صفحه 13 از 20 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 198

موضوع: اخذ پذیرش در گرایشهای مختلف شیمی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اخذ پذیرش در گرایشهای مختلف شیمی

سلام دوستان
    من ارشد رشته کشاورزی خونم و الان می خوام برم فیتوشیمی، اخیرا تافل رو شدم 88 و از دو سال گذشته تا الان کارهای زیادی برای پر کردن رزومه ام در زمینه شیمی انجام دادم از جمله همکاری تحقیقاتی با بزرگترین شرکت آبجوسازی جهان و چاپ دو تا مقاله ISI و شرکت در سمپوزیم بین المللی سیاتل امریکا در زمینه ای که می خوام دکترا بخونم، در ضمن ارشد رو دانشگاه گیلان خوندم و معدلم 16.5شد. به نظرتون من شانسی برای گرفتن پذیرش در اروپا دارم؟

Junior Member

سلام دوستان
    من ارشد رشته کشاورزی خونم و الان می خوام برم فیتوشیمی، اخیرا تافل رو شدم 88 و از دو سال گذشته تا الان کارهای زیادی برای پر کردن رزومه ام در زمینه شیمی انجام دادم از جمله همکاری تحقیقاتی با بزرگترین شرکت آبجوسازی جهان و چاپ دو تا مقاله ISI و شرکت در سمپوزیم بین المللی سیاتل امریکا در زمینه ای که می خوام دکترا بخونم، در ضمن ارشد رو دانشگاه گیلان خوندم و معدلم 16.5شد. به نظرتون من شانسی برای گرفتن پذیرش در اروپا دارم؟

Junior Member

سلام دوستان

من می خواستم بدونم برای پذیرش گرفتن تو رشته شیمی، کدوم گرایش ها و چه موضوعاتی بیشتر روی بورس هستند و موقعیت های به نسبت بیشتری دارند؟ تو آمریکا و کانادا.

مرسی.
    فرم DS (دارای لینک های تاپیک آشنایی با I-20 و صفر تا صد وقت گرفتن)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aligerdoo نمایش پست ها
    سلام دوستان

من می خواستم بدونم برای پذیرش گرفتن تو رشته شیمی، کدوم گرایش ها و چه موضوعاتی بیشتر روی بورس هستند و موقعیت های به نسبت بیشتری دارند؟ تو آمریکا و کانادا.

مرسی.
    سلام
    از نظر من گرایش بیوشیمی در حال حاضر وضعیت خیلی مناسبی داره و همچنین فاند آن به نسبت بقیه گرایش ها بیشتره. بقیه گرایش ها هم به جز تجزیه که زیاد تو بورس نیست تقریبا یکسانند. کلن این را هم باید در نظر داشت که فضای بین رشته ای در حال حاضر بیشترین پتانسیل را نسبت به یک گرایش خاص دارد. البته این ها همه نظر هستند و هیچ قانون کلی هم براش وجود ندارد.

Junior Member

سلام دوستان من ارشد شیمی تجزیه خوندم.امکان پذیرش در چه زمینه هایی رو دارم؟ خودم به زمینه های medicine, biomedical یا bioscience و biotechnologyو هر چیزی که مربوط به دارو و درمان بیماریها و ژنتیک باشه علاقه زیادی دارم.حالا برای کدوم زمینه ها میتونم اپلای کنم؟ و کدوم کشور برای من از نظر تحصیلی و کاری بهتر هست؟
    با کارشناسی شیمی کاربردی با معدل 17/10 و ارشد شیمی تجزیه با معدل 16/52 و دو تا مقاله ISI و 3 سال سابقه کار مرتبط بعنوان مدیرکنترل کیفیت.

