صفحه 12 از 23 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 226

موضوع: اخذ ویزای سنگاپور

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اخذ ویزای سنگاپور

نقل قول نوشته اصلی توسط rrahil نمایش پست ها
    سلام
    فرصت مطالعاتی من برای NUS هستش و زمان کمی برای گرفتن ویزا دارم! و اما اصلا نمیدونم باید چکار کنم! با دانشگاه مکاتبه کنم؟ یا استادم باید کمک کنه؟

یه سوال هم در مورد خوابگاه در UTOWN داشتم: چطور میشه گرفت و مقرون به صرفه است؟
    ممنون میشم اگه کمکم کنید
    قاعدتا HR دانشگاه باید برای ویزا اقدام کند و وقتی که تایید ویزا آمد شما میتوانید با Approval صادر شده که حکم ویزای یک بر ورود را شوید و باقی کارهای مربوط به صدور ویزا را انجام دهید از استاد بپوسد که تا راهنامیتان کند یا شخصی در دانشگاه معرفی کند تا از ان بپرسید.
    در مورد Utown مطمئن نیستم که شما بتوانید بگیرید کهون دانشجو دانشگاه نیستید من NUS را خبر ندارم ,کلا خوابگاه مجردی به صرفه است و با آن امکانات بیرون جائی با همان قیمت پیدا نمی کنید.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nima56 نمایش پست ها
    قاعدتا HR دانشگاه باید برای ویزا اقدام کند و وقتی که تایید ویزا آمد شما میتوانید با Approval صادر شده که حکم ویزای یک بر ورود را شوید و باقی کارهای مربوط به صدور ویزا را انجام دهید از استاد بپوسد که تا راهنامیتان کند یا شخصی در دانشگاه معرفی کند تا از ان بپرسید.
    در مورد Utown مطمئن نیستم که شما بتوانید بگیرید کهون دانشجو دانشگاه نیستید من NUS را خبر ندارم ,کلا خوابگاه مجردی به صرفه است و با آن امکانات بیرون جائی با همان قیمت پیدا نمی کنید.
    ممنونم
    ببخشید HR مخفف چیه؟ آدرسش سایتش رو میشه بگید؟
    خیلی خیلی ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط rrahil نمایش پست ها
    ممنونم
    ببخشید HR مخفف چیه؟ آدرسش سایتش رو میشه بگید؟
    خیلی خیلی ممنون
    یعنی منابع انسانی، Human resource
    پس HR دانشگاه باید برای ویزا اقدام کند.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

Junior Member

با سلام به دوستان
    من می خواستم بدونم که اگه مدرارک بانکی قوی داشته باشی می تونی برای دوره ی زبان در سنگاپور اقدام کنی یا برای زبان ویزا نمی دن ؟
    ممنون

برای استاپ در سنگاپور و پرواز به کشور دیگر نیاز به ویزای ترانزیت هست؟ با پی آر استرالیا؟

سلام دوستان کسی میدونه که آیا میشه برای کار تو سنگاپور apply کرد. یا اینکه از نظر کاری اونجا چطوریه و چه جوری میشه اجازه کار گرفت در سنگاپور.

دوستان کسی قیمت ویزا و هزینه پرواز (ارزون) رو می دونه اینجا قرار بده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط havva نمایش پست ها
    دوستان کسی قیمت ویزا و هزینه پرواز (ارزون) رو می دونه اینجا قرار بده؟
    عملا پرواز ارزان نیست یا با امارات یا قطر یا ترکیش باید بیایی ارزان ترین از راه مالزی با پروازهای ایرانی است.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    SE-AUT

سلام دوستان،

اگر برای دوره کارآموزی کسی بخواد بره سنگاپور و دعوتنامه از استاد داشته باشه نحوه گرفتن ویزاش چجوری هست؟؟

از دوستان كسي هست كه اخيرا تجربه ي سفر توريستي به سنگاپور رو داشته باشه؟ لطفا در مورد گرفتن نحوه ي ويزا توضيح بديد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)