صفحه 3 از 20 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 198

موضوع: اخذ پذیرش در گرایشهای مختلف شیمی

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

پیش فرض پاسخ : اخذ پذیرش در گرایشهای مختلف شیمی

نقل قول نوشته اصلی توسط fanlandi نمایش پست ها
    سلام من فوق لیسانس شیمی معدنی دارم و میخوام ترجیحا واسه دکترا و اگه نشد دوباره ارشد اقدام کنم. ممنون میشم اگه کسی نظری داره کمکم کنه.
    تحصيل دوباره و مجدد در همان مقطعي كه بوديد سفارت بعضي كشورها را نسبت به شما حساس ميكند و ويزايتان دچار مشكل ميشود..
    شما از رزومت چيزي نگفتي، امااگه مقاله و كار تحقيقاتي و نمره خوب نداري ميتوني براي دكترا ، پذيرش پولي بگيري...
    از فنلاند و روسيه بگير تا بريتانيا و ايرلند، شانس تحصيل خواهي داشت.
    کربلایم آرزوست...

Junior Member

با سلام و خسته نباشید
    یه سوالی ازتون داشتم که امیدوارم بدون جواب نذارینم!
    من لیسانس شیمی کاربردی با معدل 15.34 از دانشگاه سراسری دارم.میخواستم واسه مستر اقدام به اپلای کنم اما با تحقیقاتی که انجام دادم دیدم که بهتره مسترمو توی یکی از دانشگاه های خوب ایران بگیرم و بعد واسه دکتری اقدام کنم.راستی IELTS 6 هم دارم.حالا بنظر شما این کاره خوبیه؟و اینکه چقد شانس گرفتن پذیرش از دانشگا ههایی مثل NTNU .OSLO رو میتونم داشته باشم؟
    با کمال تشکر.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط FLONY نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید
    یه سوالی ازتون داشتم که امیدوارم بدون جواب نذارینم!
    من لیسانس شیمی کاربردی با معدل 15.34 از دانشگاه سراسری دارم.میخواستم واسه مستر اقدام به اپلای کنم اما با تحقیقاتی که انجام دادم دیدم که بهتره مسترمو توی یکی از دانشگاه های خوب ایران بگیرم و بعد واسه دکتری اقدام کنم.راستی IELTS 6 هم دارم.حالا بنظر شما این کاره خوبیه؟و اینکه چقد شانس گرفتن پذیرش از دانشگا ههایی مثل NTNU .OSLO رو میتونم داشته باشم؟
    با کمال تشکر.
    والا ايتكه بخوايد اينجا مستر بگيريد يا خارج كاملا يك مسئله شخصيه...بستگي داره ميتونيد هزينه هاي خارج از ايران رو براي مستر بديد يا نه اگه داريد به نظرم مستر رو هم خارج از ايران بگذرونيد.
    براي نروژ هم با آيلتس 6.5 شانس پذيرش خواهيد داشت.
    کربلایم آرزوست...

Junior Member

با تشکر از راهنماییتون میشه بگید کدوم کشورها تو اروپا برای شیمی مناسب تره؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط meysams نمایش پست ها
    با تشکر از راهنماییتون میشه بگید کدوم کشورها تو اروپا برای شیمی مناسب تره؟
    چه گرايشي؟
    بطور كلي همه كشورهاي اروپايي توي علوم پايه قوي هستن....
    من به شخصه دانشگاه هاي آلمان، اتريش، ايتاليا، فرانسه، سوئد، بريتانيا، ايرلند، دانمارك، نروژ، اسلووني، لهستان، سوئيس و بلژيك رو پيشنهاد ميكنم.
    کربلایم آرزوست...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی آلی از خواجه نصیر

سلام دوستان. من لیسانس آزاد خوندم معدلم حدود 15 بود. ارشد خواجه نصیر با معدل 17.5 و یه مقاله isi. اما الان نمیدونم واسه کجا اقدام کنم. آذر تافل دارم ولی اکثر دانشگاههای امریکا gre میخواند و از یه طرف 29 سالمه. یکی به من راهنمایی بده لطفا. آیا سن برای phd مهمه؟ آیا واسه ددلاین امسال میرسم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinrooh نمایش پست ها
    سلام دوستان. من لیسانس آزاد خوندم معدلم حدود 15 بود. ارشد خواجه نصیر با معدل 17.5 و یه مقاله isi. اما الان نمیدونم واسه کجا اقدام کنم. آذر تافل دارم ولی اکثر دانشگاههای امریکا gre میخواند و از یه طرف 29 سالمه. یکی به من راهنمایی بده لطفا. آیا سن برای phd مهمه؟ آیا واسه ددلاین امسال میرسم؟
    شرایطت اولیت برای پذیریش آمریکا و کانادا خوبه! البته نمره تافلت خیلی تعیین کننده خواهد بود! gre اگه می خوای ثبت نام کنی بکن تا اونجایی که می دونم زمانش گذشته و الان برای ثبت نام باید با هزینه اضافی ثبت نام کنی! زمان تافلت برای آمریکا تقریبا دیره و دقیقه 90 هستی، اگه می تونی یکم زودتر بنداز! سن هم بصورت رسمی مهم نیست البته ممکن روی نظر شخصی طرف تاثیر بذاره ولی رسما مهم نیست! ددلاین امسال رو خیلی باید سریع کار کنی تا بتونی برسی مخصوصا اینکه تاریخ تافلت دیره ! معمولا خیلی دیر بخوان تافل بدن تا آخر آبان میدن

سلام دوستان عزیزم حداکثر زمانی که باید نمره تافل و جی ار ای رو اماده کنیم تا بتونیم برای پاییز 2014 از دانشگاههای امریکا برای شیمی پذیرش بگیریم چه زمانی هست؟ لطفا راهنمایی کنید . ممنون

کسی میدونه اگر شخصی مستر رو تو یه دانشگاه معتبر اروپایی به زبان انگلیسی خونده باشه باز هم نیاز به مدرک تافل برای آمریکا یا کانادا داره ؟
    هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر می رسد . توماس کارلایل

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ziba2121 نمایش پست ها
    چرا اینجا کسی به من جواب نمیده اخه.
    سلام دوست عزیز
    هر دانشگاهی ددلاین مخصوص خودشو داره اما در کل معمولا از فوریه تا آپریل متغییره. برای اطلاع از این موضوع دانشگاه مورد نظرتون رو انتخاب کنید و از سایت اون دانشگاه ددلاین رو نگاه کنید.
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)