صفحه 9 از 20 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 198

موضوع: اخذ پذیرش در گرایشهای مختلف شیمی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اخذ پذیرش در گرایشهای مختلف شیمی

سلام دوستان من لیسانس شیمی کاربردی با معدل 15 هستم و می خام برای پزشکی اقدام کنم به نظرتون کدوم کشور بهتره؟ خودم بیشتر رو کانادا فوکوس کردم

Junior Member

سلام دوستان

من دانشجوی شیمی فیزیک مقطع ارشد هستم در دانشگاه دولتی. معدل لیسانسم 18.12 و معدل ارشدم 18.82 (البته هنوز دفاع نکردم). 8 مقاله ISI دارم و چهار تا هم submit شده. 7 مقاله هم در سمینار داخلی دارم. مدرک زبان هم ندارم. با این شرایط از کدوم دانشگاه های اروپا یا آمریکا میتونم فول فاند شم. ممنونم. مقالاتم جاهای خوبی چاپ شدن و تا حالا دوتا طرح پژوهشی هم انجام دادم. زبان هم دارم می خونم که تافل در حد 85 می تونم بگیرم. بازم ممنونم

Junior Member

سلام دوستان
    من لیسانس شیمی محض با معدل 15.37 از دانشگاه دولتی اهواز و ارشد شیمی آلی از دانشگاه سمنان با معدل 18.80 دارم یک مقاله اکسپت و یک سابمیت یک پوستر کنفرانس داخلی و فصد اپلای برای کانادا و جایی که بهم فاند بدن رو دارم ، به نظرتون اگه تا سه ماه دیگه تافل بالای 95 بیارم می تونم فول فاند اقدام کنم؟
    دوستان در ضمن من یه سوال دیگه هم دارم در مورد اینکه فول فاند دانشگاه کلگری چطوریه، کسی نمی دونه؟یعنی ماهانه چقدر می دن به دانشجوی اکتیو دکترا؟
    ممنون از پاسخ هایتان پیشاپیش

Junior Member

سلام. من کارشناسی ارشد شیمی فیزیک هستم. معدل لیسانس ۱۳ دانشگاه تربیت معلم آذربایجان - فوق لیسانس ۱۵.۵۸ از دانشگاه تبریز مقاله ندارم. اعتبار تافلم تموم شده. دوباره میخواهم بدم. پایان نامه ام سنتز نانو ZnO بوده. میشه راهنمایی کنید کجا بهتره apply بگیرم. اصلا امیدی هست؟ و اینکه حتما آزمون GRE باید بدم؟ خیلی ممنون

با معدل 15.95 دیپلم و 10.5 پیش میشه برای کارشناسی شیمی از یکی از دانشگاه های امریکا پذیرش گرفت؟
    من دبیرستان ریاضی فیزیک خوندم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی آزاد پیشوا

با سلام . من لیسانس شیمی محض دارم از دانشگاه آزاد ورامین-پیشوا با معدل 18.75 و نفر اول گروه شیمی شدم و بدون کنکور در رشته فوق لیسانس شیمی معدنی ثبت نام کردم . در حال حاضر ترم 2 فوق لیسانسم و معدل ارشدمم در ترم اول 19 شد . خیلی علاقه دارم که دکترا را در دانشگاه های خارج از کشور بخوانم و بورسیه شوم . وضع مالی زیاد خوبی هم ندارم . در ضمن زیاد مسلط به زبان انگلیسی هم نیستم. خواهشمندم کمک کنید که چطور میتوانم در رشته دکترا ادامه تحصیل بدم و در کدام کشورها و به چه صورت . ممنون از لطف شما

Junior Member

سلام دوستان
    من لیسانس شیمی محض با معدل 13.98 از دانشگاه آزاد تهران شمال دارم,از مهرماه هم یکی از رشته های شیمی آلی یا شیمی تجزیه رو برای فوق توی همون دانشکاه شروع می کنم..با آیلتس و GRE بالا شانس پذیرش از دانشگاه های آمریکا برای مستر و گرفتن ویزا دارم ؟ چه دانشگاهی و چه گرایشی؟
    به فاند هم نیازی ندارم
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط shghygh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من لیسانس شیمی محض با معدل 13.98 از دانشگاه آزاد تهران شمال دارم,از مهرماه هم یکی از رشته های شیمی آلی یا شیمی تجزیه رو برای فوق توی همون دانشکاه شروع می کنم..با آیلتس و GRE بالا شانس پذیرش از دانشگاه های آمریکا برای مستر و گرفتن ویزا دارم ؟ چه دانشگاهی و چه گرایشی؟
    به فاند هم نیازی ندارم
    مرسی
    سلام
    چرا که نه فقط مقاله حتما باید داشته باشین سعی کنید معدل ارشد رو بالاتر ببرید تعداد مقالاتتون هم هرچی بیشتر بهتر
    شاد و پیروز باشید.

Junior Member

با سلام
    من دانشجوی دکتری شیمی الی دانشگاه فردوسی با معدل ۱۹/۵۵ هستم.دارای ۳ مقاله ISI .برای فرصت مطالعاتی میخواعم اقدام کنم و در نهایت برای مهاجرت برای کار.امکانش هست راهنمایی بفرمایید مراحل و چگونگی انتخاب برای مکان مناسب؟ ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط chemi3t نمایش پست ها
    با سلام
    من دانشجوی دکتری شیمی الی دانشگاه فردوسی با معدل ۱۹/۵۵ هستم.دارای ۳ مقاله ISI .برای فرصت مطالعاتی میخواعم اقدام کنم و در نهایت برای مهاجرت برای کار.امکانش هست راهنمایی بفرمایید مراحل و چگونگی انتخاب برای مکان مناسب؟ ممنونم
    معدل ارشد و مقالات عالی و کافیست مرحله کار که زیاد داره اما با این معدل خوب و مقاله در صورتی که معدل لیسانستون بالا باشه برای گرفتن پذیرش از دانشگاههای خوب امریکا نیاز به مراحل زیر دارید:
    نمره زبان
    GRE
    یافتن اساتید مرتبط و ارتباط با آنها
    هر کدوم از این مراحل دارای جزییاتی می باشد که با مراجعه به پیج مربوطه در فروم میتوان اطلاعاتی کامل کسب نمود
    موید باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)