نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: تعداد ساعات کاری RA , TA در هفته

پیش فرض تعداد ساعات کاری RA , TA در هفته

میخواستم بدونم به عنوان TA or RA تعداد ساعات کاری ای که در هفته موظف به انجام اون هستیم چقدره؟

دانشگاه کلگری در کانادا که به من اینو گفته:

You may be required to carryout teaching assistantship duties. Normally the duties consist of
    marking and/or undergraduate laboratory supervision and/or research assistance of upto 6 hours per
    week
    .

همین طور که می بینید گفته تا حداکثر6 ساعت در هفته(اگه درست گفته باشم). آیا بقیه هم هفته ای 6 ساعت در هفته کار می کنن؟ به نظرتون خیلی کم نیست؟
    با توجه به اینه استادم به من RA در آزمایشگاهش داده(آزمایشگاه مدل سازی و شبیه سازی هستش)، چطور می فهمن من 6 ساعت در هفته کار می کنم؟ آیا کارت می زنم یا کسی چک می کنه؟ ( یه وفت فکر نکنید این حرف رو زدم که از زیرش در برم ;D اگه نه من تو ایرانش وقتی TAبودم خیلی بیش از اون چیزی که ازم می خواستن کار کردم...)
    If you fail to plan,you plan to fail

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

پیش فرض پاسخ : تعداد ساعات کاری RA , TA در هفته

سلام
    منظورتون آزمایشگاه Virtual Reality که نیستش؟ به کلگیری نمی خوره این امکانات داشت باشه؟ ;D
    بطور کلی دوستانی که دستیار هستند معمولا بطور اسمی هفته ای 20 ساعت باید کار کنند ولی معمولا از صبح تا 6-7شب تو افیس هستند و کار می کنند این بستگی به پروژه و سوپروایزرتون داره. بطور کلی چیزه منطقی و دقیقی نمی شه گفت تا وارد پوزیشن خودتون نشدید.
    What Goes Around...Comes Around

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrang.82
    سلام
    منظورتون آزمایشگاه Virtual Reality که نیستش؟ به کلگیری نمی خوره این امکانات داشت باشه؟ ;D
    بطور کلی دوستانی که دستیار هستند معمولا بطور اسمی هفته ای 20 ساعت باید کار کنند ولی معمولا از صبح تا 6-7شب تو افیس هستند و کار می کنند این بستگی به پروژه و سوپروایزرتون داره. بطور کلی چیزه منطقی و دقیقی نمی شه گفت تا وارد پوزیشن خودتون نشدید.
    چرا نمی خوره؟ اتفاقا برو ببین دانشکده علوم کامپیوتر کلگری خیلی آزمایشگاه و دم دستک داره...من اول اونجا اپلای کردم چون تافلم کم بود(96) ردم کردن ولی بعد دانشکده برق منو پذیرفت...
    آزمایشگاه من مدل سازی و شبیه سازی قلبه که خیلی هم خوفه
    خودش همون طور که توی متن میبینی گفته 6 ساعت در هفته ولی به نظر من غیر ممکنه همچین چیزی باشه چون خیلی خیلی کمه...

If you fail to plan,you plan to fail

ApplyAbroad Champion

ساعت کاری فول تایم ۴۰ ساعت در هفته است. ما وقتی فول RA یا TA هستیم باید ۲۰ ساعت در هفته کار کنیم که به عبارتی بهش می‌گن ۵۰٪ استخدام. دانشجوی تمام وقت نمی‌تونه بیشتر از ۵۰٪ استخدام بشه و در نتیجه ۲۰ ساعت در هفته ماکزیممیه که شما می‌تونید کار کنید. شما ساعت هم نمی‌زنید و معمولا کسی چک نمی‌کنه، اما در نهایت اغلب RAها بیشتر از ۲۰ ساعت در هفته کار می‌کنند چون باید کارهای تحقیقاتشون رو جلو ببرند.

حالا این که به شما گفته‌اند ۶ ساعت در هفته باید کار کنی، می‌تونه تا حدودی ناخوشایند باشه، چون احتمالا معنی‌اش اینه که شما یک سومه فول TA استخدام هستید و به احتمال قوی یک سوم حقوق TA رو بهتون پرداخت می‌کنند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    CA

I paste here exactly a part of description duties of UCs:

A Teaching Assistant with a 50% appointment shall not be assigned a workload of more than 220 hours per quarter (340 hours per semester) or a workload of over 40 hours in any one week. The number of hours worked in excess of 20 hours per week may not total more than 50 hours per quarter or 77 hours per semester.

In addition, a Teaching Assistant with an appointment of 50% or less shall not be assigned a workload of more than 40 hours in any one week or more than 8 hours in any one day.

Senior Member saheb آواتار ها

من TA هستم فقط چهار شنبه ها از ساعت یک تا پنج کلاس دارم به عنوان دستیار تدریس و بعد هم یه دو ساعتی ورقه تصحیح کردن و حقوقم را کامل می گیرم
    HAPPINESS

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

این حرفها فقط روی کاغذ هست وقتی اینجا بیای همه چی بستگی به درسهای خودت و اخلاق استادت و کیفیت program داره. اینجا تو دپارتمان ما تقریبا 50 درصد بچه ها چه TA چه RA از صبح تا شب تو آفیس هستن. خیلیا 9 صبح میان 12 شب میرن در صورتی که قانون همون 20 ساعت هست. خیلیا به خاطر زیاد بودن درس و تحقیق میمونن خیلیا هم برای اینکه استادشون رو راضی نگه دارن. استاد نمیتونه شما رو مجبور کنه بیشتر از ساعت 5 تو دانشگاه بمونید ولی خیلی وقتها بهت میفهمونه که به نفعت هست بمونی و از اونجا که نقش استاد خیلی اینجا پررنگ هست مجبور هستی راضی نگهش داری. همین چند وقت پیش تو دپارتمان ما و تو امتحان general exam که سال آخر گرفته میشه یکی رو رد کردن و بعد از 5 سال از دانشگاه اخراج شد. علتش هم این بود که استادش ازش زیاد راضی نبود و تلاشی برای جلوگیری از اخراجش نکرد. واسه همین قانون یک بحث هست و راضی نگه داشتن استاد و جلو بردن درس تحقیق خودت طرف دیگه
    رشته مهندسی خودندن واقعا تفریح نیست که بتونی حتی با 20 ساعت در هفته سر و تهش رو به هم برسونی و بقیه هفته رو بری دنبال تفریح. خیلی بیشتر باید وقت گذاشت.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)