صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 26

موضوع: بورس ورزشی برای آمریکا؟؟

پیش فرض پاسخ : سوالات خاص در نوشتن رزومه

ممنون که جواب دادین . من می خوام از دانشگاه های کره پذیرش بگیرم ولی نمی دونم از کجا باید شروع کنم و برم دنبالش . رشتم معماریه و معدل کارشناسیم 17 است . می تونید به صورت کامل واسم توضیح بدین چطوری برم دنبال بورسیه گرفتن و این چیزا . زبان انگلیسیم خوبه ولی معدلم به خاطر درسای عمومی خیلی بالا نیست . چیکار می توم بکنم . امکان بورسیه شدن هست ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Doctor of Veterinary Medicine - Azad University

پیش فرض پاسخ : سوالات خاص در نوشتن رزومه

میتونم بپرسم چه مقامی از چه رشته ای دارین؟ چند وقت پیش ووآ یه برنا مه ای در مورد همین بورسیه ورزشی گرفتن نشون داد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : با این شرایط می تونم پذیرش همراه فاند بگیرم؟

سلام
    حقیقت امر اینه چند سال پیش بیخیال ادامه تحصیل در رشته نساجی شدم و جذب بازار کار شدم . چند وقتیه به فکر ادامه تحصیل افتادم (یه موقع پیش خودتون فکر نکنید بادی به هر جهت بودم شرایط اون موقع موقعیت من جوری بود که امکان ادامه تحصیل برام فراهم نبود راستش الان شرایطم فرق کرده )
    راستش تا اونجا که من می دونم اگه رشته ورزشی خواصی رو دنبال کنیم یه کوین مثبت حساب میشه ( بیشتر از 18 ساله با تکواندو خودم رو سرگرم می کنم ) علاقه زیادی هم به فیزیک دارم . اگه دوساتن می دونن از کجا باید شروع کنم برای پیدا کردن دانشگاه آمریکا در شته فیزیک (اختر فیزیک و کوانتوم ) که قابلیت پیگیری رشته تکواندو رو هم داشته باشه در همون دانشگاه ممنون میشم منو راهنمایی کنن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بورس ورزشی برای آمریکا؟؟

سلام
    حقيقت امر اينه چند سال پيش بيخيال ادامه تحصيل در رشته نساجي شدم و جذب بازار کار شدم . چند وقتيه به فکر ادامه تحصيل افتادم (يه موقع پيش خودتون فکر نکنيد بادي به هر جهت بودم شرايط اون موقع موقعيت من جوري بود که امکان ادامه تحصيل برام فراهم نبود راستش الان شرايطم فرق کرده )
    راستش تا اونجا که من مي دونم اگه رشته ورزشي خواصي رو دنبال کنيم يه کوين مثبت حساب ميشه ( بيشتر از 18 ساله با تکواندو خودم رو سرگرم مي کنم ) علاقه زيادي هم به فيزيک دارم . اگه دوساتن مي دونن از کجا بايد شروع کنم براي پيدا کردن دانشگاه آمريکا در شته فيزيک (اختر فيزيک و کوانتوم ) که قابليت پيگيري رشته تکواندو رو هم داشته باشه در همون دانشگاه ممنون ميشم منو راهنمايي کنن

Junior Member

سلام
    منم 2،3 سال پیش به این فکر افتادم ولی چون رشته درسیم فنی مهندسی بود و مقام جهانی ورزشی داشتم به نظرم یه مقدار غیر منطقی رسید و چون مرجع خوبی برای پرس وجو پیدا نکردم موضوع کنسل شد
    الان از دوستان کسی هست که با شرایط ذیل بتونه بهم کمکی بکنه؟
    1. رشته:مهندسی IT از دانشگاه پیام نور (ورودی:85/7 و فارغ التحصیل89/4)
    2. مقام سوم جهان رشته سپک تاکرا (والیبال با پا)
    3. مقام کشوری ژیمناستیک و مقامهای پایینتر در شنا و قایقرانی
    4. زبانم خوبه و الان هم در حال آمادگی برای تافل
    5. کنکور ارشد نیز رتبه بدی نیاوردم (500 از بین 20000)ولی چون ظرفیت بسیار کمی داره نتونستم قبول شم وبا توجه به اینکه ارشد این رشته بسیار خاص تر از بقیه رشته هاست (متقاضی بسیار بالا و ظرفیت بسیار کم100نفر) باپشت کنکوری بودن نیز نتیجه ای حاصل نشد و برای سالهای بعد نیز احتمالا.....
    شرمنده از تومارم
    از دوستان اگه کسی می تونه کمکی بهم بکنه ممنون مشم

Junior Member

نمی دونم چرا بزگواران تو این بخش زیاد فعالیت نمی کنن
    شاید بیشتر دوست دارن از طریق نمرات عمل کنن اما شاید جالب باشه فعالیت ورزشی داشتن در کنار فعالیت درسی خیلی می تونه هزینه های تحصیلی رو کاهش بده

Member tesoke آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer & Information Sciences at the University of Delaware

من مدرك داوري بين المللي آيروبيك دارم. اما رشته ام آي تي است. مي خوام براي آي تي اقدام به اپلاي كم. اين مدرك داوري برام ارزش داره با نه؟ با توجه به اين كه رشته اي مي خوام اپلاي كنم،ربطي به ورزش نداره.

Junior Member

از بچه ها کسی نیس کمکم کنه ؟حتی سر نخی؟

Junior Member

سلام

دو راه کلی وجود داره که نسبتا کم هزینه و لی در عین حال کمی مشل هست یه راه اینکه با توجه به به رشته ورزشی که دنیال می کنید به وب سایت دانشگاه مورد نظر رفته و در قسمت ورزشی یا از طریق مربیان یا مستقیم با خود دانشگاه در خواست خودتون رو اعلام کنید و با توجه به درخواستشون مدارکتون را کامل کنید
    راه دوم اینه از طریق مرجعی به نام NCAA با توجوجه به شرایط مورد نظرشون اقدام کنید و توی قسمت مربوطه ثبت نام کنید البته برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مرکز واجد شرایط NCAA ، الزامات خاص ، و ثبت اطلاعات می تونید به سایت www.ncaaclearinghouse.net یه سری بزنید
    البته یه راه دیگه هم وجود داره که خیلی پر خرجه اونم گرفتن وکیل هستش که به نظرم جالب از آب نمیاید چون هم پر خرج هستش و هم ممکنه نتیجه ای که مد نظر هست رو بهش نرسیم و در عین حال کلی هزینه بکنیم

Junior Member

فقط مقام های المپیکی رو قبول دارن والا هزار جور مسابقه جهانی تو هر رشته ورزش هست اگر میخواستن برای همه امکانات در نظر بگیرنو بورسشون کنن که دیگه هر کی میرفت یه مسابقه جهانی زاقارت یه مقام میاورد و پذیرش میگرفت

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)