صفحه 10 از 23 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 226

موضوع: اخذ ویزای سنگاپور

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اخذ ویزای سنگاپور

هم طول میکشه هم خیلی گرونتره. آژانس به من گفت حدود 270 280 تومان میشه درحالی که processing fee حدود 30 دلار سنگاپوره!
    راه دیگه ای هست آیا؟

Junior Member

سفر به سنگاپور
    با سلام

بسیار سپاسگزار میشوم در صورتی که از میان دوستان گرامی‌ که برای مصاحبهٔ سینگا تشریف می‌آورند به سنگاپور اگر کسی‌ از دوستان در بازه ۱۱- ۱۴ سپتامبر از تهران به سنگاپور و یا برعکس از سنگاپور به تهران پرواز دارند به بنده اطلاع دهند.

Member

با سلام...من برای هوافضا از NTU پذیرش گرفتم...یه سوال سنگاپور ممکن تقاضای ویزای من (به خاطر رشته) رو ریجکت کنه؟؟؟؟؟ یا اصلا سابقه ریجکتی داشته؟؟؟؟

لطفا هر کی اطلاعاتی داره کمک کنه

Junior Member

سلام دوست عزیز. من از جمله افرادی بودم که به دلیل تاخیر زیاد در گرفتن ویزا پذیرشم کنسل شد و تمام زحماتم از بین رفت. امیدوارم این اتفاق برای شما نیوفته.موفق باشید

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط parsa1557 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. من از جمله افرادی بودم که به دلیل تاخیر زیاد در گرفتن ویزا پذیرشم کنسل شد و تمام زحماتم از بین رفت. امیدوارم این اتفاق برای شما نیوفته.موفق باشید
    شما می توانید دیفر کنید و افرادی در سنگاپور این کار را انجام داده اند.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

Junior Member

سلام. من اواخر آگوست با دانشگاه مکاتبه کردم گفتن برای این ترم نمیشه دیگه کاری کرد ولی برای ترم بعد میتونید بیاید ولی سینگا بورستون نمیکنه.میخواستم بدونم شما
    میشناسید کسایی رو که دیفرشون با موفقیت انجام شده باشه؟ آدرس میل یا راهی که بشه باهتشون مکاتبه کرد وجود داره؟ممنون

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

سلام. من اواخر آگوست با دانشگاه مکاتبه کردم گفتن برای این ترم نمیشه دیگه کاری کرد ولی برای ترم بعد میتونید بیاید ولی سینگا بورستون نمیکنه.میخواستم بدونم شما
    میشناسید کسایی رو که دیفرشون با موفقیت انجام شده باشه؟ آدرس میل یا راهی که بشه باهتشون مکاتبه کرد وجود داره؟ممنون
    من به یکی از دوستان که در این زمینه یک تجربه ای داشت خواهش کردم که تجربه اش را به شما منتقل کند.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

سلام،
    افرادی بودن که تونستن دیفر کنن. من اگه تونستم اطلاعات دقیق ازشون بگیرم حتماً به این مطلبم اضافع خواهد کرد.
    من خودم یه یه مشکلی توی ارسال ریکامندیشن ها برخورده بودم که ابتدا زا طریق ایمیل Admission_Research@ntu.edu.sg پیگیری کردم و در نهایت با پذبرش معاون تحصیلات تکمیلی دانشکده حل شد.
    شما هم ابتدا از این آدرس ایمیل و سپس از طریق دانشگدتون می تونید پیگیری بفرمایید.
    همچنین توی سینگا هم می تونید از این ایمیل PHANG_Hwee_Guang@a-star.edu.sg استفاده بفرمایید.

همچنبن آقای دکتر میرعارفی هم ممکنه پیگیری بکنه: mirarefi@illinois.edu

امیدوارم اطلاعات مذکور مفید باشه و انشالله کارتون درست بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط nima56 نمایش پست ها
    من به یکی از دوستان که در این زمینه یک تجربه ای داشت خواهش کردم که تجربه اش را به شما منتقل کند.

Junior Member

سلام. من به دو ایمیلی که معرفی کرده بودید متنی رو فرستادم ولی به هیچ یک از این میل ها ارسال نمیشه و مثل اینکه اشکال داره. ضمن اینکه پذیرش من از NUS بود. ممنون میشم
    راهنماییم کنید.

Member

سلام. من به دو ایمیلی که معرفی کرده بودید متنی رو فرستادم ولی به هیچ یک از این میل ها ارسال نمیشه و مثل اینکه اشکال داره. ضمن اینکه پذیرش من از NUS بود. ممنون میشم
    راهنماییم کنید.
    من از NUS پذیرش گرفتم و به 2014 دیفر کردم و هیچ مشکلی هم پیش نیومد...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)