صفحه 11 از 20 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 198

موضوع: اخذ پذیرش در گرایشهای مختلف شیمی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اخذ پذیرش در گرایشهای مختلف شیمی

سلام
    با تشکر
    اصلا بی خیال کاربردی یا محض تهران!!!!!
    نتایج اومد شریف قبول شدم!!!!
    خودم هم باورم نمیشه!!!

Junior Member

سلام دوستان من لیسانس مهندسی شیمی گرایش صنایع غذایی از دانشگاه ازاد با معدل 14 دارم ایا برای پذیرش کارشناسی شانسی دارم؟؟؟ یه مقاله خارجی هم دارم
    ایلتس هم دارم میخونم و فک کنم میتونم ایلتس 6 بگیرم

Junior Member

با سلام. من فوق لیسانس شیمی تجزیه از دانشگاه دولتی (دامغان) دارم با دو مقاله ISI و 7 سال سابقه کار. قصد ادامه تحصیل در مقطع دکتری رو دارم. در حال مطالعه برای گرفتن مدرک IELTS هستم.کدوم کشور با حداقل سرمایه برای من مناسبه؟

Junior Member

سلام
    ممنون بخاطر مطالب خوبتون
    بچها من تا حالا اصلا تو فاز خارج و اینا نبودم بخاطر همین هیچ اطلاعاتی در این مورد ندارم، ولی اخیرا بخاطر اتفاقایی که برام افتاده نظرم عوض شده... ( حتی تصمیمی برای ادامه تحصیل هم نداشتم)
    می خواستم ببینم من با این رزومه چقدر برای دکترا در دانشگاه های خوب اروپا و آمریکای شمالی شانس دارم و اینکه احتمال فاند گرفتنم چقدره؟

۲۵ ساله
    معدل کارشناسی شیمی محض ۱۴
    معدل ارشد شیمی معدنی ۱۷
    یک مقاله ISI با ایمپکت ۴.۲ به همراه دو استاد پروفسور از ایران و فرانسه (نویسنده اصلی منم و فرانسویه آدم خیلی شناخته شده ایه از دانشگاه پاسکال فرانسه )
    مدرک زبان ندارم ولی تسلط کامل به انگلیسی دارم و می تونم با نمرات خیلی عالی مدرک بگیرم

با تشکر
    ویرایش توسط Raghi : November 9th, 2015 در ساعت 06:29 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط Raghi نمایش پست ها
    سلام
    ممنون بخاطر مطالب خوبتون
    بچها من تا حالا اصلا تو فاز خارج و اینا نبودم بخاطر همین هیچ اطلاعاتی در این مورد ندارم، ولی اخیرا بخاطر اتفاقایی که برام افتاده نظرم عوض شده... ( حتی تصمیمی برای ادامه تحصیل هم نداشتم)
    می خواستم ببینم من با این رزومه چقدر برای دکترا در دانشگاه های خوب اروپا و آمریکای شمالی شانس دارم و اینکه احتمال فاند گرفتنم چقدره؟

۲۵ ساله
    معدل کارشناسی شیمی محض ۱۴
    معدل ارشد شیمی معدنی ۱۷
    یک مقاله ISI با ایمپکت ۴.۲ به همراه دو استاد پروفسور از ایران و فرانسه (نویسنده اصلی منم و فرانسویه آدم خیلی شناخته شده ایه از دانشگاه پاسکال فرانسه )
    مدرک زبان ندارم ولی تسلط کامل به انگلیسی دارم و می تونم با نمرات خیلی عالی مدرک بگیرم

با تشکر
    سلام رزومتون خوبه منتهی فقط نمره زبان میخواین و اگه قصد رفتن به امریکا و دانشگاههای تاپشو دارید GRE هم باید بدید
    بعد از اینها مهمترین کارتون باید پیدا کردن استاد با فیلد کاری مناسب رزومتون و ارسال ایمیل بهشون باشه
    موید باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط monir1359 نمایش پست ها
    با سلام. من فوق لیسانس شیمی تجزیه از دانشگاه دولتی (دامغان) دارم با دو مقاله ISI و 7 سال سابقه کار. قصد ادامه تحصیل در مقطع دکتری رو دارم. در حال مطالعه برای گرفتن مدرک IELTS هستم.کدوم کشور با حداقل سرمایه برای من مناسبه؟
    اگه منظورتون رزومتون و شانستون هست باید بقیه موارد مثل معدل رو هم بزارید تا دقیق تر نظر داد مثلا خود نمره ایلتس 6.5 تا 7 ممکنه شانستونو تغییر بده
    موید باشید

بنام خدا.
    سلام.
    دانشجوی کارشناسی شیمی کاربردی دانشگاه بو علی
    شاگرد اول با معدل 17/43
    3 مقاله ISI
    مولف یک کتاب مربوط به رشته
    توصیه نامه از 10 استاد تمامکه سه تا از اونها جز 1% دانشمند برتر جهان هستند
    تافل 90
    میخواستم بدونم با این رزومه برای ارشد با فاند کامل از بهترین دانشگاه امریکایی که میتونم پذیرش بگیرم رنکینگش حدود چنده؟

سلام
    فارغ التحصیل شیمی الی از امیر کبیر با معدل19.52 شاگرد اول و لیسانس شیمی کاربردی دانشگاه کاشان با معدل 16.80 شاگرد سوم. ورودی بدون ازمون از طریق استعداد درخشان امیرکبیر هستم.دوساله فارغ التحصیل شدم.دو مقاله داخلی یکی پوستر ویکی سخنرانی دارم ولی مقاله ISI ندارم. قصد اپلای نداشتم ولی الان تصمیم گرفتم ادامه تحصیل بدم.کارهای پژوهشی زیادی در ارشد انجام دادم ولی مقاله ننوشتم. تازه زبان شروع کردم که فکر کنم چند ماهی طول بکشه با توجه به این وقفه و نداشتن مقاله شانسی برای اپلای دارم؟ خواهش میکنم جواب بدین
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان. من دانشجوی سال دوم دکترای شیمی آلی از دانشگاه دولتی هستم. لیسانس و فوق لیسانسم رو هم در دانشگاههای دولتی در تهران با معدل بترتیب 14 و 16.6 گذروندم و در حال حاضر در یک شرکت معتبر و مرتبط با شیمی مشغول به کارم. یک پروژه پژوهشی دارویی، یک مقاله ISI و یک مقاله داخلی و پوستر و گواهینامه شرکت در کنفرانسها و کارگاههای متعدد داخلی هم دارم. مدرک رسمی زبان ندارم اما زبانم خوبه و میتونم حداقل 6 رو کسب کنم. متاسفانه از شرایط و جزییات پذیرش اطلاعات کافی ندارم. دلم میخواد بعنوان visiting student و برای چند ماه برای فرصت مطالعاتی در یکی از دانشگاههای خارج ترجیحا کانادا پذیرش بگیرم. اما برخی توصیه میکنند که برای postdoc یا استارت ph.d از نو اقدام کنم بهتره. اما ترجیح خودم فرصت مطالعاتیه. دوستان عزیز ممکنه راهنمایی کنید با توجه به شرایطی که ذکر کردم؟! بینهایت ممنون از توجهتون.

Junior Member

سلام
    من لیسانس شیمی کاربردی دارم از دانشگاه ازاد با معدل 15/06
    میخواستم ببینم کدوم کشور رو برای ادامه تحصیل پیشنهاد میکنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)