صفحه 10 از 23 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 226

موضوع: اخذ ویزای سنگاپور

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اخذ ویزای سنگاپور

نقل قول نوشته اصلی توسط parsa1557 نمایش پست ها
    سلام. من اواخر آگوست با دانشگاه مکاتبه کردم گفتن برای این ترم نمیشه دیگه کاری کرد ولی برای ترم بعد میتونید بیاید ولی سینگا بورستون نمیکنه.میخواستم بدونم شما
    میشناسید کسایی رو که دیفرشون با موفقیت انجام شده باشه؟ آدرس میل یا راهی که بشه باهتشون مکاتبه کرد وجود داره؟ممنون
    من به یکی از دوستان که در این زمینه یک تجربه ای داشت خواهش کردم که تجربه اش را به شما منتقل کند.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

سلام،
    افرادی بودن که تونستن دیفر کنن. من اگه تونستم اطلاعات دقیق ازشون بگیرم حتماً به این مطلبم اضافع خواهد کرد.
    من خودم یه یه مشکلی توی ارسال ریکامندیشن ها برخورده بودم که ابتدا زا طریق ایمیل Admission_Research@ntu.edu.sg پیگیری کردم و در نهایت با پذبرش معاون تحصیلات تکمیلی دانشکده حل شد.
    شما هم ابتدا از این آدرس ایمیل و سپس از طریق دانشگدتون می تونید پیگیری بفرمایید.
    همچنین توی سینگا هم می تونید از این ایمیل PHANG_Hwee_Guang@a-star.edu.sg استفاده بفرمایید.

همچنبن آقای دکتر میرعارفی هم ممکنه پیگیری بکنه: mirarefi@illinois.edu

امیدوارم اطلاعات مذکور مفید باشه و انشالله کارتون درست بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط nima56 نمایش پست ها
    من به یکی از دوستان که در این زمینه یک تجربه ای داشت خواهش کردم که تجربه اش را به شما منتقل کند.

Junior Member

سلام. من به دو ایمیلی که معرفی کرده بودید متنی رو فرستادم ولی به هیچ یک از این میل ها ارسال نمیشه و مثل اینکه اشکال داره. ضمن اینکه پذیرش من از NUS بود. ممنون میشم
    راهنماییم کنید.

Member

سلام. من به دو ایمیلی که معرفی کرده بودید متنی رو فرستادم ولی به هیچ یک از این میل ها ارسال نمیشه و مثل اینکه اشکال داره. ضمن اینکه پذیرش من از NUS بود. ممنون میشم
    راهنماییم کنید.
    من از NUS پذیرش گرفتم و به 2014 دیفر کردم و هیچ مشکلی هم پیش نیومد...

من مجدد چک کردم آدرس ایمیل هایی که من ایمیل فرستادم و دارم همین بود

PHANG_Hwee_Guang@a-star.edu.sg
    ظاهراً یکی دیگه از دوستان همین کار را انجام دادن و خیلی بهتر می تونن بهتون کمک کنند. براتون آرزوی موفقیت دارم...
    راهنماییم کنید.
    ویرایش توسط daniyal_arj : November 20th, 2013 در ساعت 07:18 PM

سلام دوستان، میخواستم بدونم اگه هواپیما برای مدت کوتاهی تو سنگاپور توقف داشته باشه و از هواپیما پیاده شیم، احتیاج به ویزای ترانزیت داره؟

Junior Member

سلام. من با دانشگاه مکاتبه کردم اونا متن زیر رو فرستادن. به نظرتون میشه همچنان برای ترم بعد بورس گرفت؟ به سینگا و پروفسور میرعارفی هم میل زدم فعلا جواب ندادن. با سپاس

We understand your disappointment and are sorry for how you feel. As I mentioned previously, since you could not arrive by the deadline, the University confirms that you will not be able to register for this August 2013 semester. You can come next semester, but there will be no scholarship granted. Kindly confirm with us if you would like to join us in the January 2014 intake.

Junior Member

سلام.

بچه ها میشه لطف کنید بگین صدور ویزا چند روز طول می کشه؟؟ کسی بوده ویزاش رد شده باشه؟

ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mrm66 نمایش پست ها
    سلام.

بچه ها میشه لطف کنید بگین صدور ویزا چند روز طول می کشه؟؟ کسی بوده ویزاش رد شده باشه؟

ممنون

ویزام رد شد !!

Junior Member

می خواستم بپرسم چقدر طول میکشه تا ویزا بیاد؟(من برای ریسرچ اینترنشیپ اگر اقدام کنم، ویزای کاری به حساب میاد یا دانشجویی؟)
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)