Junior Member

سلام
    آقا یه موضوعی خیلی ذهن منو مشغول کرده
    اونم اینکه
    من الان دارم یه مقاله چاپ می کنم که سه سال تمام روش کار کردم، فکر می کنم حداقل تو مجلاتی با ایمپکت پنج چاپ شه، ولی می تونم اونو به سه تا مقاله تقسیم کنم اما توی مجلاتی با ایمپکت پایین تر چاپ کنم

حالا کدوم بهتره واسه من که می خوام برای دکترای کشورای اسکاندیناوی اقدام کنم

در واقع سوال من اینه :

ایمپکت مهم تر است یا تعداد مقالات؟

نقل قول نوشته اصلی توسط azaaar نمایش پست ها
    سلام دوستان من ارشد شیمی تجزیه خوندم.امکان پذیرش در چه زمینه هایی رو دارم؟ خودم به زمینه های medicine, biomedical یا bioscience و biotechnologyو هر چیزی که مربوط به دارو و درمان بیماریها و ژنتیک باشه علاقه زیادی دارم.حالا برای کدوم زمینه ها میتونم اپلای کنم؟ و کدوم کشور برای من از نظر تحصیلی و کاری بهتر هست؟
    با کارشناسی شیمی کاربردی با معدل 17/10 و ارشد شیمی تجزیه با معدل 16/52 و دو تا مقاله ISI و 3 سال سابقه کار مرتبط بعنوان مدیرکنترل کیفیت.
    سلام دوست عزیز
    بنظر من نه تنها شما بلکه همه دوستان شانسشون برای گرفتن پذیرش در زمینه کاری که کار کردید بیشتر هست به همین خاطر میتونید به دنبال اساتید با زمینه کاری مشترک باشید اما این به اون معنا نیست که حتما کاری که تا بحال انجام دادید دقیقا همون زمینه باشه اما مشابهت زمینه کاری بسیار کمک کننده هست.
    البته توضیح بیشتر از رزومه شما میتواند برای کمک گرفتن نظر دقیق دوستان کمک کننده باشد.
    موید باشید.
    "به دلیل مشغله‎ زیاد، متاسفانه در حالا حاضر قادر به پاسخگویی به پیام‎های خصوصی نمی‎باشم"

نقل قول نوشته اصلی توسط Raghi نمایش پست ها
    سلام
    آقا یه موضوعی خیلی ذهن منو مشغول کرده
    اونم اینکه
    من الان دارم یه مقاله چاپ می کنم که سه سال تمام روش کار کردم، فکر می کنم حداقل تو مجلاتی با ایمپکت پنج چاپ شه، ولی می تونم اونو به سه تا مقاله تقسیم کنم اما توی مجلاتی با ایمپکت پایین تر چاپ کنم

حالا کدوم بهتره واسه من که می خوام برای دکترای کشورای اسکاندیناوی اقدام کنم

در واقع سوال من اینه :

ایمپکت مهم تر است یا تعداد مقالات؟
    سلام دوست عزیز
    این بسته به شرائط شما دارد. اما کلا با چاپ کردن یک مقاله با Impact factor بالا شما در قضیه گرفتن پذیرش چیزی رو از دست نمی دهید (در مقابل چند مقاله به ایمپکت پایین) مثلا اگر میخواهید دانشگاه خاصی با رنک بالا پذیرش بگیرید این مقاله بسیار میتواند کمک حال باشد. و برای رنک های پایین هم بنظر بنده تعداد مقاله بالا با Impact factor کم خیلی تفاوتی با حالت دیگر ایجاد نمکند.
    اما نکته کلی که لازم بذکر هست این هست که گرفتن پذیرش از دانشگاه های رنک بالا نیازمند مواردی دیگر همچون نمره زبان، معدل و در صورت لزوم GRE میباشد.
    بنابراین این بسته به شرائط شما دارد که شما چه نتیجه ایی از کارتان می خواهید.
    "به دلیل مشغله‎ زیاد، متاسفانه در حالا حاضر قادر به پاسخگویی به پیام‎های خصوصی نمی‎باشم"

Junior Member

سلام...من شیمی محض دانشگاه تهران میخونم...ترم چهارم تا الان معدلم بالای17 هستش و دوتا مقاله هم توی Computational and Theoretical Chemistry دارم... سوال اولم اینه که دکترا مستقیم اپلای کنم یا نه؟ و سوال دومم اینه که کدوم دانشگاهها؟

بدون gre subject , با gre general هم میشه admission و fund گرفت. البته تو کانادا.

نقل قول نوشته اصلی توسط lakistanl نمایش پست ها
    دوستان از مهندسی شیمی با دادن gre subject chemistry میشه واسه شیمی اروپا فاند گرفت؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)