صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 16 , از مجموع 16

موضوع: اصول مصاحبه برای نفر همراه (کبک)

Member pouyaquebec آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک آزاد کرج

پیش فرض پاسخ : اصول مصاحبه برای نفر همراه (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar3964 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من و همسرم به تازگی از مصاحبه برگشتیم. زبان همسرم خوب نبود و بنا به دلایلی فقط تونسته بود یک ترم فرانسه بخونه. ما معلم خصوصی برای مصاحبه گرفتیم و نظر ایشون این بود که همسر فقط لازمه بتونه خودشو معرفی کنه و یک سری سوال مشخص در مورد کار و تحصیل.
    و اما روز مصاحبه: افیسر در مورد همه چی پرسید. چرا مهاجرت می کنی؟ چرا کبک؟ در ایران چه مشکلی داری و ....
    البته چون همسرم نتونست پاسخ بده روشش رو تغییر داد و فقط یک سری سوال معمولی پرسید که سطح زبان رو بسنجه حتی گفت چندتا رنگ رو نام ببر، یه جاهایی که همسرم متوجه سوال نمی شد آفیسر از من می خواست که با لهجه خودم سوال رو برای همسرم تکرار کنم و بعضی موارد که جواب براش مهم بود از همسرم خواست که انگلیسی جواب بده.
    اما در نهایت باید بگم که همه چیز به پرونده بر می گرده. ما همه امتیازات رو داشتیم و افیسر در آخر گفت که هر چند زبان همسرت خوب نیست اما جمع امتیازتون خوبه و قبولمون کرد.

به امید موفقیت همه شما
    با سلام عرض تبریک به شما دوست عزیز
    از توضیحی که دادید ممنونم و فکر میکنم اگر شرح کامل مصاحبتون رو تو فروم اصول مصاحبه بنویسید خیلی خوب باشه و اینکه اطلاعات امضائ رو هم تکمیل بفرمائید تا زمانهای فایل و مصاحبه و ... مشخص باشه با تشکر از شما
    ارسال مدارک مین sep 2010 اضافه همسرapr 2011/درخواست مدرک زبانagu 2012/نامه مصاحبه بدون انتظار : march 2013/ مصاحبه : 16 mai 2013/ارسال مدارک فدرال jun,2013,24 /فایل فدرال :23, sep,2013/اضافه فرزند agu 2014 / صدور csq فرزند sep 2014 (به ما نرسید)/صدور مدیکال 24, nov, 2015/( به ما نرسید)/پیگیری مدیکال و ارسال: 28 jan 2015/مدیکال رسیود 6, feb, 2015 /ویزا (با پیگیری) 21 aprl 2015

Member
    رشته و دانشگاه
    A&P

نقل قول نوشته اصلی توسط pouyaquebec نمایش پست ها
    با سلام عرض تبریک به شما دوست عزیز
    از توضیحی که دادید ممنونم و فکر میکنم اگر شرح کامل مصاحبتون رو تو فروم اصول مصاحبه بنویسید خیلی خوب باشه و اینکه اطلاعات امضائ رو هم تکمیل بفرمائید تا زمانهای فایل و مصاحبه و ... مشخص باشه با تشکر از شما
    آيا همسرتون چه مدرك زباني ارايه داده بود
    و آيا در صطح مدركشون بودن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر نرم افزار - آزاد تهران مرکز

سلام خدمت همه دوستان
    یه سوالی داشتم که این وکیلا هرکدوم یه چیزی میگن خستم کردن
    کسی میدونه اگه همسر نتونه همراه آدم واسه مصاحبه بیاد باید چیکار کرد؟ یکی میگه از اول تو فرما بگی که اصلآ همسرت همراهیت نمیکنه (البته نفهمیدم منظورشون تو مصاحبست یا کلا واسه رفتنه) یکی میگه موردی نداره روز مصاحبه بگو نتونسته بیاد. لطفآ اگه کسی میتونه راهنماییم کنه بدجوری گیر کردم.

Junior Member

سلام دوستان من به عنوان همراه یک ماه دیگه مصاحبه دارم ویکی از دوستان پیشنهاد کرد که باید زونکن اطلاعات و سرچ کاری جداگانه ببرم و حتی مدارک شناسایی و مدارک تحصیلی خودم رو جداگانه به افیسر ارائه بدم به نظر شما هم درسته یا اینها رو از نفر مین میخواد و نهایتا یه توضیحی درمورد مدارک تحصییلی زا من میخواد

Senior Member atarod آواتار ها

روی هم رفته اگه مدارک خودتون رو خودتون بدین خوب نشان دهنده این هستش که شما فهمیدین آفیسر چی‌ گفته و این یک پوئن مثبت هستش، ولی‌ حالا مدارک رو جدا کنین به نظر من لازم نیست، چون نفر اصلی‌ میتونه پوشه مدارک رو به شما بده وقتی‌ آفیسر از شما سوال میکنه، بنظر من بهتره همشو یکجا ببرین و جداسازی نکنین، چون خیلی‌ از دوستانی که تجربه مصاحبه رو دارن حتی میگن تو حرفاتون هم بگین مثلا ما میخوایم فلان کار رو بکنیم نه من چون زن و شهر با هم هستن!
    نقل قول نوشته اصلی توسط meliamir نمایش پست ها
    سلام دوستان من به عنوان همراه یک ماه دیگه مصاحبه دارم ویکی از دوستان پیشنهاد کرد که باید زونکن اطلاعات و سرچ کاری جداگانه ببرم و حتی مدارک شناسایی و مدارک تحصیلی خودم رو جداگانه به افیسر ارائه بدم به نظر شما هم درسته یا اینها رو از نفر مین میخواد و نهایتا یه توضیحی درمورد مدارک تحصییلی زا من میخواد

Member
    رشته و دانشگاه
    كامپيوتر

سلام دوستان
    من تازه مداركم رو براي تشكيل پرونده ارسال كردم. خودم و شوهرم رشته كامپيوتر هستيم و من فوق ليسانس. من متضاي اصلي (زن) هستم . حالا سوالم اينه كه روز مصاحبه بايد حتما شوهر فرانسه بلد باشه ؟ تا چه حد ؟ رزومه شغليش خيلي خوبه . منم زبانم خوبه. مدرك آيلتس و فرانسه رو هم فرستادم در مداركم.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)