صفحه 21 از 23 نخستنخست ... 11121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 226

موضوع: اخذ ویزای سنگاپور

Junior Member

سلام دوستان من واسه یه دوره ی 2 ماهه internship دارم میرم NUS, ویزای TEP بهم دادن یه فرم 11 برگی هستش که دو تا زیر فرم هم شامل میشه که سوپروایزرم بهم گفت باید تو سنگاپور پرشون کنم!
    سوالم اینه من رفتم ارز دولتی بگیرم بعد ویزامو که گرفت گفت این ویزا نیست دعوت نامه است! موندم با این ویزای TEP نکنه بهم اجازه ی خروج تو فرودگاه! یه چیزه جالبی هم که هست ویزام سربرگ ministry of manpower داره یعنی خب معلومه نامه invitation letter نیست!!! پس چرا اینا گیر دادن؟!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اخذ ویزای سنگاپور

نقل قول نوشته اصلی توسط m_alizd نمایش پست ها
    یک راه سریع برای اخذ ویزای سنگاپور تماس با آژانسهای مسافرتی داخل سنگاپور است. با ارسال کپی اسکن پاسپورت و یک قطعه عکس و واریز 60 دلار سنگاپور به حسابشون (حدود 40 هزارتومن البته برای ویزای یک ماهه دو وروده) ویزا تا 5 روز کاری آماده و ایمیل میشه که بتوان با پرینت آن تا فرودگاه چانگی سنگاپور مسافرت کرد. با اخذ وجه اضافی ویزا را حتی در فرودگاه سنگاپور نیز تحویل میدهند یا باید دوست یا فامیلی اینکار را بکند.

من ویزا رو با کمک یک دوست از سنگاپور از طریق آژانس زیر تهیه کردم:

لینک: http://sg.88db.com/sg/Services/Post_...?PostID=369587

PLATINUM HOLIDAYS PTE. LTD.

Email: platinum2006@singnet.com.sg
    visas@platinumholidays.com.sg
    Tel: +6562977679
    Fax: +6562977678
    Address: 6001,BEACH ROAD #20-06,GOLDEN MILE TOWER SINGAPORE 199589
    TA no: 01504
    Inbound services: Accommodation, Land Transportation, Sightseeing Tours, Visa Services
    Outbound services: Accommodation, Air Ticketing, Sea Cruises

سلام
    میشه لطفا بفرمایید آیا همچنان از طریق این آژانس میشه ویزای فوری سنگاپور گرفت یا نه؟ چون یکی از ایمیلهاش و لینک 88db که نامعتبره یا مربوط به یه سایت هنگ کنگی هست. اگر نامعتبر شده آیا کسی میتونه شرکت معتبری بهم معرفی کنه؟

در ضمن من برای شرکت در کنگره دارم میرم سنگاپور و دعوتنامه هم دارم. آیا کار من تسهیل نشده با دعوتنامه؟

Junior Member

سلام، من اEMPLOYMENT PASS دریافت کردم از یک شرکت در سنگاپور، خواستم بدونم با پرینت این نامه برای رفتن از ایران و ترانزیت در دوبی‌ مشکل
    پیدا نخواهم کرد؟

مرسی‌ از راهنماییتون

نقل قول نوشته اصلی توسط tinamin نمایش پست ها
    سلام، من اEMPLOYMENT PASS دریافت کردم از یک شرکت در سنگاپور، خواستم بدونم با پرینت این نامه برای رفتن از ایران و ترانزیت در دوبی‌ مشکل
    پیدا نخواهم کرد؟

مرسی‌ از راهنماییتون
    سلام،

خیر،

Junior Member

با سلام . ما هفته ی بعد میخوایم بریم مالزی و از اونجا از طریق زمینی بریم سنگاپور به صورت توریستی . چگونه میتونیم اونجا ویزا بگیریم؟ با تشکر

Junior Member pmaie_javad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics@NTU Singapore

