ها امکان پذیره؟
    چون ظاهرا چیزی به نام شیمی کاربردی در کشور های دیگر وجود ندارد و فقط در ایران وجود دارد.برای همین فکر کنم اپلای با مدرک شیمی کاربردی کمی مشکل ایجاد کنه.
    متاسفانه انتخاب رشته ماه پیش انجام شد ومن کاربردی را قبل محض انتخاب کردم و 99 درصد هم کاربردی قبولم.

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjad76 نمایش پست ها
    با سلام
    با تشکر بسیار از پاسخ شما.
    سوال دیگر هم داشتم...
    آیا آن 12 واحدی که بچه های محض و کاربردی تفاوت دارند ما می تونیم تو شیمی کاربردی بخونیم یا نه؟به صورت اختیاری
    مثلا همون شیمی کوانتوم که شما گفتید.
    یا مثلا کلا از کاربردی تغییر رشته بدیم به محض.؟
    یا مثلا دو رشته ای کنیم با محض؟
    آیا این کار ها امکان پذیره؟
    چون ظاهرا چیزی به نام شیمی کاربردی در کشور های دیگر وجود ندارد و فقط در ایران وجود دارد.برای همین فکر کنم اپلای با مدرک شیمی کاربردی کمی مشکل ایجاد کنه.
    متاسفانه انتخاب رشته ماه پیش انجام شد ومن کاربردی را قبل محض انتخاب کردم و 99 درصد هم کاربردی قبولم.
    تغییر به اون معنا که شما فکر می کنید اینطوری که تو دانشکده رشتتون رو عوض کنید بعید می دونم اما باید پس از نتایج و قبولی منتظر کارنامه سبز باشید تا ببینید چه جاهایی قبول شدید و بعد تغییر رشته بدید الان که دارم مینوییسم نتایج اومده امیدوارم رشته شهر دلخواهتون قبول شید
    فکر کنم حداقل مورد کوانتوم رو بتونید پاس کنید اما بنظر من از اول اگه میخواید محض بخونید سعی کنید محض قبول شید.
    موید باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)