صفحه 4 از 20 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 198

موضوع: اخذ پذیرش در گرایشهای مختلف شیمی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اخذ پذیرش در گرایشهای مختلف شیمی

سلام دوستان
    من کارشناسی ارشد شیمی آلی از دانشگاه تهران با معدل 17.86 و کارشناسی شیمی محض از دانشگاه گیلان با معدل 14 دارم.
    یک مقاله ISI هم دارم
    نمره آیلتس 6.5
    کسی می دونه چقدر شانس پذیرش برای دانشگاههای استرالیا دارم؟ و اینکه معدل لیسانس چقدر تو گرفتن اسکالرشیپ تاثیر داره؟
    ویرایش توسط shamsaei : November 10th, 2013 در ساعت 05:36 PM

شانس خیلی خوبی ندارید چون تعداد مقاله هاتون کمه اگر بتونید دو تا دیگه به عنوان مولف اول جور کنید شانستون بالا میره و میشه گفت میتونید حتماً بگیرید نمره آیلتستون کافیه فقط برای استرالیا و مقطع دکترا نباید هیچ اسکیلی زیر 6 باشه معدل هم موثر هست ولی چون در استرالیا دکترا بر بیس تحقیق هست اگر بتونید رزومه تحقیقاتیتون رو بهتر کنید شانستون بالاتر میره البته شما اقدام بکنید به هر شکل شانستون خیلی بد هم نیست.......

سلام ، من دانشجوي كارشناسي شيمي كاربردي دانشگاه تهران هستم ،ترم سومم ، ميخواستم بدونم ،براي اپلاي دكتري مستقيم شيمي دارويي يا بيوشيمي براي دانشگاههاي امريكا چه شرايط و مداركي بايد داشته باشم ؟ ميشه رنك دانشگاهايي رو كه ممكنه رو تقريباً بگيد بهم ؟براي دكتري مستقيم بايد مقاله داشته باشي حتماً ؟ چون كارشناسيم خيلي سخته برام ،،معدل بالاي ١٧خوبه يا بايد بيشتر باشه ؟ نظرتون راجع به پنج ساله كردن ليستنس براي بهتر شدن معدل چيه ؟(ببخشيد خيلي سوال پرسيدم واقعاً ممنون ميشم كمكم كنيد، با تشكر فراوان )

Junior Member

سلام ممنون میشم از دوستان اگه کسی بتونه راهنمایی کنه
    من 30سالمه و به علت اینکه انصراف از تحصیل دادم از دوره کارشناسی شیمی کاربردی ,کاردانی گرفتم البته تو مدرکم هیچ چیزی بابت قضیه انصراف نوشته نشده .مدرک کاردانیمو سال 86 و از دانشگاه آزاد گرفتم با معدل 11.50
    الان میخوام برای لیسانس شیمی اتریش دانشگاه شهرهای linzیا
    Insbruckاقدام کنم به نظرتون شانس پذیرشم چقدره
    ممنون

Hi,
    I used to study applied chemistry in Tehran University as well. I am a PhD student in The US now.
    The main documents that you need are your transcripts, letters of recommendation, and results of an English test.
    Having a paper is not mandatory, but it can increase your chance a lot.
    I have some suggestions for you as below:
    1) Try to get your master in Iran and get a good GPA in your MSc and your BSc. By this way you can publish some papers and then you have a higher chance for a good admission. (Just like what I did)
    2) Try to get a good GPA in your BSc, and apply for an under graduate project (called Tamrin Pajoohesh.) By this way you can publish a paper.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahtabchemist نمایش پست ها
    سلام ، من دانشجوي كارشناسي شيمي كاربردي دانشگاه تهران هستم ،ترم سومم ، ميخواستم بدونم ،براي اپلاي دكتري مستقيم شيمي دارويي يا بيوشيمي براي دانشگاههاي امريكا چه شرايط و مداركي بايد داشته باشم ؟ ميشه رنك دانشگاهايي رو كه ممكنه رو تقريباً بگيد بهم ؟براي دكتري مستقيم بايد مقاله داشته باشي حتماً ؟ چون كارشناسيم خيلي سخته برام ،،معدل بالاي ١٧خوبه يا بايد بيشتر باشه ؟ نظرتون راجع به پنج ساله كردن ليستنس براي بهتر شدن معدل چيه ؟(ببخشيد خيلي سوال پرسيدم واقعاً ممنون ميشم كمكم كنيد، با تشكر فراوان )

