نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: بورس از دانشگاه غیر معتبر از نظر وزارت علوم

Junior Member

پیش فرض بورس از دانشگاه غیر معتبر از نظر وزارت علوم

سلام من از دانشگاه موناش مالزی فول قاند گرفتم ولی وزارت علوم مدرک موناش مالزی رو ثبول نداره و فقط موناش استرالیا رو قبول داره، علاوه بر این من خدمت نرفتم بنابراین نمیدانم چطور میشه رفت اصلا ارزش داره برم یا نه تو رو خدا جواب منو بدین که وقت زیادی ندارم

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بورس از دانشگاه غیر معتبر از نظر وزارت علوم

نقل قول نوشته اصلی توسط alifaridm نمایش پست ها
    سلام من از دانشگاه موناش مالزی فول قاند گرفتم ولی وزارت علوم مدرک موناش مالزی رو ثبول نداره و فقط موناش استرالیا رو قبول داره، علاوه بر این من خدمت نرفتم بنابراین نمیدانم چطور میشه رفت اصلا ارزش داره برم یا نه تو رو خدا جواب منو بدین که وقت زیادی ندارم
    بنظرم اگر دانشگاه موناش مالزی سطحش خوب هست و در لیست دانشگاههای معتبر وزارت علوم نیس دلیلش اینه که این دانشگاه برای وزرات علوم ایران شناخته شده نیست شما باید خودتون پیگیری نمایید از مسوولین مربوط و بهشون ثابت کنید که این دانشگاه معتبر هست. اگرم که واقعا سطحش پایینه خب اصلا دلیلی نداره بروید!
    و اگر به هردلیلی موفق نشدید ثابت کنید این دانشگاه معتبره بنظر من نه نروید چون بعدا شاید خواستید برگردید ایران! همه پل های پشت سرتون رو خراب نکنید..
    مجدد تلاش کنید ازیک دانشگاه مورد تایید ایران پذیرش بگیرید.

موفق باشید
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط alifaridm نمایش پست ها
    سلام والا بنظر من اگر دانشگاه موناش مالزی به شما فول فاند داده باکله برید الان بورس گرفتن خیلی سخته خیلی خوش شانسی داداش اصلا از دست نده رفتی از اونجا یک کانال بزن مثلا بخشی از تز یا رسالت را بری استرالیا انجام بدی خدا کریمه درست میشه اصلا یک چنین فرصتی را از دست نده بعد یک دانشگاهی شما را فول فاند کرده مطمینا پشتش گرمه اگه بی کیفیت بود وضع مالیش خوب نبود اصلا فاند نمی داد بعدم موناش دانشگاه قویی هست خودش را ضایع نمی کنه یک شعبه در پیت بزن مثل دانشگاه آ... نیست که حساب شده عمل می کنند!

Junior Member

سلام
    مرسی از پاسختون، حالا اگر وزارت علوم به من اشتغال به تحصیل نده چطور میتونم مدارکو آزاد کنم با اینکه سربازی دارم، یه سوال دیگه این که آیا میشه ازشون حواست اکسبتیشن لتر را به نام موناش استرالیا بزنن و من از معافیت تحصیلیش استفاده بکنم

Junior Member

راستی یادم رفت بپرسم که آیا کسی با این شرایط رفته برا ادامه تحصیل؟

خیلی ممنون از همفکریتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)