نقل قول نوشته اصلی توسط aliseidi نمایش پست ها
    با سلام . ما هفته ی بعد میخوایم بریم مالزی و از اونجا از طریق زمینی بریم سنگاپور به صورت توریستی . چگونه میتونیم اونجا ویزا بگیریم؟ با تشکر
    گرفتن ویزای سنگاپور به این سادگی نیست. بهتره از قبل واسش برنامه ریزی کنین. اگه با آژانس های داخل ایران تماس بگیرین خیلی راحت تر میتونین ویزا بگیرین تا اینکه برین مالی و اونجا اقدام کنین.
    A dream doesn’t become reality through magic; it takes sweat, determination and hard work -Colin Powel
    ×××××××××××××××××××××××لط فا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید××××××××××××××××××××× ×××××

Junior Member pmaie_javad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics@NTU Singapore

[QUOTE=mdeh61;2292108]سلام
    میشه لطفا بفرمایید آیا همچنان از طریق این آژانس میشه ویزای فوری سنگاپور گرفت یا نه؟ چون یکی از ایمیلهاش و لینک 88db که نامعتبره یا مربوط به یه سایت هنگ کنگی هست. اگر نامعتبر شده آیا کسی میتونه شرکت معتبری بهم معرفی کنه؟

در ضمن من برای شرکت در کنگره دارم میرم سنگاپور و دعوتنامه هم دارم. آیا کار من تسهیل نشده با دعوتنامه؟
    [/QUOTE
    سا ده ترین راه گرفتن ویزای توریستی سنگاپور از طریق آژانس های داخل ایران هستش.
    A dream doesn’t become reality through magic; it takes sweat, determination and hard work -Colin Powel
    ×××××××××××××××××××××××لط فا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید××××××××××××××××××××× ×××××

انلاين از طريق آژانس هاي داخل سنگاپور يا مالزي هم ميشه اقدام كرد. با پست dhl براتون ويزاي كاغدي رو مي فرستن. حقيقتش از اين طريق يه كم اعتماد كردن سخته من خودم تا تو سايت خود اداره مهاجرتشون چك نكردم ويزا نامبرم رو مطمئن نشدم كه ويزاي معتبر دستمه. آژانسهاي ايران اكثرا با تور ويزا رو مي گيرن و بايد از خودشون بليط و هتل بگيريد ولي خب اگر جايي جدا انجام ميده خوبه.

Junior Member

اون نوع آژانسی که شما مدنظرتون هست نه.
    تمام آژانس های ایرانی مدارک و درخواست های مربوط به ویزا رو میفرستن به کارگزاری های ایرانی ( ویزا بروکر) که در مالزی مستقر هستن ( مثل GATO travel، Irma Travel, و ... که اینها ایرانی هستن خودشون).
    این ویزا بروکر ها هم مدارک رو ارسال میکنن برای آژانس های سنگاپوری. اونا هم از طریق ICA اقدام به دریافت ویزا میکنن.
    اگر میخواین از توی سنگاپور ویزا بگیرید باید کسی رو انجا داشته باشید که در حال حاضر مقیم اونجا باشه و خودش یه ویزای معتبر غیر از توریستی داشته باشه.
    اما میتویند مستقیما به آژانس های داخل مالزی درخواست بدین که واسطه های داخل ایران رو حذف کنید.

Junior Member

سلام دوستان
    من تازه از دانشگاه نانیانگ واسه فرصت مطالعاتی 6 ماهه اوکی گرفتم و می خوام کارای وزارت علوم رو شروع کنم. می خواستم بپرسم
    - آیا این 759 یورویی که وزارت علوم قراره بده کفایت می کنه واسه زندگی؟
    - نهایتا چه نوع ویزایی به من میدن و آیا داشتن مدرک زبان بین المللی اجباریه یا نه؟
    - اگه آره چه مدرکی و چه حد نصاب نمره ای رو قبول دارن؟
    - با توجه به اینکه فقط نامه حمایت مالی وزارت علوم رو میگیرم چقد احتمال داره ریجکت شم؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)