Junior Member

سلام من دانشجوی دکتری شیمی الی هستم خواستم بدونم بعد ازاتمام درسم میتونم برای فوق دکتری و کار در کدوم کشورها اقدام کنم؟ درضمن معدل لیسانس و فوق لیسانسم بالای 18 است.فقط یکم مشکل زبان دارم.میشه راهنماییم کنین؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط chemi3t نمایش پست ها
    سلام من دانشجوی دکتری شیمی الی هستم خواستم بدونم بعد ازاتمام درسم میتونم برای فوق دکتری و کار در کدوم کشورها اقدام کنم؟ درضمن معدل لیسانس و فوق لیسانسم بالای 18 است.فقط یکم مشکل زبان دارم.میشه راهنماییم کنین؟
    برای گرفتن پوزیشن پست داک شما نیاز به پاپلیکیشن های زیاد و قوی دارین و باید از الان به فکر ارتباط گرفتن با اساتید خارج از کشور توی زمینه خودتون باشین....مهم تر از مثالات شما ارتباطات خیلی مهمه...بهترین کار اینکه شما در دوره دکتری یک فرصت تحقیقاتی 6 ماه برین تا زمینه رو برای پست داک آماده کنین...اینکه چه کشور هایی شانس دارین باز هم بر میگرده به ارتباط شما...کاناداو امریکا رو در این زمینه بهتر میبینم برای فرصت مطالعاتی
    مشکل زبان رو هم باید حل کنید به مرور زمان
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    برای گرفتن پوزیشن پست داک شما نیاز به پاپلیکیشن های زیاد و قوی دارین و باید از الان به فکر ارتباط گرفتن با اساتید خارج از کشور توی زمینه خودتون باشین....مهم تر از مثالات شما ارتباطات خیلی مهمه...بهترین کار اینکه شما در دوره دکتری یک فرصت تحقیقاتی 6 ماه برین تا زمینه رو برای پست داک آماده کنین...اینکه چه کشور هایی شانس دارین باز هم بر میگرده به ارتباط شما...کاناداو امریکا رو در این زمینه بهتر میبینم برای فرصت مطالعاتی
    مشکل زبان رو هم باید حل کنید به مرور زمان
    سلام
    من هم دانشجوی دکترا شیمی تجزیه هستم. تصمیم گرفتم واسه فرصت مطالعاتی برم اروپا حالا نمیدونم کدام کشور رو انتخاب کنم. نمیتونم پول زیادی هزینه کنم. ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارید در اختیار من قرار بدید ممنون

Member

بچه ها،من یه سوال خیلی مهم دارم.من لیسانسم مهندسی شیمیه،ولی تویه رشته های مهدسی نمیشه نمیشه که آقا و نوکر خودت باشی.من شنیدم که با ارشد شیمی(نه مهندسی شیمی)تو یه کشورهای دیگه میتونی داروخانه بزنی؟میخواستم ببینم حقیقت داره؟

Junior Member

سلام دوستان.کسی اینجا هست که در حال phd خوندن در کانادا باشه یا کسی رو داشته باشه؟ آخه میخوام بدونم که اونجا دکترا گرفتن خیییییییییلی سخته؟ من میخوام اپلای کنم ولی خیلی نگرانم که اونجا کم بیارمو نتونم ادامه بدم.خواهشا راهنماییم کنید. مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)