صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 26

موضوع: بورس ورزشی برای آمریکا؟؟

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض بورس ورزشی برای آمریکا؟؟

با سلام من دانشجوی تربیت بدنی هستم.الان ترم آخر هستم.مقام های آسیایی در کشور مالزی،مقام های بین المللی و غیره دارم.الان 7 سال عضو تیم ملی هستم ;Dمی خواستم بدونم واسه آمریکا بورس یا پذیرش می تونم بگیرم یا نه. ???درضمن کارت معافیت دارم.مقاله دارم.معدل الف هستم.ل طفا اگه کسی اطلاعاتی داره راهنمایی بکنه .رشته ورزشی من سنگنوردی. ???

پیش فرض پاسخ : بورس ورزشی برای آمریکا؟؟

من توی این تلویزیون های ماهواره ای شنیدم که قهرمانان ورزشی در سطح ملی و بین المللی برای مهاجرت به آمریکا با امتیازات ویژه اقدام کنند.

خواستید به من پیغام بدید تا نام دفتر حقوقی شون رو براتون بفرستم
    باشد که از کسانی باشیم که این جهان را تازه می گردانند
    اشو زردشت

Senior Member

با سلام من دانشجوی تربیت بدنی هستم.الان ترم آخر هستم.مقام های آسیایی در کشور مالزی،مقام های بین المللی و غیره دارم.الان 7 سال عضو تیم ملی هستم می خواستم بدونم واسه آمریکا بورس یا پذیرش می تونم بگیرم یا نه. درضمن کارت معافیت دارم.مقاله دارم.معدل الف هستم.ل طفا اگه کسی اطلاعاتی داره راهنمایی بکنه .رشته ورزشی من سنگنوردی.
    I know Salim Iles, the algerian short distance swimmer was the student of the university of berkeley. He is a scholarship
    holder with the Olympic Solidarity program.

.
    دوستان عزیز من متاسفانه نمی تونم خیلی منظم بیام فروم. پس در پاسخ به پیغامهای خصوصیتون تاخیر اگه دیدید پیشاپیش عذر میخوام.

بله اگه امکان داره نام دفتر حقوقی اونو به من بدین.ممنون.

Junior Member

داداش منم جدیدن افتادم دنبالش منم رشتم تربیت بدنی بود تو ایران اما مدرسه ی تربیت بدنی ۱۷ سالم هست باد منم تو تیم ملی پینگ پنگ بودم شرایط من هم تقریبا مثل شماست حالا اگه شما اطلاعاتی گیر اوردی به ما هم بگو من الان مالزی هستم و به راحتی میتونم برام سفارت منم اگه اطلاعتی گیر اوردم به شما میگم ID:ak_ping70

Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط donic نمایش پست ها
    داداش منم جدیدن افتادم دنبالش منم رشتم تربیت بدنی بود تو ایران اما مدرسه ی تربیت بدنی ۱۷ سالم هست باد منم تو تیم ملی پینگ پنگ بودم شرایط من هم تقریبا مثل شماست حالا اگه شما اطلاعاتی گیر اوردی به ما هم بگو من الان مالزی هستم و به راحتی میتونم برام سفارت منم اگه اطلاعتی گیر اوردم به شما میگم ID:ak_ping70
    میشه اسمتون رو بگین چه زمانی در تیم ملی بودین؟ احتمال داره بخاطر همین بورس بشین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng

دوست عزيز من راجب اين موضوع از يكي از دوستانم كه الان در Purdue هستش سوال كردم و ايشون به من اين جوابو دادن:
    Dude, sport here talks. If you are a good athlete u can go MIT easy pizy. But here good athlete has its own definition. But do not worry it is a really positive point to show that ur not one dimnsional person and u have leading capability,
    البته من به اندازه شما رزومه قويي در ورزش ندارم و شايد ايشون نسبت به شرايط من اين جوابو دادند.
    در هر صورت اميدوارم اطلاعات خوبي با ايجاد اين تاپيك بدست بياريد كه براي همه مفيد باشه.
    موفق باشيد

Junior Member

سلام .من ۱۷ سال سن دارم و ۹ سال است که پینگ پنگ بازی میکنم من در تیم ملی دانش آموزی ایران بوده ام و به مسابقات جهانی هم راه پیدا کرده ام و در آخرین مسابقات جهانی به تیم اسراییل بر خورد کردیم و بازی نکردیم به دلیل ......من دیپلم تربیت بدنی دارم از ایران و میخاهم در رشته ی تربیت بدنی ادامه تحصیل بدم،لطفآ چند تا دانشگاه خوب در رشته ی پینگ پنگ یا در چند دانشگاه خوب در رشته ی تربیت بدنی معرفی کنین
    ممنون

Post پاسخ : سوالات خاص در نوشتن رزومه

اینکه یه نفر مدال طلای مسابقات ورزشی رو داشته باشه هیچ تاثیری در گرفتن بورسیه نداره ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering, Isfahan University of Technology

پیش فرض پاسخ : سوالات خاص در نوشتن رزومه

نقل قول نوشته اصلی توسط sarayousefy نمایش پست ها
    اینکه یه نفر مدال طلای مسابقات ورزشی رو داشته باشه هیچ تاثیری در گرفتن بورسیه نداره ؟
    بستگی به رشته ورزشی، اینکه اون دانشگاه تیم فعال تو این رشته داشته باشه، اعتبار مدال شما، و وضعیت بورس ورزشی تو اون دانشگاه داره. اگه همه این شرایط مساعد باشه می شه به گرفتن بورسیه ورزشی امیدوار بود.

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)